Şimdi Ara

DEMON'S SOULS- TARTIŞMA-SORULARINIZ-YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN REHBER (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.100
Cevap
13
Favori
116.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an tam hatırlamıyorum ama internette bi dünyayı pure world yapma yolları vardı. O bölgedeki bütün bossları yenmen lazım vs.
  • Murat6187 M kullanıcısına yanıt
    Pure white veya pure black yapman gerekiyor. İçerde karşılaşacağın durum, white-black'e göre değişecek.
    Wikidot'tan bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 21 Eylül 2015; 1:38:23 >
  • Pure white yapmanın.bir kısa yolu var, bölüm bossunu insan olarak ölmeden öldürür isen o dünya pure white oluyor ben o şekilde yapıyordum

Başka yolu var mı bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar şuan 1-4 dışındaki tüm bossları insan bedeniyken öldürdüm. pure whıte yada pure black yapmak için ne yapmam gerekir. mesela dragon bone smasheri alamıyorum kayalıklar nasıl yok olacak, 3-1 deki anahtarı alamıyorum köprü nasıl gelecek
  • Kırık Archstone'u (Land of the Giants) içeren bir DLC ile, remaster çıksa güzel olurdu :)

http://demonssouls.wikidot.com/unused-content

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 3 Kasım 2015; 7:09:29 >

• Oyuna tekrar başlamak iyi oldu. Shield'sız - buff'sız uchigatana karakteriyle, Flamelurker ve Maneater kesmek eğlenceliymiş. Flamelurker'da sabır ve refleks, Maneater'da şans gerekiyor

Thief ring'siz - Old Hero da, değişik bir deneyim yaşatabilir
  • Beyler aylardir dark souls oynuyorum demons souls a basliyim diyorum fakat oyun asiri zor bonfire yok diyorlar oyunda kaydetme olayi nasil anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kool Giancana kullanıcısına yanıt
    bonfire yok ama kısayollar var aylardır dark souls oynuyorsan fazla zorlanmazsın.
  • Kool Giancana kullanıcısına yanıt
    Evet bonfire araları biraz uzak ana mekanlardaki kapıları açınca bonfire kısayolları açılıyor. Mesela köprünün önünde dirildiğinde bir sonraki bonfire kalenin üstünde ya da kalenin önündeki büyük kapının arkasında olabiliyor. İlk başta bunlara ulaşmak zor olsa da bazılarında boss öldürmen gerekir kapıyı açtığında artık karşında duruyor bonfire. İlk defa oynadığın gibi uzun yolu dolaşman gerekmiyor

• İlk kısayolu açacağım diye saatlerce debelendiğimi bilirim. Dark Souls ve bu oyun efsaneler efsanesidir. Remastered olarak Ps4 için gelecek diyorlardı bir bilgi var mı?
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    yalan oldu galiba zaten söylentinin çıkma sebebi bloodborne dlc'si ile ilgili bi fotoda demon's souls kutusu gözüküyordu yukarda, muhtemelen rastlantıydı sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

yalan oldu galiba zaten söylentinin çıkma sebebi bloodborne dlc'si ile ilgili bi fotoda demon's souls kutusu gözüküyordu yukarda, muhtemelen rastlantıydı sadece.

Söylediğiniz makul. Bu saatten sonra bile sırf Demon's Souls ve Red Dead Redemption için PS3 alınabilir.
  • bu o6yundaki atmosfer diğerlerine nazaran daha üst seviyede
  • Bence serideki en kolay oyun.

• Bugün Bloodborne'ü bitirdim yaklaşık olarak 3 hafta öncede Demon's Souls bitirdim. Grafiklerin çok da önemli olmadığını bir kez daha hissettirdi bu seri.

