Şimdi Ara

DenizBank emeklilere 450TL veriyor. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
6
Favori
19.106
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bana fastpay den 50 TL geldi.
    bu parayı nasıl havale edeceğim. anlayamadım.
    biri tarif edebilir mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayvan arkadas

Valide hanımın hesabı taşıdık. 400 geldi , fastpay yüklediğim halde 50 daha gelmedi. nası yapıcaz ?

bi de bu 50 lirayı benim enparaya atabilirmiyiz? yoksa illa ordan mı harcama yapıcaz?

ben annemi denizbanka geçirdim.
    ancak 50 tl yi alabilmek için android telefon olması gerekiyormuş.
    annemin telefonu eski tip. bende benim telefonu söyledim hat
    sanki anneminki gibi işlem yaptılar..

eğer böyle yapmamışsan ondan yüklenmemiş olabilir.
    bana 400 den cok once 50 tl yüklendi..
  • 1 martta ilk maaşı ve 1 nisanda da ikinci maaşı denizbanktan aldıktan sonra 15 nisanda hesaba 400tl, 17 nisanda da fastpay hesabına 50tl yattı. bu 50tl fastpayda cüzdan kısmındaydı ordan hesaba aktar sekmesiyle direk maaş hesabına aktarıp bankamatikten çektik. fastpay herhangi bir tablete ya da telefona kurulabilir ancak kayıt sırasında emeklinin telefon numarası ve maaşın alınacağı hesap/kart bilgileri girilmeli. ayrıca 2 aydır hesap işletim ücreti vs. alınmadı yani sorun yok. kredi kartı da iptal edildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

quote:

Orijinalden alıntı: hayvan arkadas

Valide hanımın hesabı taşıdık. 400 geldi , fastpay yüklediğim halde 50 daha gelmedi. nası yapıcaz ?

bi de bu 50 lirayı benim enparaya atabilirmiyiz? yoksa illa ordan mı harcama yapıcaz?

ben annemi denizbanka geçirdim.
    ancak 50 tl yi alabilmek için android telefon olması gerekiyormuş.
    annemin telefonu eski tip. bende benim telefonu söyledim hat
    sanki anneminki gibi işlem yaptılar..

eğer böyle yapmamışsan ondan yüklenmemiş olabilir.
    bana 400 den cok once 50 tl yüklendi..

50 lira 400den daha sonra geldi. ama geldi

• fast payeki parayı en paraya transfer edebiliyor muyuz ve ücreti var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanS

1 martta ilk maaşı ve 1 nisanda da ikinci maaşı denizbanktan aldıktan sonra 15 nisanda hesaba 400tl, 17 nisanda da fastpay hesabına 50tl yattı. bu 50tl fastpayda cüzdan kısmındaydı ordan hesaba aktar sekmesiyle direk maaş hesabına aktarıp bankamatikten çektik. fastpay herhangi bir tablete ya da telefona kurulabilir ancak kayıt sırasında emeklinin telefon numarası ve maaşın alınacağı hesap/kart bilgileri girilmeli. ayrıca 2 aydır hesap işletim ücreti vs. alınmadı yani sorun yok. kredi kartı da iptal edildi.

acaba ekstra bir kayıt filan yaptınız mı fastpay için. yoksa sadece programı indirip ona kayıt olunca mı yattı hesabınıza? benim hala yatmamış o yüzden soruyorum
  • Arkadaşlar bağkur emeklilerine promosyon veren bir banka biliyor musunuz,varsa ona taşıyalım emekli maaşlarını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezo87

quote:

1 martta ilk maaşı ve 1 nisanda da ikinci maaşı denizbanktan aldıktan sonra 15 nisanda hesaba 400tl, 17 nisanda da fastpay hesabına 50tl yattı. bu 50tl fastpayda cüzdan kısmındaydı ordan hesaba aktar sekmesiyle direk maaş hesabına aktarıp bankamatikten çektik. fastpay herhangi bir tablete ya da telefona kurulabilir ancak kayıt sırasında emeklinin telefon numarası ve maaşın alınacağı hesap/kart bilgileri girilmeli. ayrıca 2 aydır hesap işletim ücreti vs. alınmadı yani sorun yok. kredi kartı da iptal edildi.

acaba ekstra bir kayıt filan yaptınız mı fastpay için. yoksa sadece programı indirip ona kayıt olunca mı yattı hesabınıza? benim hala yatmamış o yüzden soruyorum

bankada müşteri hizmetlerinde yaptılar.
    şifre girdik vs.vs.

sonradan yükleyince nasıl ilişkilendireceksiniz
    anlamadım..

• quote:

ustat şimdi ekran görüntüsünü aldım,

tek tek deniyorum ama mantıklı gelmedi.
    hangi seçenekten yaptınız??

DenizBank emeklilere 450TL veriyor.

