Şimdi Ara

DENEMEYİ YARIDA BIRAKMAK (tyt)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • normalde hiç huyum değildir. 2 senedir -mezunum- böyle bir şey yapmadım ama son 2 haftada 2 denemeyi yarıda bıraktım ki öyle kötü geçti falan da değil. Hatta geçen yarıda bıraktığımın türkçesi çok kolaydı sosyali falan da öyle mata gelince ilk 12 soruyu kasmışlar işte klasik kalitesiz yayın hareketi sıkıla sıkıla biraz idare ettim ama 20den sonra saldım denemeyi attım bi kenara bunu yaşayanlar var mı ya herkesin yaşadığı bir şey mi?

kendime sürekli "gerçek sınavda da aynısı olabilir " falan diye telkin etsem de özellikle başlamadan önce kalitesiz olduğunu bildiğim bir denemeyse sonunu zor görüyorum.

• ardarda cozunce mata gecince bir tiksinme geliyor. 4 5 denemede yapmisimdir ben de toplamda
  • evde yangın çıksa anneannemler salondan yardım çığlıkları atsa denemeden kalkmam abimi çağırın üst kattan derim

• Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

aga valla ben de öyleydim 2 hafta öncesine kadar ama çok sıkıyor artık bunaldım gerçekten bi iki gün çözmicem genel deneme biraz özleyeyim

• Ben çok bıraktım okulda yapıyorduk sigara içip ya devam ediyordum ya da ayrılıp gidiyordum ama düzeldim
  • Bana da oluyordu. Üst üste çözdüyseniz bir süre ara vermek düzeltir
  • Alperqqdd kullanıcısına yanıt

hocam sıkma konusunda haklısın ben de geçen gün bi deneme çözdüm hiç çözesim yoktu komple ders çalışasım yoktu sallapati yaptım soruları biraz 90 altına düştü netim. o günden beri çözmüyorum kafam dinleniyor sbden ilerliyorum.

• Her gün veya bayağı sıkı şekilde çözünce böyle oluyor.Bu sabah biraz geç kalktım baktım tadım tuzum yok çözmedim mesela yarına çözecem.Yani sıkılmaktan da olabiliyor bazen o yüzden çok üstünüze gitmeyin bu konuda.

Birde artık zaman az kaldı haliyle çözdüğünüz yayınların biraz kaliteli olmasına(her şeyi bitirmediyseniz)dikkat edin hocam.

• Vapauss33 V kullanıcısına yanıt

evet hocam bundan sonra sadece kaliteli gitmeye çalışcam , elimde kalmasın diye altın karmanın lgs tadındaki denemelerini çözecektim ama çözmicem rasyonel-345-dnm plus var elimde onları eritcem sonra da bs kontrol alcam ama ondan sonra ne yaparım bilmioyrum. Piyasada kaliteli deneme kıtlığı var

• Shock17 S kullanıcısına yanıt

evet ya yarıda bıraktıkça daha da yüklendim bir de bugün ve yarın branş denemesi atarım sadece onun dışında çözmicem genel deneme

• Bende bu alışkanlık haline gelmişti berbat bi durum
  • Bir ara sağlık sorunlarımdan dolayı yapmak zorunda kalıyordum. Pek güzel bir şey değil ama alışkanlık haline getirilmediği sürece 1-2 seferden bir şey olmaz
  • matematik gözünüzde büyüdüğü için öyle oluyor büyük ihtimalle. bana da 40 mat peş peşe sıkıcı geliyordu.

türkçe-geo-sos-mat 30 soru-fen yapmaya başladım baya faydasını görüyorum hocam tavsiye ederim

• türkçede midem bulanıyor benimde genç yazarınında eleştirmininde onun gösterdiği yoluda si diyip kalktığım oldu 2-3 kere

• mantıklı aslında hocam da nerdeyse senenin başından beri aynı stille gidiyorum değiştirmeye sıcak bakmıyorum pek bu yüzden , sağ olun

• kalitesiz her denemenin abv moralimi bozmuşlar nasıl nefret ediyordum bu sıralarda tyt görmekten

• Kolay tyt Türkçe ve sosyalden sonra zor matematiğe geçmek banyoda sıcak suyla yıkanırken elektriklerin gidip üstüne birden soğuk su gelmesi gibi birşey
  • Alperqqdd kullanıcısına yanıt
    3d apotemi prf
  • Ulpro kullanıcısına yanıt
    Zor tyt matematik kendini sevdirtir boş yayınların ösymden uzak soruları insanın çalışma hevesini bile kaçırtır.
  • KlerhFi K kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.