Şimdi Ara

DENİZ KIYISINDAN ARABA ALINIR MI ALINMAZ MI ??? YARDIMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
18.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba Arkadaslar Deniz Kıyısından Araba Alınır mı alınmaz mı ? Alınırsa Ne yapmak lazım aldıktan sonra Boya koruma vb seylere gerek var mı ?

• Başlığı Deniz kızından olarak okudum başta.Neden alınmasın ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz6 -- 17 Eylül 2011; 1:30:12 >
  • :) Hocam Nem Hikayesi filan var diyorlar cürür diyorlar insan ister istemez geri adım atıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: asii_krall

:) Hocam Nem Hikayesi filan var diyorlar cürür diyorlar insan ister istemez geri adım atıyor
    ben tam denize sıfır aramızda 10 metre filan var ev ile. 2003 model arabam paslandı sayılır kapının bagajın açılan yerlerinde ama gözle görülür bi paslılık yok bence o artık yaşlandığı içinde olabilir. 2008 model megane var paslanmadan eser yok tertemiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greyblack -- 17 Eylül 2011; 1:50:57 >
  • o degilde istanbul nerede
  • Kardes o zaman antalyadan kimse araba almamali en cok nem orda oyle sey mi olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbuldan zaten hiç araç alınmaz :)

benimde şahsi düşüncem deniz kenarındaysa bir araç km si ve modelinin yüksek olması lazım yoksa almam. Özellikle akdeniz bölgesinde yazın inanılmaz sicak ve nem oluyor. Sıcaklar dinse bile nem her zaman var. Rutubet sadece otomobillerin değil her elektronik eşyanın baş düşmanıdır. Çok telefonum antalyada can verdi
  • deniz ile aramızda 5-6 metre var

20 senedir yazlıgımız var. arabalarımız yazlıgın önünde 5-6 metre uzaklıkta durur. bazen yolun diger tarafına alırız 2-3 metre uzagında durur. bu zamana kadr bi paslanma vs. olmadı. eskiden beri arabalarımız

85 model civarı Audi Q100
    97 model Opel Vectra
    2009 model Chevrolet Aveo HB. hala var
    2010 model Chevrolet Cruze hala var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi `bELa -- 17 Eylül 2011; 2:03:55 >
  • Şimdiki kullandığımız araç İstanbul'dan alındı. 3 sene orda kullanılmış şimdi de biz Ankara'da kullanıyoruz. Sorun var mı yok.

Araç 2004 model 2007'ye kadar İstanbul'daydı. 2007 Ağustos 15'ten itibaren Ankara'da kullanıldı hep.

Araçlar neme karşı önlem alınmıyor mu? Sanırım çoğu firmada boya garantisi 6 7 yıl falan.
  • nemin en çok olduğu karadeniz bölgesinde yaşıyorum.99 model aracımda paslanma falan yok. ikinci el araçta bakılacak o kadar çok etken varken nem olayına takılmak da pek mantıklı değil zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

nemin en çok olduğu karadeniz bölgesinde yaşıyorum.99 model aracımda paslanma falan yok. ikinci el araçta bakılacak o kadar çok etken varken nem olayına takılmak da pek mantıklı değil zaten

katılıyrm
  • 12 yıllık aracımda en ufak bir paslanma yok. Antalya Konyaaltı'nda geçen yıllara rahmet taş gibi. Çok kar yağışının olduğu yerlerde de yoldaki tuzlamalar nedeniyle aracın şasesi zarar görür diyorlar. Bu durumda ne sahilden ne de orta kesimlerden araba almamak lazım. Herkes yürüyerek gitsin gelsin. Yakın arabaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozpinar

12 yıllık aracımda en ufak bir paslanma yok. Antalya Konyaaltı'nda geçen yıllara rahmet taş gibi. Çok kar yağışının olduğu yerlerde de yoldaki tuzlamalar nedeniyle aracın şasesi zarar görür diyorlar. Bu durumda ne sahilden ne de orta kesimlerden araba almamak lazım. Herkes yürüyerek gitsin gelsin. Yakın arabaları

sadece ankaradan alıcaksın can kardeş haha bızım burda çok kar yagsa bile tuz dökmezler rahat ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

12 yıllık aracımda en ufak bir paslanma yok. Antalya Konyaaltı'nda geçen yıllara rahmet taş gibi. Çok kar yağışının olduğu yerlerde de yoldaki tuzlamalar nedeniyle aracın şasesi zarar görür diyorlar. Bu durumda ne sahilden ne de orta kesimlerden araba almamak lazım. Herkes yürüyerek gitsin gelsin. Yakın arabaları

sadece ankaradan alıcaksın can kardeş haha bızım burda çok kar yagsa bile tuz dökmezler rahat ol

O da doğru Sayın İ. Melih Gökçek tuzları başka yerlerde kullanıyor genelde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

O da doğru Sayın İ. Melih Gökçek tuzları başka yerlerde kullanıyor genelde

• beleş su veya fantazi olsun diye deniz suyu ile yıkanmadığından emin olun bir zamanlar ciplerle sahilde dolaşmak modaydı 4 çerker denemsi vs. onun dışında sorun yok
  • bayılıyorum şu seçici forum müşterilerine deniz kenarından araba almaz sahibi vistese tespih koymuşsa almaz satıcı kro kro konuşuyorsa almaz taş çiziği olan arabaya temiz denmişse hiç alınmaz
  • eğer deniz kıyısından kastın denize girmiş araçsa alınmaz... başka bişeyse neden alınmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulfikar

bayılıyorum şu seçici forum müşterilerine deniz kenarından araba almaz sahibi vistese tespih koymuşsa almaz satıcı kro kro konuşuyorsa almaz taş çiziği olan arabaya temiz denmişse hiç alınmaz

aynen katılıyorum

alınmaz Urfadan alacağım bundan sonraki araçlarımın tümünü

pardon orada da balıklı göl vardı değilmi kıyı sayılır gölde olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulfikar

bayılıyorum şu seçici forum müşterilerine deniz kenarından araba almaz sahibi vistese tespih koymuşsa almaz satıcı kro kro konuşuyorsa almaz taş çiziği olan arabaya temiz denmişse hiç alınmaz

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.