Şimdi Ara

Deniz neden tuzludur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deniz neden tuzludur?Balıklar kokmasın diye banada arkadaş söledi bayaı güldüm sizce nasıl YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..

• K.bakma ama iğrenç bi espiri
  • intihar saldırısı gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: gizemli_boy

K.bakma ama iğrenç bi espiri

vala bana komık geldi
  • Ya aslında bu tür şeyler tartışılmaz..

3 sene önce de bana bu tür espriler inanılmaz komik geliyordu...Durmadan bu tür espriler yapıyodum...ilk başlarda arkadaşlar gülüyordu..ama sonra sabırları kalmadı tabi bende artık az ve öz espri yapıyorum...yaparsam adam gibiespri yapıyorum

Bana kalırsa bu tür kısa esprilerden çok yaşanmış,ortalığı kopartan,akılda kalan esprilerden ilham almalısın.Bununla ilgili kitaplar piyasada sürüsüyle var..Ve sana tavsiye bu tür espriler yapmayı burada bitir...yoksa toplum arasında '' Soğutucu,klima....vs '' istenmeyen damgaları zorla yersinBen bu tecrübeyi yaşamış biri olarak sana tavsiyede bulunuyorum..

• quote:

Orjinalden alıntı: hnyrkl

quote:

Orjinalden alıntı: gizemli_boy

K.bakma ama iğrenç bi espiri

vala bana komık geldi

neden komik geldi? balık tuzsuz suda kokuyor muymuş ondan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleep -- 23 Mayıs 2007; 17:28:25 >

• ahahahahah manyak bi espiri.muahahahahahahahhzahaa laahahahahaha (sizde gülünde üzülmesin cocuk)
  • quote:

Orjinalden alıntı: psyco_oki

intihar saldırısı gibi

bak bu espri iyi

ama seninki çok kötü
  • quote:

Orjinalden alıntı: VGroove

Ya aslında bu tür şeyler tartışılmaz..

3 sene önce de bana bu tür espriler inanılmaz komik geliyordu...Durmadan bu tür espriler yapıyodum...ilk başlarda arkadaşlar gülüyordu..ama sonra sabırları kalmadı tabi bende artık az ve öz espri yapıyorum...yaparsam adam gibiespri yapıyorum

Bana kalırsa bu tür kısa esprilerden çok yaşanmış,ortalığı kopartan,akılda kalan esprilerden ilham almalısın.Bununla ilgili kitaplar piyasada sürüsüyle var..Ve sana tavsiye bu tür espriler yapmayı burada bitir...yoksa toplum arasında '' Soğutucu,klima....vs '' istenmeyen damgaları zorla yersinBen bu tecrübeyi yaşamış biri olarak sana tavsiyede bulunuyorum..

sana katılıyorum.. ben az espri yaparım ama yaptığtm zaman etrafımdakiler gülmekten konuşamazlar..artık bunun gibi esprileri hepimiz bildiğimiz için gülmüyoruz benim tavsiyem kendine ait espriler yapman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmT # -- 23 Mayıs 2007; 21:33:21 >

• quote:

Orjinalden alıntı: hnyrkl

Deniz neden tuzludur?Balıklar kokmasın diye banada arkadaş söledi bayaı güldüm sizce nasıl YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..

bukadar kotu bi espiri gormedim

• çok komikmiş yaa
  • espri durduk yerde yapılmaz öyle yapılanlar güzel değildir zaten.
    iyi espri doğaçlama yapılır espri yapılacak anı beklemelisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: windsurf

espri durduk yerde yapılmaz öyle yapılanlar güzel değildir zaten.
    iyi espri doğaçlama yapılır espri yapılacak anı beklemelisin

aynen katılıyorum.. espri anlayışımız aynı
  • bunlar ılkokul zamanlarında kalmıstı
  • denize "billur tuz kamyonu" düşmüş ondan tuzluymuş

böyle espirikler yapma işte

• benım bıldıgım en azından natıoanl geography de duydugum buydu

mavı balınanın bosalmasıyla bılmem kac kılo spermın etkısıyle denızde kı tuzluluk oranı artmakta, hatta duydugumda kulaklarıma ınanamadım yetıskın bır mavı balınanın penısı 100 metre dolaylarına varıyormus, adamlar helıkopterle yukardan boyutunu cekmıslerdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozalyilmaz

benım bıldıgım en azından natıoanl geography de duydugum buydu

mavı balınanın bosalmasıyla bılmem kac kılo spermın etkısıyle denızde kı tuzluluk oranı artmakta, hatta duydugumda kulaklarıma ınanamadım yetıskın bır mavı balınanın penısı 100 metre dolaylarına varıyormus, adamlar helıkopterle yukardan boyutunu cekmıslerdı

100 metremi apartman gibi bea
  • Bu espriyi hatırlamadınız mı Laurel ve Hardy'den arkadaşlar?

Hatta şu şekildeydi.

"L - O Hardy bu denizler niye tuzludur?

H - O aptal balıklar kokmasın diyedir." Bunların kendine ait bir de konuşma tarzı vardı. O da çok güzeldi... Ah eski günler ah!
  • Hayvanlar alemindeki en büyük penis 3,35 metre uzunluğundadır.(mavi balina)

bi yerden buldum ama o yeri kaynak veremem isteyen googledan araştırsın biraz açık bi site
  • espırı yapma kursu açacam valla kırarız parayı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.