Şimdi Ara

Denge dengeoğlu'nun yönettiği takımların efsane dökülmesi.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

quote:

quote:

Hamzaoğlu bırakalı Galatasaray 3 transfer sezonu geçirdi + 3 hoca değiştirdi.

Sonuç ?

Bunda sorumlu Hamzaoğlu ise adam bırakalı 1.5 sezon oldu, şimdi neden bu haldesin diye sorarlar.

Kötü yönetilen ve kötü günler geçiren bi kulübüz, bu kadar basit. Bunu kabul etmeyince, inkar edince ona buna boş yere sallayınca içiniz rahatlayacaksa devam edin.

Onun doğru hamleleri yapmamasından dolayı bu haldeyiz zaten...

Sneijder-Muslera-Yasin ile piyangoya şampiyon oldu.Karşısında ismail eagle ve derbi kralı bilic vardı.

Kadro efsaneymiş bizi tekrar şampiyon yapacakmış gibi gitti üstüne bir yığın rotasyon adamı çöp aldırdı...

Ha çıkıp bu adamları ben istemedim deseydi herşey farklı olurdu.

Mario gomez i alacak para yok dedi bjk beleşe aldı şampiyon oldu bildiğin vasatın teki...bunu 2015 yazında kovup şenol güneşi biz getirsek şimdi 3.şampiyonluğa gidiyorduk.

Hamzaoğlu gittikten sonra Mario Gomez ayarında, hatta daha da iyisini almak için GS'nin 3 kere fırsatı oldu. Denizli ya da Riekerink'in fırsatı vardı??? Alınsaydı o zaman ? Neden alınmadı ?

Bi yığın çöp dediğin kimler? Podolski mi , Bilal mi ? GS bu adamların ikisinden sonuna kadar faydalanmadı mı ?

Cem Paul Karacan zaten beleşe geldi, doğru düzgün oynamadı ve gönderildi. Zaten 3 tane adam almış. Nerde bi yığın çöp? Bi yazsana şuraya o bi yığın ismi ?

Yasin,Sneıjder Hamza hocadan önce de vardı lütfen bir bakar mısın Sneıjder ve Yasin toplam 5 gol atabilmiş mi Hamza hoca'dan önce? Yasin'i kazanan Sneıjder'i oynatan bu adam zaten. Hamzaoğlu çok da iyi olmayan kadroyu tıkır işletir, her oyuncuya değer katar. sonra "zaten oyuncular çok iyi" olur. Sneıjder Hamzaoğlu gittiğinden beri kaç tane hoca ile çalıştı hangisi Hamza hoca gibi verim alabildi?

Mario Gomez'i istedim yönetim alamadı dedi sonra BJK farklı yolla almış dedi. Hoca istedi bu yönetim alamadı ne yapsaydı bu adam banka'dan kredi mi çekip alsaydı onun işi mi bu?

Şenol Güneş diyorsun Şenol Güneş Bursa'nın gelmiş geçmiş en iyi kadrolarından birisini devre arası 6. yapabilmişti (Bakambu,Fernandao,Ozan,Şener,Belluschi,Civelli,Josue,Harun,Serdar Aziz) Hamza hoca herkesin küme düşer dediği takımı Merter,İsmail,Erdem,Kubilay ile 5. yaptı.

Hamzasson > Şenol G

Nasıl bir fanatiksin sen yaratık ??

Yönetim-Futbolcu-Taraftar şampiyonsun Galatasaray...marştaki gibi bunlar bir araya gelince başarılı oluyoruz.

Hamzasson iyi faydalandı o ikisinden ama büyük pay o kadroyu leş gibi kullanan prandelli'nin antrenman yüklemesiyle

maçların çoğunu son dk'larda kazanmamız...Yoksa o kaotik futbolla fizik kondisyon olmasa şampiyon olamazdık.

Son olarak o hamza hocan arkasında durduğu yönetim tarafından kovuldu...

biraz gerçekleri anlatsaydı ırkçı olmasaydı taraftar

desteklerdi...Yani çıkıp çat çat konuşacaksın korkmayacaksın d*rsun köşeye sıkışsın.

