Şimdi Ara

DEMON'S SOULS | PS5 ANA KONU | Türkçe Altyazılı (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.408
Cevap
50
Favori
91.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sağolun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerdavader kullanıcısına yanıt

Hiç başlama DEMON'S SOULS | PS5 ANA KONU | Türkçe Altyazılı 

• yerdavader kullanıcısına yanıt

hocam, bir kaç sayfa gerilerde, yeni başlayanlar ve souls oyununa alışık olmayanlar için basitçe bir rehber paylaşmıştım. ona bakarak zorlanmadan oyunu bitirirsiniz emin olun DEMON'S SOULS | PS5 ANA KONU | Türkçe Altyazılı 

• Sabah 4 e kdar oynadım. Şimdi işte uykularız

• Ya arkadaşlar yansıma heykeline tıkladım. Parçalanmış dünya dedim. Nexus da bulunan npc yerleri değişti dila niye böyle oldu.

• bigbooss kullanıcısına yanıt

Fractured mode oyuna bir miktar daha zorluk katmak için geliştirilmiş bir mod. Oyunun yatayda yansımasını oynuyorsunuz, normalde sağda gördükleriniz solda, solda gördükleriniz sağda olacaktır. Karakterin görünümü de bu şekilde yansıma haline geliyor, silah kullandığın el postür vs değişiyor.

Fonksiyonel olarak tek bir özelliği var. Oyundaki çok özel bir armor seti için seramik sikkeleri toplamanız lazım. Bu sikkelerin bir kısmı sadece fractured worldde çıkıyor.

Kolaylıklar.

• Eyvallah hocam. DEMON'S SOULS | PS5 ANA KONU | Türkçe Altyazılı 

• Oyunun Ps Plus extra ve deluxe verilmesiyle beraber canim cekti indirmeyi de baslattim ama basima is mi aldim bilmiyorum :) Bloodborne hizli ilerleyip sonra birakmistim baska isler nedeniyle.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Emin çıtak i izleyerek oynayın başlangıç için kolay olur. Emin’in dediklerini yaparak bitirin oyunu. Zaten en az 3 kere bitirirsiniz. Bi sarınca bırakamıyorsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • massiv a kullanıcısına yanıt

İzledim ama o baslangic sinifi cok tek duze. Thief olarak baslamaya karar verdim. Zor diyorlsr ama bakalim.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Biraz reddit falan baktim da Temple Knight acip onu Dex yapmak daha mantikli diyorlar. İlk defa oynadigim icin yazilanlarin cogunu anlayamadim ama ozeti bu sanirim. Blueblood olmayacaksak Thief yerine Temple Knight :)

• DEMON'S SOULS | PS5 ANA KONU | Türkçe Altyazılı

Pes etmedim... kalktım ve yendim şövalye kasıyorum ne zamandır oynamak istiyordum deluxe ile birlikte fırsat geldi önce miles morales bitirdim sıra şimdi bunda

2. olarak hangi kemertaşı bölgesine gitmeliyim ?

• Çokzevkle başladım ama kule şövalyesi çok zorladı bırakacağım galiba.

• phantom_coal kullanıcısına yanıt

Boss değil de bossa gelmek yoruyor bossu 5. deneyişte falan kestim

• Bende uzun zamandır bu türe başlayacaktım yeni plus servisinin vermesiyle başladım. 2 3 gecedir tam uykum geldiğinde bir açayım öleyim diyorum, tam detaylarına hakim olmadan oynuyorum lakin çok keyifli duruyor. Biraz rehberlerine bakıp, tam manasıyla bir seçim yaparak oyuna net başlamak istiyorum. Şimdilik serseri gibi takılıyorum oyunda :)

• KendineAteist kullanıcısına yanıt

Öldüğünüzde oyunu kapatın. Tekrar girdiğinizde boss kapısının önünden başlayacaksınız. DEMON'S SOULS | PS5 ANA KONU | Türkçe Altyazılı 

• zed Z kullanıcısına yanıt

ooo tüm bosslarda geçerliyse bu süper bilgi :D

• KendineAteist kullanıcısına yanıt

Daha önce yazmıştım ama arada kaçmış demek.

Evet tüm boss larda geçerli.

• Arkadaşlar oyuna yeni başladım ve bir kaç sorum olacak.

İkinci boss yani dev şövalyeyi kestim ama o kapıya giremiyorum. Sonrasında nereye gitmem gerekiyor ?

Uzun kılıç kullanıyorum ve karakteri geliştirirken kuvvet+dayanıklılık+can havuzuna odaklanıyorum. Doğru mu yapıyorum ?

Çiftağız kılıcını aldım ama hoşuma gitmedi. Mesela bloodborne de item satma olayı vardı bunda yok mu ?

• ozr2pkr kullanıcısına yanıt
    Kapıyı geçebilmen için diğer bölümlerden birini sonuna kadar oynaman gerekiyor 2. Dünya idealdir onu oynamanı öneririm. Defalarca söyledim yine söylüyorum Emin çıtağı izleyerek oynayın birebir aynısını yapın ilk seferi onunla bitirmeye çalışın öğrenince daha çok zevk alacaksınız. Zaten 3-4 sefer bitirirsiniz bir de platinlemek için hırs yaptırıyor oyun.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.