Şimdi Ara

deneme cozme sirasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12.sinif tmyim. denemeleri simdiye kadar hep turkce-sosyal-mat seklinde cozdum. hizli okuyorum turkce uzun surmuyor. ama ygsde ne olur bilemiyorum. asil sorum su, turkceden baslayinca ilk sayfayi anlamakta gucluk cektigimi farkettim sinava 19 gun kala cozme sirami din-felsefe-turkce-sosyalin kalan kismi-mat seklinde yapsam nasil olur? dinleri cozerken acilirim diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sos-mat-tr-fen benimki (sayısaldan geçme mezun tm yim)

• turkceyi sonlara birakmaya cesarer edemiyorum ben, ya yetismezse vs diye. sanirim sosyali cabuk bitirip digerlerine rahat vakit ayirmak icin sosyali basa aliyorsun arkadasim mantikli ben de digerlerini hizlica yapip kalan vakti matematige harciyorum

• Ya ben şuan tr-felsefe-mat-sosyal yapıyorum. tr-sos-mat yapmak istiyorum ama şimdiye kadar böyle çözdüğüm için sakıncalı olur diye değiştirmiyorum. Şu vakitten sonra değiştirsem bir sıkıntı çıkarmıki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim türkçe 25 mat türkçe 15 fen sosyal.Eşit ağırlıksan bence matematiği sona bırakma ama denemek istiyorsan 2 3 deneme yapıp çözme sıralamanı değiştirerek hangisinin daha iyi olduğunu anlayabilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.