Hatta en sonunda umutla sözleşme yenilemeyi düşünüyoruz falan dediydi d*rsun bile dayanamadı yolladı

Şenol Güneş tabi ki şuan daha başarılı ama ileri de Hamzaoğlu > Şenol Güneş olacak. Yönetim-Futbolcu-Taraftar bu sezonun başında da beraberdi herkes gaza gelmişti riki çöp temizleyicisi, riki bey diyeceksiniz, sene başı BJK'den alınan kupa, transferler falan ama sonuç? :D öyle olmadı işte.

Hangi takımda ve nasıl başarılı olacak hamzasson Osmanlıyı küme düşürür seneye bizde siyahlarına çökeriz umarım.

D*rsun'un olduğu bir ortamda sürekli bir başarı olmaz zaten...takımın orta sahası leş...Defans leş...Forvet eren

Futbol romantikleri gaza gelip adama methiyeler düzdü ama erkendi kadro kalitesinin vasatlığı ortaya çıktı.

GS'nin hoca sorunu yok eldeki malzeme doygunluğa ulaştı...anlaşamadıkları hocayı yolluyorlar adamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Hamza'ya vefasızlık yapıldı falan diyen var

Tudor ve Riekerinkten çok daha kötü bir TD.

kimse dememiş ben söyleyeyim
    yav he he
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

quote:

yav he he

Yav he he savunacak argümanı olmayan insanların kullandığı bir tabirdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sonuç ?

Bunda sorumlu Hamzaoğlu ise adam bırakalı 1.5 sezon oldu, şimdi neden bu haldesin diye sorarlar.

Kötü yönetilen ve kötü günler geçiren bi kulübüz, bu kadar basit. Bunu kabul etmeyince, inkar edince ona buna boş yere sallayınca içiniz rahatlayacaksa devam edin.

Sneijder-Muslera-Yasin ile piyangoya şampiyon oldu.Karşısında ismail eagle ve derbi kralı bilic vardı.

Kadro efsaneymiş bizi tekrar şampiyon yapacakmış gibi gitti üstüne bir yığın rotasyon adamı çöp aldırdı...

Mario gomez i alacak para yok dedi bjk beleşe aldı şampiyon oldu bildiğin vasatın teki...bunu 2015 yazında kovup şenol güneşi biz getirsek şimdi 3.şampiyonluğa gidiyorduk.

Hamzaoğlu gittikten sonra Mario Gomez ayarında, hatta daha da iyisini almak için GS'nin 3 kere fırsatı oldu. Denizli ya da Riekerink'in fırsatı vardı??? Alınsaydı o zaman ? Neden alınmadı ?

Bi yığın çöp dediğin kimler? Podolski mi , Bilal mi ? GS bu adamların ikisinden sonuna kadar faydalanmadı mı ?

Cem Paul Karacan zaten beleşe geldi, doğru düzgün oynamadı ve gönderildi. Zaten 3 tane adam almış. Nerde bi yığın çöp? Bi yazsana şuraya o bi yığın ismi ?

Konu hamzasson, bana ne daha sonrasından...Bu vasat benim yıldızım umut ve burak demedi mi ?

Forvet aldırmadı evlatları oynasın diye ama dengeler önemli tabii...Jampol dediğin adamı alırken

"antrenman kalitesi artsın diye aldım" dedi ayrıca 250-300k imza parası gömdü...Melo küstürülüp

gönderildi yerine jose rodriguez geldi menajer transferi olarak.

Çıkıp bir kere bile transferlere laf etmedi istediğim adamlar bunlar değil demedi...yav şampiyonlar ligi ilk

maçında ATM'ye karşı hakan baltayı çapa olarak oynattı vasıfsız.

Önceden çalıştığı adamlar ve Türkler dışında kimseyle anlaşamayan ırkçının teki...Ha bilal ve poldi iyi transferdi

hatta bilal keşke daha genç yaşta gelseydi.

