Şimdi Ara

Demon Hunter Platformu (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.817
Cevap
14
Favori
90.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasker gereksiz artık onu çıkar,bracerı değiş demirciden reaper's wraps yap,sonra chest armor için cindercoat bulmaya çalış fire build yap,solo greater rift oynayacaksan act 3 kutudan çıkan kafalık ara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://eu.battle.net/d3/en/profile/Faker-2832/hero/54174400 bi bakabilirmisiniz neleri değiştirmem lazım ? Damageyi 300k dan 440k ya çıkardığım halde hala 1.5m vurduğunu gösteriyor.

• 1.marauder set bulmanız lazım.
    2.5 parça tamamlayıp act 1 bounty konusu olan rorg yani setin 1 parçası yokken de seti tamam gösteren yüzük lazım.
    3.demirciden arcane barb silahı yap,sonra reaper's wraps bracer yap,yeni olanları yapılabiliyor.
    4.çok fazla atış yapan skill kullanma hatred doldurmak için evasive fire - focus kullan asıl damage veren cluster arrow.
    5.helm.boot ve quiver için %15 cluster arrow damage bul veya rollle,shoulder ve chest armor için %15 sentry damage bul veya rolle.
    6.yüzüklerden biri rorg olmalı muhakkak seti tamamlamaya yardımcı,diğeri stone of jordan hem elemental damage hem elite damage veriyor bulamazsanız en yüksek damage vereni takın.
    7.amulet içinde fazla elemental damage isterseniz öyle yapın yoksa en yükseği takın.
    8.fire build için cindercoat chest armor lazım bu yüzden ona göre seti ayarlarsınız,cold build için ise pridell's fall helm (act 3 bounty bonusu) lazım bu yüzden ona göre seti ayarlarsınız.
    9.BOMBARDIER'S RUCKSACK quiver bulmaya çalış fazladan 2 sentry dikebiliyorsun.
    10.legendary gemler ise;trapped,powerfull ve zei's gemleri olacak yüzükler ve amulette.

Damagee o kadar takılma zamanla iyi itemler ile artacaktır,tabletten bu kadar yazabildim,pcden bi arada daha detaylı bakar yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haymatloshan -- 12 Şubat 2015; 23:57:14 >

• Merhaba arkadaşlar

S2 de ilk DH kasmaya başladım.Paragon 26 deyim şu an. Sormak istediğim şu anki metada;

** Kaç çeşit DH var. Hangi set yapılmalı. Artıları-eksileri nelerdir. (Örnek olarak bakabileceğim battaletag verebilirmisiniz)
    ** Yüksek lvl gift yapmak hedefim. (tek-parti olarak)
    ** Paragon puanları öncelik sırasına göre hangilerine verilmeli
    ** chc-chd-cooldown-attack speed den hangisini öncelik verilmeli. Ayrıca vitality mi yoksa armor mu daha faydalı olur.

Tşk
  • Arkadaslar adam gibi kridershot duseren oldumu aranizda dun bir tane dustu cok kotu geldi bana

• Diablo başlığı ölmüş arkadaş. Birkaç kişi var yorum yazan. Koca oyunun TR hiç oynanmıyor demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdede80

Merhaba arkadaşlar

S2 de ilk DH kasmaya başladım.Paragon 26 deyim şu an. Sormak istediğim şu anki metada;

** Kaç çeşit DH var. Hangi set yapılmalı. Artıları-eksileri nelerdir. (Örnek olarak bakabileceğim battaletag verebilirmisiniz)
    ** Yüksek lvl gift yapmak hedefim. (tek-parti olarak)
    ** Paragon puanları öncelik sırasına göre hangilerine verilmeli
    ** chc-chd-cooldown-attack speed den hangisini öncelik verilmeli. Ayrıca vitality mi yoksa armor mu daha faydalı olur.

Tşk

Sırayla cevaplayayım;
    1.En yüksek damage fire build ile ulaşırsın bunun içinde marauder set 5 parça rorg yüzük ile tamamlanmalı ve cindercoat - chest armor kullanmalısın fire skillerin maliyetini azaltıyor %30'a kadar. (http://eu.battle.net/d3/en/profile/Empyrian-2241/hero/54566337) örnek.

Cold build solo için ideal, bunu da 5 parça marauder set ve act 3 bounty kutusundan çıkan pride's fall helm lazım 5 saniye damage yemezsen %30 maliyetleri azaltıyor, cold kullanmanın amacı mob ve elitleri yavaşlatmak.

Çok nadir olarak physical build kullananlar var bunda da pek fark yok cindercoat ile kombine ediliyor genelde.

2.Paragon levelini artırmaya bak bunun içinde 80-100'e kadar 4'lü olarak Torment 6 rift ve bounty yapabilirsin,sonrasında itemler tam olunca düşük greater rift ile paragonu 1 haftada 500'ün üzerine çıkartabilirsin 35-40 arası greater riftler ile. Yüksek olanlar için iyi wd iyi crusader ve 2 tane fire dh elzem.

