Şimdi Ara

Democracy 4 Türkçe Yama Çalışması (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
7
Favori
8.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

arkadaşlık isteklerini kapatmışsın discorddan sen bana at: Ege-San#0001 ben herkesin olduğu bir grup açarım

• Elinize sağlık kolay gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • asla bitmeyecek yamalarda bugün  

• r0ket kullanıcısına yanıt

şuanda çok iyi gidiyoruz ve democracy 3'ün türkçe yamasına göre de çok kaliteli bir durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: democracy 4 çeviricisi

şuanda çok iyi gidiyoruz ve democracy 3'ün türkçe yamasına göre de çok kaliteli bir durumda

Çevirip çıkartabilirseniz ne mutlu ancak böyle bi dönem popüler olan oyunlar için başlanmış ve yarım kalmış yüzlerce yama var. En meşhur örnekleri rimworld ve kenshi.

Çevirirseniz helal olsun ama d4 de çevirmesi baya baya zor bi oyun, kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

devam ediyor değil mi tahmini ne zaman çıkar

• seyid42 S kullanıcısına yanıt

tabii ki devam ediyor bugün pek organize olamadık fakat en büyük 3 yama dosyasından 2 si bugün bitti küçük küçük bir çok dosya kaldı onlar konu sahibinin sorumluluğunda o sanıyorum ki baya yoğun ben de mesşgul olduğum son yama dosyasını bugün bitirdim yani boşta kaldım ve ona yardım edeceğim iyice hızlanacağız

yaklaşık 16 kere oyuna gir çık yaparak kendi yama bölümümü kontrol ettim bir harf hatası, türkçe karakterler yüzünden bir bozulma vb. varmı diye kontrol etmek için ( yaklaşık 8 tane buldum )uzun lafın kısası kaliteli olması için çok uğraşıyoruz

hatta konu sahibi arkadaşımız democracy 4'ün yapımcılarına yamayı götürüp orijinal oyunda resmi Türkçe yama olarak kullanılması için yaptığımız yamayı sunmayı planlıyor

tahmini bitişi konuşup belirtiriz 1-2 güne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi democracy 4 çeviricisi -- 23 Ekim 2020; 22:16:48 >
  • Arkadaşlar yamanın bitiş süresi hakkında 2 tahminimiz var

ben en iyimser ihtimalle 1 hafta sonra biteceğini düşünüyorum

konu sahibi ve yamada en çok emeği geçen arkadaşımız ise 2-3 güne biteceğini tahmin ediyor

not: yama şuan da %40 ila %60 arasında

yamanın mevcut halini görmek isteyenler beni discorddan ekleyerek görebilir

Ege-San#0001

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi democracy 4 çeviricisi -- 25 Ekim 2020; 15:21:2 >
  • Kolay gelsin arkadaşlar

• Ne durumda acaba çeviri ?

• Sedat_Fethiye S kullanıcısına yanıt

tam 4 gün yamayı çevirdiğim arkadaştan haber alamadım şimdi bugün görüştük ve çeviriye eskisi gibi tekrar hız verdik

yamanın geç kaldığını düşünüyoruz bu yüzden hızlanacağız

iyice geç kalırsak yarım haliyle paylaşabiliriz sizlerin erkenden oynayabilmesi için

şuanda %50 civrarındayız ama bu %50 yi çok kısa zamanda yaptık bize tek gereken yaklaşık 3 gün kesintisiz çeviri yapmak sonrasında %85'e kadar çekebileceğimizi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi democracy 4 çeviricisi -- 1 Kasım 2020; 16:38:57 >
  • Umarım tez zamanda sonuçlanır tekrar kolay gelsin

• Ellerinize sağlık. Bende beklemedeyim. :)

• quote:

tam 4 gün yamayı çevirdiğim arkadaştan haber alamadım şimdi bugün görüştük ve çeviriye eskisi gibi tekrar hız verdik

yamanın geç kaldığını düşünüyoruz bu yüzden hızlanacağız

iyice geç kalırsak yarım haliyle paylaşabiliriz sizlerin erkenden oynayabilmesi için

şuanda %50 civrarındayız ama bu %50 yi çok kısa zamanda yaptık bize tek gereken yaklaşık 3 gün kesintisiz çeviri yapmak sonrasında %85'e kadar çekebileceğimizi düşünüyorum

hocam yamayı full mu çıkarıcaksınız

• Yine ses kesildi :)

• Bu çeviriyi bırakacaklar demiştim bu çeviriden umudunuzu kesin

• Birisi el atsa keşke şu yamaya. Yarım kalmasa. :(

• Ha ha biz bile onca şeye rağmen yamyı %60'a getirdik bizden daha hızlı siz vazgeçiyorsunuz gerçekten şaşırtıcı

yamayı beta olarak paylaşmaya karar verdik konu sahibi burdan da ekleyecektir fakat siz şuan da

https://discord.com/invite/tCq6AJrc7R bu sunucuya gelip direkt indirebilirsiniz

• full sürümü gelecek mi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.