Şimdi Ara

DENEMELERDE MATEMAĞİN İLK 10/15 SORUSUNUN KASINTI OLMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu niye böyle ya? Yayınlar zevk mi alıyor acaba bunu yapmaktan? 2021 MSÜ’de de aynısı oldu, ÖSYM ilk soruları basit sorup problem sorularında zorluyor, bu kadar basit. Deneme yayınları ilk 10/15 soruyu bol işlemle ve zor sorunca kendilerini tanrı falan mı sanıyor ya? Hayır bir denemede olsa neyse de birkaç kaliteli deneme hariç nerdeyse her denemede aynı sıkıntı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QaptanYosun -- 14 Nisan 2021; 2:56:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün aynısını düşündüm 3D çözerken. çok doğru yorum

• aynen öyle ve forumdaki çoğu kişi dediğin tarzdaki denemelere sınav tarzı diyor :D çoğu deneme ösymnin tam tersi sayıları zorluyor problemleri gazete bulmacası gibi kolay soruyor

• Evet ösym ile karşılatırılınca kasıntı denilebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenilum16 -- 14 Nisan 2021; 4:29:8 >
  • ÖSYM ye benzeyen tek kaynak 345 gerisi çöp

• bk1001 B kullanıcısına yanıt

evet ya branş denemelerinde falan 3d nin problemler çok kolay ama sayılarda gidip milyon olasılıklı sorular soruolar sanki

• Hocam yalnız Eyüp b nin bir sözü vardır 3d çözerken yüksek net beklemeyin size ne kazandırdığına bakın demişti ki gayet haklı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bazı ayt denemelerinde de aynı durum var.

• normalde ilk oniki soruda kötüyüm diye sos mat ilk oniki fen mat tr diye çözerim. msüde aynısını yaptım ilk oniki soru on dakikada bitti xd
  • doğru aynı şey ayt mat denemelerinde de var

• bk1001 B kullanıcısına yanıt
    Hocam bu deneme biraz fazla zor değil mi normalde 36-37 yapardım 3d de 30 civarına düştüm

• 3D (tg hariç) ve orijinalin her denemesi böyle

• ösym kolay soruyor dediğin gibi iki taraftada her soruyu zor yapmıyor adamlar her soruyu zor yapsa ort net 3 e mi düşsün şimdi biri gelir zaten 3 awk der sldksmkdclksd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi generation z -- 14 Nisan 2021; 10:46:8 >
  • aynen katılıyorum.Bi bakıyorum bazen 12.sorudayım yarım saatim geçmiş.Daha sonra moral bozukluğu,öylesine işaretleme ve düşük net.Klasik son.

• cubb0rn C kullanıcısına yanıt

3d cidden öyle,feni falan da aşırı kasıntı.Bilim insanı sormuş geçen gün.Türkçe denemeleri var bende o da acayip kasıntı.Zaten dil bilgisini farklılık olsun diye sona koyandan korkacaksın.AYT yi de ultra kasıyorlar ama kaliteli fen soruları var.

• hocam o nasıl düşüş,ben 30 yapıyordum 28 e düştüm

• Hocam ben de anlamadım genel olarak da biraz düştü ondan da olabilir.

• Bence de kasıntı hocam çıkmış yıllara göre. ama neti boşverin soruları kapmaya çalışın

• Mesele de orda zaten başta kolay izlenimi verip problemde ter dökmek :)
  • Jackal1209 J kullanıcısına yanıt

Aynen öyle ya hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.