Sonunda o arkasında durduğu yönetim kapının önüne koydu.

Konu Hamzaoğlu'ndan sonrası yalnız.

Hamzaoğlu geldi, 3 kupayı aldı. Bi sonraki sezon da daha destur demeden gönderdiler adamı. Devam etseydi ne olacağını kimse kestiremezdi. Bu takım çook geriden gelip de ipi göğüsledi.

BJK muhteşem miydi o sezon ? İskenderli gruptan çıkamayan, Türkiye Kupasına Konya maçıyla veda eden balon bi takımdı, hala da öyle...

Hamzaoğlu'nu ligin ortasında gönderiyorsan yerine koyacağın adam takımı şampiyon yapmalıydı, Hamzaoğlu öyle yapmadı mı ? Prandelli 'den aldığı takımı şampiyon yapmadı mı? Ligi 6. bitirmek nedir yaa?

KAldı ki yazın GS kadrosunu iyi kuramamış olsun. O halde o sezon sabır göstereceksin ve sezon sonunda Hamzaoğlu başarısız oldun diye gönül rahatlığı ile kovacaksın. O zaman bak bakalım kimsenin sesi çıkıyor muydu?

Ama bunlar ne yaptı? Kadromuz süper, biz HAmzaoğlu'na tüm olanakları sağladık ama o yönetemedi, hoca değiştirnce bu takım şampiyon olacak dediler, zooort ligi 6. bitirdin. Riekerink geldi, kovuldu hooop ligi 4. bitireceksin.

Bu adam o sezon kalmalıydı. Bu halde olmamızın en direkt sebebi, yönetimin her kötü gidişatta suçu hocada bulup kellesini almasıdır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

quote:

yav he he

Yav he he savunacak argümanı olmayan insanların kullandığı bir tabirdir.

auvv manyak laf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam nereyi gitse berbat ediyor orayı la ankara da akhisardan 4 yemek nedir 4.0 la..

• la birde gelip hafta ya bizi istanbulda yenmesinler malum hamzatı özleyen hain dolu kadro..

• Türk düşmanları dolusmus yine konuya. Fatih Terim i bile yerli diye istemez bunlar. Yerli düşmanı. Yabancı hayranları. Yabancının çöpü gelse göklere çıkarır. Arda formsuzken ana avrat küfür edilir, Burak'a ana avrat küfür edilir ama Sneijder formsuzken laf yok. Mancini gruptan çıktı diye saygı duyulur, Hamza takımı şampiyon yapar futbol bilmez olur. Mancini niye yapamadı takımı şampiyon. Madem kolay bu işler. Tudor'u aldıran da bu internetci tayfa. Bunları dinlemeyen başkan bu takımı şampiyon yapar. Melo gönderilmelidir diye yorumlar atıldı buralarda. Kalkmislar burda kelime oyunu yapıyorlar. Biraz sayginiz olsun.

• quote:

Hamza sampiyon yapti mi yapti...

Riekerink ve Tudor da yapsin. Sonra karislastiralim kim iyi kim kötü diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Dünyanın en düz mantığı. Şaşırmadım.

2006 da mı ne Cevat Hoca da yaptı şampiyon o zaman? Oda efsane adam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Dünyanın en düz mantığı. Şaşırmadım.

2006 da mı ne Cevat Hoca da yaptı şampiyon o zaman? Oda efsane adam.

Cevat hoca sampiyon yapmis sayilmaz. Zorunluluktan son 5 maca cikti. Takim zaten liderdi. Hamzaoglu enkaz alip sampiyon yapti. Alinma ihtimali olan bütün kupalari aldi. Riekerink ve Tudor bunu basarsin, sonra karsilastiralim Hamzaoglu ile.

