Şimdi Ara

Denizbank banka personeli şikayeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba iki gün önce a101 den 100 tl lik fiş ile Denizbank'a gittim fazizsiz masrafsız 2000 tl aldım. sonra parayı çekecekken baktım kurtaran hesap açılmış . Banka mesai dışı olduğu için müşteri hizmetlerini aradım ve kurtaran hesabı kapatmak istediğimi söyledim . Oda bankadan yapabileceğimi söyledi . Diğer gün bankayı aradım ve krediyi çektiğim görevliye bağlandım . İşte dedim kurtaran hesabı kapatmak istiyorum . Önce dedi ki kredi bitmeden böyle bir işlem yapamazsınız . Sonra dedim müşteri hizmetleri yapabileceğimi söyledi . sonra bu krediyi ben verdim kredi bitmeden kapatmam dedi . Bende cebinizden vermediniz bunu ödeyen benim kapatmak istiyorum dedim . ses tonum gayet sakindi. bana dediği şey ben telefonu kapatıyorum bu konşma tarzınızdan bu konuşma nereye gideceği belli, yaptıgım iyilikleri larşılığı bu olsa gerek dedi . Dedim ne iyilik yaptın bana krediyi cebinden mi verdin sen hayırdır ? Ben kapatmak istiyorum . Ben kapatmıyorum gelip gişeden kapatırsın dei . Bende bu konuşmalar dinleniyor bakalım sizi şikayet edeyim dedim bana ne iyilik yapmışsınız görelim bu konuşma tarzınızı dedim ( resmen kadın telefona bana trip atarak bağırıyor ) Arkadaşlar sizce bu kişiyi şikayet edeyim mi ?

• Hakkaten banka memurlarinin bu artisligini anlamiyorum
    İstisnasiz hepsinde banka muduruyum havasi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatikanli Mumin kullanıcısına yanıt
    aynen öyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.