Şimdi Ara

denemede kontrol etme takıntısı yaşamak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mesela 1.sayfayı çözdüm 2.sayfaya geçtiğim zaman 1.sayfayı kodlarken kontrol etmeme rağmen 2.sayfadayken aklıma geliyor ve defalarca kitapçıktaki ile optiktekinin uyuşup uyuşmadığını kontrol ediyorum,engel olamıyorum bunları yaparken yaklaşık beş on dakikamı kaybediyorum benim gibi olan var mı,nasıl çözebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mamga -- 25 Nisan 2021; 20:35:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam sizinki kadar üst düzey bir sorunum yok böyle ancak ben şunu yapıyorum belki işine yarar.

o 4 soruyu optiğe geçirdin ve alacağını aldığından eminsen sayfanın yukarısına bir işaret atıyorum kurdele tarzı ve geçiyorum tabii bunu sadece o sayfadan artık alacağınızı aldıktan sonra atarsanız belki sorununuz hallolabilir.İşaret attıysam her şeyi yapmışımdır tarzı(doğru yanlıştan ziyade optik kontrolü için atarsınız yani.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Vapauss33

Hocam sizinki kadar üst düzey bir sorunum yok böyle ancak ben şunu yapıyorum belki işine yarar.

o 4 soruyu optiğe geçirdin ve alacağını aldığından eminsen sayfanın yukarısına bir işaret atıyorum kurdele tarzı ve geçiyorum tabii bunu sadece o sayfadan artık alacağınızı aldıktan sonra atarsanız belki sorununuz hallolabilir.İşaret attıysam her şeyi yapmışımdır tarzı(doğru yanlıştan ziyade optik kontrolü için atarsınız yani.)

kontrol ettikten sonra işaret koymayı deneyeyim hocam sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: 30AlpereN30

Bu mesaj silindi.

farkındayım ama ne yapabilirim

• bir kere kontrol ettikten sonra tekrar tekrar kontrol etmek istediğinde kendine şöyle de: ee hepsini yanlış kodlamıs olayım ne olacak yani? hepsini yanlış kodladımsa kodladım -5 net gelirse de gelsin gerçek sınav olmayan bı deneme sonucta. zaten bı kere kontrol ediyomussun yanlış çıkmaz ama takıntı yapıyorsun. Sürekli böyle yapa yapa da bırakırsın bende de oluyodu gecti

• quote:

Orijinalden alıntı: mfmf2020

bir kere kontrol ettikten sonra tekrar tekrar kontrol etmek istediğinde kendine şöyle de: ee hepsini yanlış kodlamıs olayım ne olacak yani? hepsini yanlış kodladımsa kodladım -5 net gelirse de gelsin gerçek sınav olmayan bı deneme sonucta. zaten bı kere kontrol ediyomussun yanlış çıkmaz ama takıntı yapıyorsun. Sürekli böyle yapa yapa da bırakırsın bende de oluyodu gecti

deneyeceğim,teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.