Ikisinin de kariyerleri boyunca elle tutulur hicbir basarisi yok. Riekerink'in zaten teknik direktörlük kariyeri yok. Adam altyapi hocasi. Cevat hoca klasmaninda biri. Teknik direktör degil. Tudor'un kisacik kariyeri ise bastan sona fiyasko. Hayatindaki en büyük basarisi PAOK'u rezil edip kovuldugu halde Karabükspor'dan teklif almasi.

• özcan35 kullanıcısına yanıt
    Hee aynen.Fatih Terim ile Hamza çoook farklı kıyasladığın adamlara bak.

Hamza'ya kalsa 11 tane Türk'le çıkacak maça.Biz mi yabancı seviciysek , Hamza da 1 numaralı yabancı düşmanıdır.

Ayrıca Fatih terim yabancının da kalitelisini alırdı ve yabancı düşmanı da değildi.Hamza anca sigdursun, rodrigez, niasse peşinde koşsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinoCrocetti -- 15 Mayıs 2017; 11:30:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Hee aynen.Fatih Terim ile Hamza çoook farklı kıyasladığın adamlara bak.

Hamza'ya kalsa 11 tane Türk'le çıkacak maça.Biz mi yabancı seviciysek , Hamza da 1 numaralı yabancı düşmanıdır.

Ayrıca Fatih terim yabancının da kalitelisini alırdı ve yabancı düşmanı da değildi.Hamza anca sigdursun, rodrigez, niasse peşinde koşsun.

Ne dedigini bilmiyorsun. Dalga gectigin Niasse 6 ay sonra 20 milyon Euroya EPL'ye gitti. Aptallik yapmayip alsaydik piyango vurmustu. Ayni sekilde Bundesliga'da oynayan Grosskreutz transferini becerebilseydik, ön libero sorunumuz cözülmüstü. Jose'ye falan da gerek kalmamisti. Bunlar yönetimin beceriksizligi yüzünden yapilamayan yabanci transferler.

Bir de yapilanlara bakalim.

2.5 milyon Euro'ya Podolski
    1.5 milyon Euro'ya Carole
    300bin Euro'ya kiralik Denayer ve Jose

Simdi bana 4.3 milyon bütceyle daha iyi yabancilari getiren bir teknik direktör örnegi ver. Buyur bekliyorum. Mancini'nin Burdisso, Hajrovic, Telles, Ontivero'su mu daha iyi? Prandelli'nin Pandev, Dzemaili'si mi daha iyi? Riekerink'in De Jong, Josue, Cavanda'si mi daha iyi?

• neverlate kullanıcısına yanıt
    Alsaydı ozaman.Bedavaya Bilal vs. Alacağına bir sürü adam aldı.Şunu kafanıza sokun artık bu adam önerilen kimseyi "ALMADI" Cüneyt tanman çıktı dedi konoplyanka , kalinic önerdik "ALMADI" dedi.Gitti jem,Bilal aldı antrenman temposu artar dedi.Bursaya gitti yine aynı adamları aldı.Osmanlıda seneye yine aynı adamları alacak.Sigdursun 10 sene forvet ihtiyacımızı çözer dedi.Vizyonu bu adamın , anlaması zor bir şey değil.

• 2016

Dursun Özbek: Bak aslanım, geçen sene ekibimizin önerdiği kimseyi almadı Hamzaoğlu, sen de böyle yapma, al.

Riekerink: Merak etme başkanım, çileklerle donatacağız Galatasaray'ı. Alem vizyon görsün.

2017 ( Coming...)

Dursun Özbek: Bak yiğidim, Riekerink'in yaptığı transferlerle ligi 4. bitirdik. Şimdi sıra sende, dankin donat Galatasaray'ı, alem vizyon görsün benim de son senem, şampiyonlukla veda edelim.

Tudor: Merak etme başkanım, çileklerle donatacağız Gakatasaray'ı. Alem vizyon görsün.