Şimdi beni Dark Souls, Dark Souls 2 ve Dark Souls 3 bekliyor.
  • Arkadaşlar oyunu yeni oynuyorum.öyle ağır bi Rpg ci değilim mesela silah seçerken hep fiziksel atak kısmına bakıyorum düşman tipine göre başka niteliklerine bakmam gerek sanırım. Bu konu Hakkı'nda bilgi verebilen olursa sevinirim . İkinci sorum şu 3-1 deyim şu an sage freek i kurtardım Nexus A gönderdim gittim büyü öğrenmek için iki büyüyü öğrenemiyorum . Biri için Armor spider soul diğeri için predreton mu ne 1-3 de kestiğimiz boss onun Soulunu istiyor. İkisini de kestiğim halde bende soulları yok bozdurmuşsundur demeyin hiç ellemedim çok iyi biliyorum. Bunları 1. Ve ya 2. Dünya da sohbet ile npc lerden birine mi kaptırdım acaba ? Verdiğim tek soul 2-2 boss u ed E verdim başka bişey vermedim diye biliyorum. Almadan devam mı ettim diye kara kara düşünüyorum şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: joeblack3535

Arkadaşlar oyunu yeni oynuyorum.öyle ağır bi Rpg ci değilim mesela silah seçerken hep fiziksel atak kısmına bakıyorum düşman tipine göre başka niteliklerine bakmam gerek sanırım. Bu konu Hakkı'nda bilgi verebilen olursa sevinirim . İkinci sorum şu 3-1 deyim şu an sage freek i kurtardım Nexus A gönderdim gittim büyü öğrenmek için iki büyüyü öğrenemiyorum . Biri için Armor spider soul diğeri için predreton mu ne 1-3 de kestiğimiz boss onun Soulunu istiyor. İkisini de kestiğim halde bende soulları yok bozdurmuşsundur demeyin hiç ellemedim çok iyi biliyorum. Bunları 1. Ve ya 2. Dünya da sohbet ile npc lerden birine mi kaptırdım acaba ? Verdiğim tek soul 2-2 boss u ed E verdim başka bişey vermedim diye biliyorum. Almadan devam mı ettim diye kara kara düşünüyorum şimdi

Önce yuri cadısını kurtardığım için o iki taş ona gitmiş diğer iki büyüyü kullanamıyorum galiba artık. Neyse en azından almışız içim rahatladı silahlarla ilgili sorum güncel cevap veren olursa sevinirim

• quote:

quote:

Arkadaşlar oyunu yeni oynuyorum.öyle ağır bi Rpg ci değilim mesela silah seçerken hep fiziksel atak kısmına bakıyorum düşman tipine göre başka niteliklerine bakmam gerek sanırım. Bu konu Hakkı'nda bilgi verebilen olursa sevinirim . İkinci sorum şu 3-1 deyim şu an sage freek i kurtardım Nexus A gönderdim gittim büyü öğrenmek için iki büyüyü öğrenemiyorum . Biri için Armor spider soul diğeri için predreton mu ne 1-3 de kestiğimiz boss onun Soulunu istiyor. İkisini de kestiğim halde bende soulları yok bozdurmuşsundur demeyin hiç ellemedim çok iyi biliyorum. Bunları 1. Ve ya 2. Dünya da sohbet ile npc lerden birine mi kaptırdım acaba ? Verdiğim tek soul 2-2 boss u ed E verdim başka bişey vermedim diye biliyorum. Almadan devam mı ettim diye kara kara düşünüyorum şimdi

Önce yuri cadısını kurtardığım için o iki taş ona gitmiş diğer iki büyüyü kullanamıyorum galiba artık. Neyse en azından almışız içim rahatladı silahlarla ilgili sorum güncel cevap veren olursa sevinirim

mesajı yeni gördüm. fiziksel atak kısmı önemli. onun haricinde equip burden yani silahın ağırlığı da önemli. eğer ağırlık kapasiteyi aşarsa müthiş bir şekilde yavaşlıyor karakter. bundan başka kullana kullana silahın özelliklerini keşfedebilirsin. hızlı düşmanlara karşı daha hızlı kılıçlar (long sword mesela), yavaş düşmanlara karşı da Dragon Bone Smasher, Bastard Sword gibi öküzümsü silahlar kullanabilirsin

• Güç çubuğum uzun olmasına rağmen 3/1 i kilitli gözüküyor, o kısmı bir türlü fulleyemiyorum.Türe yabancı olduğum için yardım rica ediyorum. Tşk...
  • niomer1 N kullanıcısına yanıt
    ruh formunda isen öyle oluyor. oyundaki bir item ile tekrar insan formuna dönebiliyorsun ama öldüğünde tekrar ruh oluyorsun canın düşüyor. ayrıca can barının kilitli kısmını azaltan bir yüzük de var oyuun başlarında.
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.