• Annemim maaşını taşıdık sıkıntı yok. 450 lira aldık. 400 lira bankadan 50 lira da fast pay uygulaması ile toplam 450 lira.

Bankamatik kartını tüm bankaların ATM'lerinden ÜCRETSİZ olarak kullanabiliyorsunuz.

Hesap işletim ücreti vs yok dediler, 4 ay oldu yansıyan bişey yok olursa da bir yolunu bulur iptal ettiririz. Benim gördüğüm kadarıyla şu ana kadar ki en iyi kampanya kendi kategorisinde.

Ayrıca 3 yıl çok diyen arkadaşlar var, kampanya olmasaydı emekliler her ay farklı yerden çok cazip teklifler mi alıyorlardı diye sormak isterim.

• Kampanya devam ediyor mu?
  • Bize bankanın söylediği 2 otamatik ödeme talimayı verin yoksa hesap işletim ücreti alınır. Biz de bir doğalgaz bir elektrik faturası talimatı verdik. 400 de yattı 50 TL de yattı. Şimdi 50 TL yi hesaba aktarmayı deneyeceğim. Yukarda arkadaş aktarmış anlaşılan sorun olmamış.
  • Arkadaşlar konuyu iyice netleştirmeden denizbanka kendinizi sakın ola kaptırmayın, 2000 yılında devalüasyon'a yakalandım ve %300 temerüt fazileriyle anamızı ağlattılar, şişlideki müdürlüklerinede gitmiştim öyle anlayışlı olurlar, halden anlar, anlaşma yaparlar, diye sakın düşünmeyin kesinlikle hiç acımaları yoktur, gözünüzün yaşına bakmazlar. gerçi denizbank o yıllardan sonra el değiştirdi satıldı diye biliyorum ama emin değilim.ailede 3 emekli var fakat denizbank vestel işbrliği ile canımızı öyle yakmıştıki o manevi piskoloji bu bankayla iş yapmamıza sonsuza dek engel olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banasat -- 21 Nisan 2014; 17:01:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezo87

quote:

hayır ekstra kayıt yok, uygulamayı indirmek ve istediği bilgilere emeklinin bilgilerini girmek yeterli. bu arada müşteri hizmetleri mart ayında ilk kez maaş alanların yani benim dönemimde taşıyanların fastpay ödemelerinin 15-22 nisan arası olacağını söylemişti.

• quote:

quote:

cüzdanı tıklayıp bakiyeyi hesaba aktar demeniz yeterli. ayrıca önceki sorunuza da cevap vereyim, uygulamanın bankada kurulması ilişkilendirilmesi şart değil. biz bir hafta sonra kurduk, bilgileri girdik ve para yattı.

• quote:

quote:

quote:

cüzdanı tıklayıp bakiyeyi hesaba aktar demeniz yeterli. ayrıca önceki sorunuza da cevap vereyim, uygulamanın bankada kurulması ilişkilendirilmesi şart değil. biz bir hafta sonra kurduk, bilgileri girdik ve para yattı.

uygulamayı kurduktan kaç gün sonra 50 tl hesaba yattı?

• paranın yatmasının fastpay in kurulum tarihiyle ilgisi yok, maaşın ilk alındığı gün ile ilgili.

• 400 lira yattı fastpayı bugun kurdum biraz bekleyeyim tesekkür ederim
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    @enesemre'nin taktiği ile Ziraat Bankası'na bir dilekçe yazacağım. Büyük ihtimalle Ziraat'ın memurları yok böyle birşey derler ama şansımızı deneyeceğiz. Vermezseniz başka bankanın promosyonlarından yararlanmak için maaşımı taşıyacağım şeklinde bir ibare ekleyelim bakalım belki etkili olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnd

Annemim maaşını taşıdık sıkıntı yok. 450 lira aldık. 400 lira bankadan 50 lira da fast pay uygulaması ile toplam 450 lira.

Bankamatik kartını tüm bankaların ATM'lerinden ÜCRETSİZ olarak kullanabiliyorsunuz.

Hesap işletim ücreti vs yok dediler, 4 ay oldu yansıyan bişey yok olursa da bir yolunu bulur iptal ettiririz. Benim gördüğüm kadarıyla şu ana kadar ki en iyi kampanya kendi kategorisinde.

Ayrıca 3 yıl çok diyen arkadaşlar var, kampanya olmasaydı emekliler her ay farklı yerden çok cazip teklifler mi alıyorlardı diye sormak isterim.

Denizbank konusuna bir şerh koymalıyım snaırım. Normalde bugün maaş günüydü ancak şu saat oldu hâlâ maaş yatırılmamış. Bankayı aradım sordum kontrol ettiler, gün içerisinde yatacağını söylediler. Ümit ediyorum ki kişisel bir hata ya da sistemsel bir sorundan dolayı gecikmedir.
    Yoksa 3 kuruş emekli maaşını biraz daha elimizde tutup değerlendirelim zihniyetinde değillerdir inşallah.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.