3.İlk yerde Hatred öncelikli fullenmeli, sonra ayakkabıda %12 movement speed varsa paragon olarak %3 movement speed verirseniz max. hıza ulaşırsınız seti tamamladığınız için oradan da %10 geliyor çünkü ve kalanı dex. verirsiniz vitaly'e pek gerek yok.

4. chc ve chd öncelik fullendikten sonra ise atak hızı, cooldown demon hunter için elzem değil, 2.2 patch ile belki lazım olabilir ama şu an için lazım değil.

Dipnot: 3.500 Kridershot'a sahibim,ama daha iyisini gördüğüm için pek ısınamadım maalesef.

• yahu act3 demon kafalığı için siplit farm yapacak oyuncu bulamıyorum (ns). aynı kafalık lazım olan varsa eklesin kasalım şu kafalığı.
  • Şu lanet oyunun lag problemi yüzünden oyundan soğudum, yeter yaa.
  • bir sorum var... bir yerlerde act3te cikan helm ve cindercoat giyilsin denilmis... ozaman maraduer seti eksik kaliyor.. yani shoulder, pants, gloves,boots giyiliyor birde +1 rorg veriyor. Bu durumda 6. bonusu alamiyoruz... 6. bonustan daha mi iyi act3 helmi?
  • NeeHot N kullanıcısına yanıt
    hangi tormentte oynuyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

bir sorum var... bir yerlerde act3te cikan helm ve cindercoat giyilsin denilmis... ozaman maraduer seti eksik kaliyor.. yani shoulder, pants, gloves,boots giyiliyor birde +1 rorg veriyor. Bu durumda 6. bonusu alamiyoruz... 6. bonustan daha mi iyi act3 helmi?

Öyle bişey denmemiş , Cold oynuysan Helm + 5 parça mara., fire oynuyosan cindercoat+5 parça mara.
  • baris7777 B kullanıcısına yanıt
    ha yani tamam.. marayi bozmuyoruz. simdi netlesti..

peki bir sorum daha var. natalyanin 2 setini giysek? muhtemelen yuzuk + silah olsa 7 cc alinsa... bunu deneyen oldu mu? verimlimi yani?
  • quote:

peki bir sorum daha var. natalyanin 2 setini giysek? muhtemelen yuzuk + silah olsa 7 cc alinsa... bunu deneyen oldu mu? verimlimi yani?

Natalya kullanışsız bence, fakat danetta kullanlar var deneme yapıcaksan danettadan başla
  • quote:

hangi tormentte oynuyorsun?

T6 kardeşim.
  • quote:

Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Yüksek grift sonuçları da gösteriyor ki build'ler belli; rift'te mantıklı olan act3 helm ile cold oynamak, yüksek grift'te wd varlığı ile birlikte fire oynamak. Silah ise 2hxbow; belki gear'a göre ve party'de 2 dh varsa 1'inde calamity.
    Thoughness da hikaye, dps dps dps, helm'de chest'te, bot'ta, shoulder'da, quiver'da olabildiğince cluster dmg, cluster yemiyorsa sentry dmg. 3 soket leg gem'ler: zei, powerfull, trapped. Sağlam bir hellfire amulet'te Steady aim ya da olmazsa yerine cull the weak, awerness, custom engineering, balistics 4'lüsünden birinin gelmesi.
    Party ile yüksek grift için formül böyle. Detaylar için grift sıralamasına bakılabilir. T6 m6 yapınca zaten gidiyor. Bounty'de biraz daha serilik için 2xdanetta oynanabilir.

• Kiss-of-Death K kullanıcısına yanıt
    918 Dex, %97 CHD (Roll'lendi), %8,5 CHC, Socket ve Custom Engineering pasifli HF Amulet denk getirdim geçen hafta. Hatırlarsan normalde de %20 Cold, %92 CHD, %9 CHC, Socket ve Custom Engineering vardı, bir de pasiflerde 10.000 küsür life per kill mevcuttu.

40-50 tane HF basanları gördükten sonra, hatta bir de 3192 damage'li ve %8 RCR'li ABarb bastıktan sonra craft item'lar konusunda kendimi şanslı saymaya başladım.
  • Guzel denk getirmisin bir haftadir nerdeyse key warden yapıyorum adam gibi amulet denk gelmedi

• Diablo'yu silmek üzereyim, 8 tane hellfire amulet yaptım sezonda az önce,pasifleri bile işe yaramayan 8 soul sahibi oldum sonunda,Kridershot buldum sezonda 3,469 değeri iyi diyeceksiniz ama sezon dışı elimdeki 3,500 damage yahu 1 tane elimdekinden iyi item düşmedi veyahut craftlayamadım, arcane barb ve reaper's wrap yaptım bunlar bile kötü.

Daha yeni calamity ve etrayu düşmedi bile 540 paragonu gördüm 1 hafta ara vermeme rağmen sezonda,sıkıntıdan h.amulet yapayım dedim iyice soğudum anlayacağınız.
  • Kiss-of-Death K kullanıcısına yanıt
    hocam tasker artık tercih edilmiyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.