2018

Bütün sorumlu Hamzaoğlu yaaa, adam 3 sene önce Cem'i aldı diye Galatsaray 3 sezon boyunca belini doğrultulamadı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Türk düşmanları dolusmus yine konuya. Fatih Terim i bile yerli diye istemez bunlar. Yerli düşmanı. Yabancı hayranları. Yabancının çöpü gelse göklere çıkarır. Arda formsuzken ana avrat küfür edilir, Burak'a ana avrat küfür edilir ama Sneijder formsuzken laf yok. Mancini gruptan çıktı diye saygı duyulur, Hamza takımı şampiyon yapar futbol bilmez olur. Mancini niye yapamadı takımı şampiyon. Madem kolay bu işler. Tudor'u aldıran da bu internetci tayfa. Bunları dinlemeyen başkan bu takımı şampiyon yapar. Melo gönderilmelidir diye yorumlar atıldı buralarda. Kalkmislar burda kelime oyunu yapıyorlar. Biraz sayginiz olsun.

Türk düşmanlığı değil bu yerli veya yabancı diye vasıfsızlara tahammül etmeye karşıyım.

FT bile Sabri'den yol olmayacağını anladı Eboue'yi aldı isteyince yapılabiliyormuş.

Adam hala oynuyor yeni sözleşmeyi kaptı zaar...

Hamza şampiyon yaptıktan sonra...Elindeki kadroyla CL'de nasıl başarılı olmayı bekliyordu.

Yönetim leş ayrı konu da biraz baskı yap d*rsun'a...Kalinic-Konoplyanka-İmbula şampiyon olduğumz sene transfer listesindeydi

biraz zorla kadroya katmaya çalış.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sonuç ?

Konu hamzasson, bana ne daha sonrasından...Bu vasat benim yıldızım umut ve burak demedi mi ?

Forvet aldırmadı evlatları oynasın diye ama dengeler önemli tabii...Jampol dediğin adamı alırken

"antrenman kalitesi artsın diye aldım" dedi ayrıca 250-300k imza parası gömdü...Melo küstürülüp

gönderildi yerine jose rodriguez geldi menajer transferi olarak.

Çıkıp bir kere bile transferlere laf etmedi istediğim adamlar bunlar değil demedi...yav şampiyonlar ligi ilk

maçında ATM'ye karşı hakan baltayı çapa olarak oynattı vasıfsız.

Önceden çalıştığı adamlar ve Türkler dışında kimseyle anlaşamayan ırkçının teki...Ha bilal ve poldi iyi transferdi

hatta bilal keşke daha genç yaşta gelseydi.

Sonunda o arkasında durduğu yönetim kapının önüne koydu.

Konu Hamzaoğlu'ndan sonrası yalnız.

Hamzaoğlu geldi, 3 kupayı aldı. Bi sonraki sezon da daha destur demeden gönderdiler adamı. Devam etseydi ne olacağını kimse kestiremezdi. Bu takım çook geriden gelip de ipi göğüsledi.

BJK muhteşem miydi o sezon ? İskenderli gruptan çıkamayan, Türkiye Kupasına Konya maçıyla veda eden balon bi takımdı, hala da öyle...

Hamzaoğlu'nu ligin ortasında gönderiyorsan yerine koyacağın adam takımı şampiyon yapmalıydı, Hamzaoğlu öyle yapmadı mı ? Prandelli 'den aldığı takımı şampiyon yapmadı mı? Ligi 6. bitirmek nedir yaa?

KAldı ki yazın GS kadrosunu iyi kuramamış olsun. O halde o sezon sabır göstereceksin ve sezon sonunda Hamzaoğlu başarısız oldun diye gönül rahatlığı ile kovacaksın. O zaman bak bakalım kimsenin sesi çıkıyor muydu?

Ama bunlar ne yaptı? Kadromuz süper, biz HAmzaoğlu'na tüm olanakları sağladık ama o yönetemedi, hoca değiştirnce bu takım şampiyon olacak dediler, zooort ligi 6. bitirdin. Riekerink geldi, kovuldu hooop ligi 4. bitireceksin.

Bu adam o sezon kalmalıydı. Bu halde olmamızın en direkt sebebi, yönetimin her kötü gidişatta suçu hocada bulup kellesini almasıdır.

