Şimdi Ara

DEMON'S SOULS- TARTIŞMA-SORULARINIZ-YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN REHBER (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.100
Cevap
13
Favori
116.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun başında royalty ile büyü yaparak başladım ama sonrasında büyü yapamaz oldum. Büyü barı azalıyor ama büyü yapılmıyor. Bu bug mu yoksa yanlış bir şey mi yaptım sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar her bölge 4 bonfiredan mı oluşuyor? Eğer öyle ise 3 bögeyi temizledim, 2 bölgede açılacak 2 bonfire daha kaldı. Birisi şu zehirli mekan, diğeri ok atan uçan yaratıkların olduğu mekan. Her iki bölümde çok kazık ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Oyunun başında royalty ile büyü yaparak başladım ama sonrasında büyü yapamaz oldum. Büyü barı azalıyor ama büyü yapılmıyor. Bu bug mu yoksa yanlış bir şey mi yaptım sizce?

Ben hiç böyle bir şey yaşamadım. Bug olma ihtimali yüksek.

• Dediğin gibi bug galiba cevap için sağol
  • Eski mesajlara bakarken scirvir adlı bir npcden bahsedildiğini gördüm. Ancak gittiğimde yerinde yeller esiyordu. Nedir sebebi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Eski mesajlara bakarken scirvir adlı bir npcden bahsedildiğini gördüm. Ancak gittiğimde yerinde yeller esiyordu. Nedir sebebi?

İnternete baktım da Pure White World Tendency olayı gerekiyormuş. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybakh21

quote:

Eski mesajlara bakarken scirvir adlı bir npcden bahsedildiğini gördüm. Ancak gittiğimde yerinde yeller esiyordu. Nedir sebebi?

İnternete baktım da Pure White World Tendency olayı gerekiyormuş. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.

Hocam bu ruhları nerede bozdurup silah yaptırıyoruz? Birde silah işi şart mı acaba, ben Dark Souls ve Dark Souls 2 de bu ruhları yakıp level atlamakta kullanıyordum.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam bu ruhları nerede bozdurup silah yaptırıyoruz? Birde silah işi şart mı acaba, ben Dark Souls ve Dark Souls 2 de bu ruhları yakıp level atlamakta kullanıyordum.

Ruhları istersen soul olarak kullanırsın istersen yeni büyü, silah üretebilirsin. Blacksmith Ed, Sage Freke the Visionary, Yuria the Witch, Saint Urbain... Bu 4 kişiyle farklı farklı şeyler üretebilirsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ruhları istersen soul olarak kullanırsın istersen yeni büyü, silah üretebilirsin. Blacksmith Ed, Sage Freke the Visionary, Yuria the Witch, Saint Urbain... Bu 4 kişiyle farklı farklı şeyler üretebilirsin.

Tamamdır. Kim bilir neredeler, belki rastlarım kalsın ruhlar.

• Old King Allant denen mahluka gittim de bana ateş gücü olan silah lazım silaha ateş gücünü nasıl eklerim? Elimde bir sürü taş var.
  • Ruh formunda oynarken bölüm sonu bosslarının karşınıza npc karakter değilde insanların yönettiği karakterler olarak çıkma ihtimali var mı? Yoksa sadece beden formunda mı o şekilde oluyor?

• quote:

Old King Allant denen mahluka gittim de bana ateş gücü olan silah lazım silaha ateş gücünü nasıl eklerim? Elimde bir sürü taş var.

Turpentine.

• quote:

Ruh formunda oynarken bölüm sonu bosslarının karşınıza npc karakter değilde insanların yönettiği karakterler olarak çıkma ihtimali var mı? Yoksa sadece beden formunda mı o şekilde oluyor?

Karşınıza çıkma? Eğer soul formda iseniz "blue eye stone" kullanırsınız. Kullandığınız yerde mavi bir yazı oluşacak. Eğer body formundaki biri görüp onaylarsa birlikte oynayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellerindenoperim17 -- 30 Ağustos 2014; 14:37:03 >
  • Allant son boss mu?

Allaaahh öldürdüm Allant denen şerefsizi. Son boss falan da değilmiş. Şimdi temizlenmeyi bekleyen iki mekan kaldı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 30 Ağustos 2014; 16:10:25 >
  • Ya bu pvp olaylarına falan hiç giremedim ben oynayan sayısıyla mı alakalı acaba?
  • quote:

quote:

Ruh formunda oynarken bölüm sonu bosslarının karşınıza npc karakter değilde insanların yönettiği karakterler olarak çıkma ihtimali var mı? Yoksa sadece beden formunda mı o şekilde oluyor?

Karşınıza çıkma? Eğer soul formda iseniz "blue eye stone" kullanırsınız. Kullandığınız yerde mavi bir yazı oluşacak. Eğer body formundaki biri görüp onaylarsa birlikte oynayabilirsiniz.

Şöyle sorayım bazı bossları insan yönetiyor black phantom gibi ama ruh formunda oynarsak sadece npc BP ile karşılaşıyoruz. Aynı mantık bosslar içinde geçerli mi? Yani ruh formunda oynarken karşıma insanın yönettiği bir boss çıkma ihtimali var mı?

• quote:

quote:

quote:

Şöyle sorayım bazı bossları insan yönetiyor black phantom gibi ama ruh formunda oynarsak sadece npc BP ile karşılaşıyoruz. Aynı mantık bosslar içinde geçerli mi? Yani ruh formunda oynarken karşıma insanın yönettiği bir boss çıkma ihtimali var mı?

Valla bilmiyorum ben de.
    Oyunun uzmanları bir el atsaydı iyiydi.

• Bitti oyun. 30 saat sürdü. Gün olaraksa verdiğim araları düşersek 17-20 gün civarı bir günümü aldı diyebilirim. Ng+ ile aram yok, diğer souls oyunlarını da bir kez oynayıp kaldırmıştım. Şu pvp olayları olsa iyi olurdu, nasıl yaparız bilmiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

ruh formunda oynarken hiçbir şekilde karşına bi oyuncu çıkma ihtimali yok. o boss' ların gerçek insan çıkarması hakkında dediğin olay ise sadece 3-3 bölümündeki old monk adlı boss da var. insan formunda o boss' a girersen old monk karşına gerçek oyuncu spawn edebiliyor. ama bu oyunu artık pek oynayan kalmadığı için öyle bişeyin denk gelmesi mucize olur heralde şu an.

• VEZ1R kullanıcısına yanıt
    Sağol cevap için

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.