Şimdi Ara

Deneme yapmaktan korkmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kendimde böyle bir şey farkettim deneme yapmaktan korkuyorum sonucum kötü gelecek moralim bozulacak diye..Geçen sene de konularım tam olmasına rağmen doğru düzgün deneme çözmediğim için kaybettim
    Ayrıca
    Soru önüme sb de gelse soruyu çözerim ama denemede geldiğinde çözemiyorum

• Ne yapsam bilemiyorum öneri verir misiniz lütfen.
  • Up
  • moralinin gerçek sınavda bozulmasından iyidir hocam

• bence denemede çözemeyip sbde çözmen soru tiplerinden kaynaklı.matematik denemesi cozsen daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucilfer -- 4 Aralık 2020; 15:21:5 >
  • pandie kullanıcısına yanıt
    Valla iyi dedin hocam ya biraz da aile tepkisinden korkuyorum galiba
  • lucilfer kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani hocam açar mısınız
  • Botadam B kullanıcısına yanıt
    şimdi sb çözerken konular belirli olduğu için rahatca cozuluyor.ama denemede özellikle tyt denemelerinde bazı sorularda hangi konu kullanilacak bilemiyorum ben,konuyu bilsem bile o anın heyecanı ile hicbir şey yapamiyorum demek istediğim buydu
    Evet hocam çok haklısınız bunu bende yaşıyorum nerede ne kullanacağımı bilemiyorum bunun için ne yapmak lazım?
    ben şu an bir şey yapamiyorum çünkü konularım tam değil bazen konuları bilsem bile yapamiyorum dediğim gibi ama senin yerinde olsam kolay-orta-zor matematik denemesi cozerdim böyle bi yerden sonra ayırt edilir diye düşünüyorum
    Teşekkür ederim hocam
  • Valla zor çözersen zaten moral bozarsın bence seviyenin bir tık altı deneme ile başla özgüven kazanırsın çözmeye alışırsın. Zaten ondan sonra ivmeni aldıktan sonra her türlü içinden geçersin. Ama bi yerden başlaman lazım ben de korkuyorum ama biraz yapa yapa kendime güvenmeye başladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    deneme olarak 3d önerebilirim kolay orta zor olarak gidiyor kolay orta çözüp zorları sınava 3 ay falan kala çözmeye başlarsın,yapamadığın soruların yanina çözümünü izledikten sonra konularını yazabilirsin etkisi olabilir derim,basarilar
    Çok teşekkür ederim hocam size de başarılar
  • Söyledikleriniz de haklısınız galiba hocam teşekkür ederim bir yerden başlamak lazım kolay-orta seviye deneme önerir misiniz varmı aklınız da?
    Deneme yapmaktan korkmak?
    Ben buna bakarak aldım. Genel deneme olarak yayın Denizi var hiç önermiyorum.

Mat olarak toprak var
    Fende Türkçe de 3d var bende

• Teşekkür ederim hocam
    Rica ederim iyi çalışmalar

• Deneme yapmayı sevmen lazım, denemeyle iç içe olmalısın, adı üstünde deneme, sınav anını yaşaman için bir fragman
  • updullah

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.