Şimdi Ara

Deniz Tunca Bakü 'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz günlerde Pullman Baku otelinde “ Skal İnternational Baku” kulübü “Tourism Meetup & Workshop” adlı büyük bir organizasyona imza attı.
    Bu etkinlikde Devlet ve özel teştiklatlardan, Azerbaycan Milli Meclisinden, Azerbaycan Turizm ve Menecment Üniversitesinden, Azerbaycan Milli Elmler Akademisinin İktisad İnstitutundan, Otel, Restorant, Turizm agendaları, Qıda, Taşımacılık şirketlerinden ve teşkilatlardan üst düzey insanlar katıldılar. TMW tedbirinin maksadı Turizmin inkişafı, Satışların artıdırılması, efektiv turizm stratejisinin yaratılması, Turizm sanayisi yönünde uzmanlaşan ve
    iş adamlarının karşılıklı fikir alışverişi etmesine zemin yaratmak olmuştur. Tedbirin ana mevzusu “Turizm hizmetleri, Yeni imkanlar, Yen Pazarlar ve Modern trentler olmuşdur. 400 kişinin katılımıyıla gerçekleşen orqanizasyon 1 günlük saat 09:00-dan 17:00-e kadar davam etmişdir. Tedbir 3 Panel olmakla 11 Yerli ve yabancı spikerlerin turizme dair sunumları ile gerçekleşmişdir.
    Türkiye, Deniz Tunca’nın katılımı ile destek verdi. Tunca ”Kardeş ülke Azerbaycanda bulunmak bizi çok mutlu etti, misafir perverliği ,doğa güzellikleri, yemekleri,herşeyi ile muhteşem bir yer.Hava Alanından inince ilk dediğim ne kadar temiz ve düzenli bir yer hiç böyle bir yer görmedim oldu. Türkiye ve Azerbayjan arasındaki Turizmin güçlenmesi ve büyümesi için önemli bir güngü, iki güzel ülkenin varlığını içimizde hissetmek yetmez
    imkanlarımızı da birleştirmek gerekiyordu. Bu sebeple de elimizden gelen her desteyi vermekten mutluluk duyuyoruz.Aralarında bulunmama izin verdikleri için de gurur duyuyorum. Herkese de ayrı ayrı saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.Deniz Tunca Bakü 'deDeniz Tunca Bakü 'deDeniz Tunca Bakü 'deDeniz Tunca Bakü 'deDeniz Tunca Bakü 'deDeniz Tunca Bakü 'deDeniz Tunca Bakü 'de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.