Şimdi Ara

DEMON'S SOULS | PS5 ANA KONU | Türkçe Altyazılı (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.400
Cevap
51
Favori
90.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yûnus

Istarelle silahını almak için bende o gerekli yerde merdiven çıkmıyor.

Pure White World gerekiyormuş sanırım ama onu nasıl yapacağım bölgede ki tüm bossları kestim.

Istarelle spears ı sanırım platinyum tropy için istiyorsunuz. platinyum için zaten NG+ yapmalısınız. Bu arada @Max_Kolesne dediği gibi 5 kapıda insan formunda ölmeyip bossları yeniden keserseniz pure white tendecy yakalamış olursunuz.

• Cevaplar için teşekkürler.
    Peki Foe’s Ring ve Ally Ring i tek bir seferde almak mümkün mü?
    Yüzük olarak bunlar eksik kaldı şu an NG+ dayım maalesef hesabım da Plus olmadığı için save yedekleyemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    Usb flash bellek kullan,
    Edit: bir an ps4 e gitti aklim kusura bakmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak12345 -- 8 Mayıs 2021; 12:0:44 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ps5 de save usb atılmıyor biliyorum ps5 oyunlarında son güncellemeyle gelmediyse.

çok emin olmamakla senkonizasyonu kapatarak yapılıyor diye biliyorum. Arkadaşın dediği gibi PS5 oyunları USB belleğe kopyalanmıyor.

ben normal yoldan new game yaparak tüm kupaları almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

çok emin olmamakla senkonizasyonu kapatarak yapılıyor diye biliyorum. Arkadaşın dediği gibi PS5 oyunları USB belleğe kopyalanmıyor.

ben normal yoldan new game yaparak tüm kupaları almıştım.

Peki Ally Ring için karakteri pure white a çevirmek gerekiyor ya onun için en hızlı yol nedir acaba?

İstilacı öldürmek gibi okudum ama arkadaşımı benim dünyama o şekilde nasıl davet edicem?

Karakteri pure white’a çevirmenin en kolay Tek tek bütün dünyaları pure black yapın sonra her dünyada özel bir npc black phantom olarak spawn olacak onu öldürün dünyanız nötre döner karakteriniz ise pure whita doğru ilerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhangursoz123

Karakteri pure white’a çevirmenin en kolay Tek tek bütün dünyaları pure black yapın sonra her dünyada özel bir npc black phantom olarak spawn olacak onu öldürün dünyanız nötre döner karakteriniz ise pure whita doğru ilerler

Hocam o şekilde yetmiyor sanırım benim karakterde hafif karartı var npc öldürmüştüm daha önce :)

Diğer yöntemle yani pvp olarak yapmak en kolayı sanırım ama onu ben tam anlayamadım coop gibi değil bağlanmak arkadaşla.

Hocam pvp olarak ta yardıma gitmek çok işe yarıyor boss kapılarının önüne summon bırakabilirsiniz veya zorlu haritalarda haritanın başına da bırakabilirsiniz.
  • Oyunu 5 gün kiraladım, kiralamaz olaydım, her defasında ölüp başa sarması ve hep aynı şeyleri yapmak beni bezdirdi. İlk bossu geçtik, sonra tekrar başa sardı. İlerde geniş bir zaman tekrar denemeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Oyunu 5 gün kiraladım, kiralamaz olaydım, her defasında ölüp başa sarması ve hep aynı şeyleri yapmak beni bezdirdi. İlk bossu geçtik, sonra tekrar başa sardı. İlerde geniş bir zaman tekrar denemeyi düşünüyorum.

sakın returnala başlama ozaman:)

• ARKADAŞLAR DEPOCU VE DEMİRCİYİ ÖLDÜRDÜM BU NPCLERİ GERİ GETİREMİYORUM YARDIM EDİN

• abdulsamedbasar A kullanıcısına yanıt

Hocam bilemedim ne yaparsin. Ancak neksusta 25000 ruh karşılığında günahlarindan arinabiliyor olmalisin. Oyunun basindaysan yeniden baslamayi dusunebilirsin

• abdulsamedbasar A kullanıcısına yanıt

Baştan başlayın hocam, dönüşü yok.

• Oynayan arkadaşların bir konuda fikrini almak istiyorum. Şuan god of war oynuyorum ve bosslarla olan savaşlardan keyif alıyorum. Buna istinaden demon souls almak istiyorum ama yorumlar beni ürkütüyor. Gerçekten boss savaşları çıldırtası mı? Sırf bu boss savaşları uğruna sekiro ve demon souls almak istiyorum ama dediğim gibi yorumlar cidden geri adım attırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurnCooLz

Oynayan arkadaşların bir konuda fikrini almak istiyorum. Şuan god of war oynuyorum ve bosslarla olan savaşlardan keyif alıyorum. Buna istinaden demon souls almak istiyorum ama yorumlar beni ürkütüyor. Gerçekten boss savaşları çıldırtası mı? Sırf bu boss savaşları uğruna sekiro ve demon souls almak istiyorum ama dediğim gibi yorumlar cidden geri adım attırıyor.

Demon’s Souls, Souls oyunları arasında boss savaşları en kolay oyun. Bir - iki boss dışında zor bir boss yok. Oyunun güçlenme mekaniğini ve envanter sistemini öğrenmek zor.

Sekiro ise gerçek anlamda çok zor bir oyun. Ama, o zorluğu aşarsanız Sekiro kadar kılıç savaşının keyifli olduğu bir başka oyun yok.

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Envanter dışında problem yoksa önceliği o zaman demon souls verebilirim. Evet sekiro combatları daha farklı ve keyif vericiymiş ikisini aynı zamanda alamayacağım için bir seçim yapmam gerekiyordu. O zaman yorumunuz doğrultusunda oyumu demon soulsdan yana kullanacağım.
  • console-master kullanıcısına yanıt
    Returnal oynarken moral.olsun die demon soulsa donuyordum :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Platin aldım bende sonunda..

Çok güzel oyun ancak ilk souls oyunu olması itibariyle bazı eksikleri hissediliyor.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.