Hamzasson yollanacaksa şampiyon olduktan sonra veya sezon sonunda yollanmalıydı

sezon içinde değil bende desteklemedim o kararı gitmesini istememe rağmen...D*rsun kendini kurtarmak için siper etti.

Bu kadro kaç hoca eskitti sorun hocalar değil zaten...Kadro çok zayıf ve doygunuluğa ulaştı başarısız olacağı belliydi.

Bununla birlikte ağır yönetim zaafiyeti var GS'nin haklarını hiçbir yerde korumuyorlar üstüne kazıklayıp yalan söylüyorlar.

• DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    Almış işte 4.3 milyona forvet, stoper ve sol bek sorununu çözmüş. Podolski yıllardır takımın gol yükünü sırtlıyor. Kar ederek satacağız. Carole aynı şekilde. Dana bu sene Denayer'i bir daha kiralamak için bin dereden su getirdik. Aynı bütçeyle daha iyi yabancıları getiren varsa buyur söyle. Hala bekliyorum. Hadi kaçma.

Yönetimin beceriksizliği yüzünden alınamayan niasse ve grosskreutz da gelseydi tarihimizin en başarılı transfer dönemlerinden biri olacaktı.

Cüneyt Tanman hayal dünyasında yaşıyor. Konoplyanka'nın Türkiye ligine gelme ihtimali dahi yoktu. Adam EPL ve La Liga'dan bir dolu teklif aldı. Sevilla'ya transfer ücreti 40 milyon Euro. O da serbest kalma maddesi devreye sokularak...

Hepsini geçtim. FFP'den dolayı Galatasatay'ın transfer yapma yasağı gelmişti. Oyuncu satmadan oyuncu alamıyorduk. Eldeki bütçeye göre de bence son derece iyi transferler yapıldı. Mancini, prandelli, Denizli, JOR'un yaptığı bütün transferleri üst üste koy bir tane Podolski etmiyor. Harcanan para 30-40 milyon. Boş konuşuyorsun.

• neverlate kullanıcısına yanıt
    "Almış işte 4.3 milyona forvet, stoper ve sol bek sorununu çözmüş. Podolski yıllardır takımın gol yükünü sırtlıyor. Kar ederek satacağız. Carole aynı şekilde. Dana bu sene Denayer'i bir daha kiralamak için bin dereden su getirdik." Burayı ciddiye bile almıyorum cevap vermeyecem , şaka gibi çünkü bu bölüm.

Konoplyanka bedava gitti Sevilla'ya.Hani burada fazla üstüne gelmeyecem çünkü konoplyanka'nın bedava olduğunu bilmeyen adamla rahat rahat futbol tartışabilirim çünkü , kolayıma kaçar.

Bruma, teller gitti yerine Carole gibi bir vasat geldi , Carole'ün neresi iyi ?

Niasse kontratak adamı bizim takımda iş yapmaz.

Grosskreutz çöpün teki adam futbolu bıraktı

Galatasaray'ı kurtaracak adamlara bak
    Ayrıca öyle de bir yasağımız yoktu sadece bu sene başı geldi 65 milyon Euro kısıtlaması.Para vardı , almadı Hamza evlatlarıyla oynamak için.Madem para yok aç bak bakayım kaç para harcanmış bu sene transfere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinoCrocetti -- 15 Mayıs 2017; 15:36:25 >

• Gomez'i veto etti rerereörö. Adam açık açık istemiş yönetim alamamış BJK yönetimi ise bedavaya almış.

Bu da Konoplyanka. BJK yönetimi o yaz aylarca adamın peşinden koştular da alamadılar ama Hamza hoca veto etmese Dursun Özbek alacaktı dimi. Konoplyanka'yı o yaz hiçbir Türk kulübü alamazdı.

Denge dengeoğlu'nun yönettiği takımların efsane dökülmesi..

Denge dengeoğlu'nun yönettiği takımların efsane dökülmesi..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.