Şimdi Ara

Demirören: Beşiktaşı özledim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanhibi olduğu Milliyet Gazetesi'nde eski çalışma arkadaşlarıyla yaklaşık 2 saat süren bir toplantı yapan Demirören'in toplantıda önemli konulara vurgu yaptığı öğrenildi.

Zamanı gelecek!
    Beşiktaş'ı çok özlediğini belirten Demirören, "Özellikle Beşiktaş'ı ve İnönü Stadı'nda maç izlemeyi çok özledim. Zamanı geldiğinde bir araya gelip yeniden Beşiktaş için gecemizi gündüzümüze katacağız. Bundan hiçbirinizin şüphesi olmasın" sözlerini kullandığı belirtildi.

Fikret'e sahip çıkın!
    beşiktaş başkanı Fikret Orman'a kefil olduğunu vurgulayan demirören'in toplantıda yöneticilere, "Sizlerden Fikret başkana tam destek olmanızı istiyorum. Biz her zaman iktidardayız. Bize muhalefet yapmak yakışmaz. Fikret Orman benim çocukluk arkadaşım. Süreci çok iyi idare ediyor. Mayıs ayında yapılacak olağanüstü kongrede ona destek olmanızı istiyorum.Zaman zaman bazı baskılar nedeniyle bize karşıymış gibi açklamalar yapıyor. Bunları dikkate almayın. Her şey kontrol altında. Asıl tehlike kongrenin Ocak ayında yapılması ve burada hiç tanımadığmız kişi ve grupların yönetimi ele geçirmesi" dediği öğrenildi.

Sizlerle vedalaşamadm bile!
    Beşiktaş'tan ayrılma sürecinin çok ani olduğunu vurgulayan Demirören'in eski yöneticilere, "Sizlerin bir çoğunuzla vedalaşamadım bile. Beşiktaş'ta görev yaptığımız o dönemde sizlerin büyük desteklerinizi gördüm. O günler için çok önemli başarılara imza attık. beşiktaş camiası da bir gün bizleri takdir edecektir" ifadesini kullandığı öğrenildi.

Deriş karşı çıktı
    Toplantı sırasında eski yönetici arkadaşlarıyla sık sık şakalaşan Yıldırım Demirören eski ekibinde
    kırgın olduğu bazı isimleri görüşmeye çağırmadı. Bu arada Başkan Demirören'le özel bir görüşme daha yapan Bülent Deriş, kendisinin muhalefete devam edeceğini vurgulayarak, "Ben ve arkadaşlarım Beşiktaş'ın geleceği acısından Fikret Orman'ı desteklemeyi uygun bulmuyoruz" dediği belirtildi. Demirören, bu sözler üzerine Deriş'e "Doğru sen muhalefet liderisin" diye karşılık verdi.

http://www.kartalhaber.com/haber/13071619/fikrete-sahip-cikin.html

• Beşiktaşta seni özledi büyük başgan gel artık uzatma arayı

• öğrenildi belirtildi
  • yine geliyorrrrrrrrrr

• Aslında bjk tarihinin en şanlı dönemini yaşatmış bir adamdır. Neden böyle davranılıyor anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max Born

Aslında bjk tarihinin en şanlı dönemini yaşatmış bir adamdır. Neden böyle davranılıyor anlamıyorum.

Biz senin ayık olduğunu nasıl anlıycaz?
  • hacı sil şunu ceza yemeden. değmez.
  • Okumayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikret'e sahip çıkın ! mı ??? Batırdın kulübü, daha sonra bir adam geldi taşın değil kayanın altına eline soktu. Şimdi de diyorsun ki sahip çıkın. Niye ?
    Biz zaten sahip çıkıyoruz takımımıza. Senin demende ki amaç ben kulübü batırdım Fikret çileyi çekiyor, beni kurtarması lazım o yüzden sahip çıkalım değil mi ?
    Aman uzak ol. Sen daha o stada girebilir misin ki ? Bırak yönetimi, maç izlemeye bile gelemezsin. O taraftar sana nefret kusuyor. Sen bırak Beşiktaş'ı.
    Biz zaten darbeyi yedik, borç batağı sahte evraklar falan derken bitirdin takımı. Şimdi Türk Futbol'u düşünsün.
  • efsane baskan ama tersten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz de seni ozledik pampa. Hem de o kadar cok ozledik ki, kapalidaki kutuya alip butun stad sirayla sevgimizi gostermek istiyoruz sana.

•  Demirören: Beşiktaşı özledim
  • Adam yarbaymis ya laa. deger mi bu adam icin
  • okumayın zebani varrr
  • YıkarLar onu

• quote:

Orijinalden alıntı: Manero

Fikret'e sahip çıkın!
    beşiktaş başkanı Fikret Orman'a kefil olduğunu vurgulayan demirören'in toplantıda yöneticilere, "Sizlerden Fikret başkana tam destek olmanızı istiyorum. Biz her zaman iktidardayız. Bize muhalefet yapmak yakışmaz. Fikret Orman benim çocukluk arkadaşım. Süreci çok iyi idare ediyor. Mayıs ayında yapılacak olağanüstü kongrede ona destek olmanızı istiyorum.Zaman zaman bazı baskılar nedeniyle bize karşıymış gibi açklamalar yapıyor. Bunları dikkate almayın. Her şey kontrol altında. Asıl tehlike kongrenin Ocak ayında yapılması ve burada hiç tanımadığmız kişi ve grupların yönetimi ele geçirmesi" dediği öğrenildi.

Kısaca diyorki ben sıçtım fikret toparlıyor.Toparlsın gelip yine sıçıcam.Bide Herzaman iktidardayız diyor.Dogru diyor.Şuan hala bence klübün sahibiymiş gibi bütün ailecek anasını satim.ulan tam bunun parasını ödeyip klüpten herşeyiyle kopartıcak silicek kadar param olsa verdikten sonra kuruş param kalmasa gözümü kırpmadan verirdim.

• Gel dezevengören bizde seni bekliyorduk.Sülalenide al gel.Birde gelmeden önce haber et karşılayalım biz seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max Born

Aslında bjk tarihinin en şanlı dönemini yaşatmış bir adamdır. Neden böyle davranılıyor anlamıyorum.

Hoşgeldin Levent abi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

• Gel gel ...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.