Şimdi Ara

DEMON'S SOULS | PS5 ANA KONU | Türkçe Altyazılı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.408
Cevap
50
Favori
91.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bıgfısh25

Daha iyi anlatılamazdı birde coop ve pvp onuda ekleyelim
    Co op olayı bambaşka bi alem zaten oyunun yapısı itibarı ile daha oyunun başında ölmeye zorlanırsın.tüm souls oyunlarında genelde böyledir.oyun ne yapar eder seni oyunun başında öldürür.böylelikle human formundan soul yani ruh formuna geçersin.oyunda yardım çağırmak için tekrar human formuna geçmen gerekir.bunu belli itemler kullanarak yaparız.human formuna geçtiğinizde dahi aman arkadaşımı çağırayım şu iyi oynuyor o gelsin gibi bi olay söz konusu değildir genelde.o an bulunduğunuz bölgede size yardım etmek isteyen herhangi kişiler yere bir yazı bırakır (summon singin) bu yazılar sadece siz human formundayken görünür olur.ve tıkladığınızda o kişi sizin dünyanıza geçiş yapar.size yardım eder.fakat bu esnada ölürse tekrar kendi dünyasına gider ve sizin onu tekrar çağırmanız gerekir.işin kötü yanı siz human formuna geçtiğinizde kötü niyetli summonlar’a açık kapı bırakmış olursunuz.ve bu sizi öldürmek isteyen kişiler (black phantom) sizin dünyanıza geçiş yapabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

Co op olayı bambaşka bi alem zaten oyunun yapısı itibarı ile daha oyunun başında ölmeye zorlanırsın.tüm souls oyunlarında genelde böyledir.oyun ne yapar eder seni oyunun başında öldürür.böylelikle human formundan soul yani ruh formuna geçersin.oyunda yardım çağırmak için tekrar human formuna geçmen gerekir.bunu belli itemler kullanarak yaparız.human formuna geçtiğinizde dahi aman arkadaşımı çağırayım şu iyi oynuyor o gelsin gibi bi olay söz konusu değildir genelde.o an bulunduğunuz bölgede size yardım etmek isteyen herhangi kişiler yere bir yazı bırakır (summon singin) bu yazılar sadece siz human formundayken görünür olur.ve tıkladığınızda o kişi sizin dünyanıza geçiş yapar.size yardım eder.fakat bu esnada ölürse tekrar kendi dünyasına gider ve sizin onu tekrar çağırmanız gerekir.işin kötü yanı siz human formuna geçtiğinizde kötü niyetli summonlar’a açık kapı bırakmış olursunuz.ve bu sizi öldürmek isteyen kişiler (black phantom) sizin dünyanıza geçiş yapabilirler.

Alıntıları Göster
    Hocam abartmıyorum 1.5 sene aralıksız oynadım şuan oyun çıksa silahları büyüler npc leri hepsini hatırlıyorum inşallah stok sıkıntısıyla gelmez ps5 ilk çıktığı zaman alıp oynarız

• Reis oyun başlangıç yeri burası mini boos'un olduğu yer yanılmıyorsam grafikler güzele benziyor
  • Save sistemi degisirse oyun cok kisalir yeni bolumlerde olmicagi icin
    Baya zaman oldu yeni oyun gibi iyi grafiklerle baya oynanir tekrar👍Souls serisinde bllodborne ve bu oyun en begendiklerimdi
  • Altıncı Archstone'u da sürpriz bir şekilde dahil etmiş olsalar ne güzel olur. Çünkü o bölgenin Northern Limit diye devlerin yaşadığı bir bölge olduğunu biliyoruz, ayrıca ölüm getiren sis oraya yayılmaya başlayınca, ülkenin geri kalanına yayılmasın diye taşı kırdıklarını da biliyoruz, hatta birkaç yıl önce biri oyun içerisinden Northern Limit'e gitmeyi başarmıştı, belli ki hali hazırda oyunun içinde olan bir yer. Keşke görsek, şahane olurdu.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    onu yıllardır istiyorum ve bekliyordum.bluepoint remake i yapıyor yani çok ama çok büyük ihtimalle ps3 sürümünün aynısı olacak.ha zaten fromsofrware yapmayacaksa zaten yapmasınlarda 6. taşı.
  • Bu oyunun orijinalini oynamak için tek seçenek yurt dışı hesap açıp Ps Now aboneliği almak mı? Ps3 konsol yok maalesef. Oynamadığım tek souls oyunu bu kaldı.
  • auslaender kullanıcısına yanıt
    PS Now listesine baktım Demon’s Souls yok. PS3 konsolunda oynaman gerek.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    O halde çok zor oynamam, çevremde kimsede yok. Tek oyun için de eski nesil konsol alamam.

PS5'te geriye uyumluluk sadece ps4 oyunları için geçerli olacak değil mi? Youtube'da emulator kullanarak pc'de oynayan gördüm son çare o şekilde halletmeye çalışırım.
  • auslaender kullanıcısına yanıt
    Evet hocam.
  • oyun Kore de rated lenmiş. buyuk ihtimalle spider man ile cıkıs oyunu olucak.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:34:55 >
  • Yeni Oynanış Videosu geldi, Oyun Muazzam gözüküyor!

• Vuruş hissi şahane.
  • Grafikler gerçekten muazzam gözüküyor, heycanlandırdı yine. Yalnız dikkatinizi çekti mi biliyorum ama grafiklerdeki gelişim animasyonlarda yok sanırım. Özellikle bir knight'ı yere vurduğu sahnede animasyon gözüme çok battı, bi kaç kere daha izledim ve o kılıçın nesneye çarptığı anlardaki animasyonlar garip geldi bana.
  • Oyun Ps5 timed exclusive. Diğer konsollara ve PC'ye de çıkacakmış. Çok şaşırtıcı bir durum oldu benim için
  • Ps4 e çıkmayacak galiba.
  • Sony tarafından açıklama yapıldı. Oyun PC ye gelmiyor PS5 Özel sadece. Videoda yanlışlık yapılmış.
  • Ben ileride PC'ye geleceğini düşünüyorum, umuyorum, istiyorum...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.