Şimdi Ara

Deneme kalitesizligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sene basindan beri dersanenin yaptigi deneme sinavlari inanilmaz kalitesizdi. Hicbi zaman gercekci sinav olusturamadilar ve sinav kalitesi vasati asamadi. Ki bunun harici dersaneye soru cozumunde ne soru sorabildim,ne de sordugum sorular cozulebildi. Benden mezuna kalacaklara tavsiye dersaneye falan yazilmayin. Mezun senesinde hicbir faydasi yok tamamen vakit,para kaybi. Diger dersaneye giden mezunlar memnun musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mezun değilim fakat vakit kaybı olduğu konusunda haklısın. Ayrıca şu 10 yıldır sınava girermiş / ÖSYM YGS sorularını siz hazırlamışçasına denemeleri yorumlamanıza gıcık kapıyorum ve saçma buluyorum. Yani o denemede çıkan sorulardan herhangi birinin aynısı 4 gün sonra gelse senin yüzüne vurmazlar mı?

Hangi yayını yapıyorlar aydınlat bari bilelim, almayız madem ösym sormayacak o denemede ki soruları.
  • Bizim dershane hocaları sağlam ama yayınlar çöp denemelerde problem sorusu yok denilebilir 2-3 cümlelik problem sorusu koyuyorlar uzun paraglar yok

• Finalin kendi denemeleri. Soru tutturmasi sorularin kalitesiz oldugunu degistirmez. Adamlar 5 tane problem soruyor 3u 2 satirlik teog problemi. Turkce desen paragraflar asiri anlasilir hicbi yoruculugu yok. Fen icin asiri klasik her yerde sorulmus olan sorulan sorulari koyuyorlar. Kisacasi hic emek verilmemis sirf deneme olsun diye hazirlanmis. Bunu anlamak icin tum osym sinavlarina girmeye gerek yok ...

• quote:

Orijinalden alıntı: berkwinchester

Finalin kendi denemeleri. Soru tutturmasi sorularin kalitesiz oldugunu degistirmez. Adamlar 5 tane problem soruyor 3u 2 satirlik teog problemi. Turkce desen paragraflar asiri anlasilir hicbi yoruculugu yok. Fen icin asiri klasik her yerde sorulmus olan sorulan sorulari koyuyorlar. Kisacasi hic emek verilmemis sirf deneme olsun diye hazirlanmis. Bunu anlamak icin tum osym sinavlarina girmeye gerek yok ...

Final olduğunu söyleseydin ya kardeşim, şuan forumdayız küfür yazamıyorum ceza falan alırız. Finalin gelmişini geçmişini, saman kağıdından hazırladığı kitapları hepsinde emeği geçen herkesin qq.

Final en kral soru bankasını çıkartsın, YGS sorularını 10 yıl tuttursun yine 11. yılda almam. Paradan başka düşündükleri bir şey yok (üst mevkilerin)

• bende finale gidiyorum finalin denemelerinde girdim sene başı hep sallayıp çıktım beğendiğim sorulara evde baktım dershanede herkes benim 200 aldıgımı düşünüyor ygsde görücez :D
  • Evet. Paraya kiyamayip kitaplari bile adam gibi yapamiyorlar. Gercekten rezalet otesi bi sistemi var. Soru cozemiyoruz kitaplardan dergilerden silerken sayfa kopuyo hep.

Ya hadi onu gectim en azindan denemelerde biraz ogretici, yeni gordugumuz bi seyler sorsalar. Dumduz sayilar testi cozer gibi 3-4 tane rasyonel sayi, 2-3 tane 4 islem , 2-3 tane carpanlara ayirma falan soruyorlar ki onlar da teog duzeyi. Anca dusuk ogrenciyi mutlu ediyorlar baska bi halta yaradigi yok. Genel anlamda pismanim kurumdan ,elimde olsa ygsden sonra ayrilirim

• Dr. eneox kullanıcısına yanıt
    aynen ben de ayni sekilde. Sene basinda bi iki kere cozeyim bakayim dedim. Baktim yok yani hep ayni kalitede degistirmiyolar. Girip fenine bakip cikiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: berkwinchester

aynen ben de ayni sekilde. Sene basinda bi iki kere cozeyim bakayim dedim. Baktim yok yani hep ayni kalitede degistirmiyolar. Girip fenine bakip cikiyorum

fenleri müfredat dısı soruyorlar cok hata cıkıyor denemelerinde özellikle bu serilerde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.