Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX (161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.684
Cevap
47
Favori
196.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hava normalde isinmasi lazim iken bir bakmisin sogumus. Hava misal sabaha karsi daha soguk olmasi gerekirken bir bakmisin isinmis sonrasinda tekrar sogumus. Egrigi 1.2 yaparak yuksek kazan olayini cozduk. Ama egri guncellemedi daha. Buzamna kadar guncrllemesi lazimdi. Guncellerse ne olur bilemem. Sacmaliyor gibi gorunsede birsekilde ekrandaki siicaklik 22.5 de sabit tutuyor. O bant icine sokuyor bir sekilde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Burdaki olay gam dedigim olay 17 dis sicaklik giderken aniden 14 yaptı sete ulastirdi sonrasında tekrar 17 yapti

• kayıboyu11 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu grafik eski yıllara gore cok iyi, anlik inis cikis yok denecek kadar az. Oda evdeki sirkulasyondandir. Bazen 2-3 saat milim kıpırdamıyor sicaklik.

Egri guncellemeden hicbirsey duzelmis denemez. Cunku şuan herkeste farklı calisiyor bu alet. Osman bey yuksek kazandan sikayetci egri degistirsemde birsey fark etmiyor diyor. Bende egsri degisince kazanda degisiyor fakat dis sicaklik degisjk calisiyor. Baska arkadas exanin iki modunuda kullaniyir diyor. Zaman gosterecek duzelip duzelmedigini . En gec onumuzdeki hafta belli olur

Bir ihtimalde sicaklik duzgun olcrmediginden. Sapitiyor bizede birsey yapiyormus gibi geliyir olabilir bu daha yuksek ihtimal

Benim yinede cok buyuk beklentim yok her sekilde sapitmaya musait bir cihaz. Suan iyi gitmeskne mantolamaninda faydasi cok fazla. Birde beklentilerimi azaltttim onunda etkisi cok. Sonucta hala sete ulasmaya calisan migo var. Cokda degisen birseh yok aslina bakarsan. Aslinda o bize kendine uydurdu desek daha iyi olur hatalarina alistik. Kis bastirsin exa ya heran gecerim. Suan merakimdan calistiriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 12 Kasım 2021; 13:45:36 >
  • Teknoline2002 T kullanıcısına yanıt
    Hocam bir de şu d71 değerini nereden nasıl ayarlayacağımızı anlatsan süper olmuş kaçak. Eğri 0.2 olmasına rağmen kazanı 75 yapıyor bende

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Hicbir cacik yok ayni tas ayni hamam. Mesaji guncellerken sildim yanlislikla sonrada ugrasmak zor geldi. 21.9 a kadar dustu hiçbirşekilde artirmak icin ugrasmiyor suan. Benim acimdan ayni eskisi gibi cihaz.

• Umutsuz vaka bu migo. Termometre olarak kullanılır

Keşke düzgün çalışabilse de kullansak tekrardan.

Netatmo modulasyonu 5 bin civarinda yurt sişinda 270€ Olaydida alaydim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neduda N kullanıcısına yanıt
    Ihtimal yok gibi bir sey, ayni eskisi gibi calisiyor milim degisme yok

Nitromix ic8n en ideal ve en ucuz exa control e baska maceraya gerek yok. Imkan varsa netatmo veya honeywell t3r. Termostata ucuk rakamlar verilmez

Kesinlikle katılıyorum

Dertsiz başım tuzsuz aşım= exacontrol E
    Dertsiz başım tuzlu aşım= Netatmo
    Dertsiz başım az tuzlu aşım= honeywell t3r

T3R ikinci pişmanlığım, 200 küsür tl ye almadık sezon başı, seneye amazonda takip edip alacağım yedekte dursun
    Yanlız T3R ninde bir sürü ince ayarı var sanki, bazen konusuna göz ucuyla bakıyorum da herkes bişey soruyor

22.5 den 21.5 e dusmus yerinden kipirdamiyor. En son ateslemede ise sicaklik dustu disarida daha dogrusu dusmedi ama o dustu saniyor yarim saat sonra tekrar yukseltir dis sicakligi saba kadar bir ihtimal 22 olur

Hani nasıl yazıldığını bilsek şimdiye elli kere adam gibi yazılım yapardık bu merete, adamı verem eder bu cihaz

• rustem45 R kullanıcısına yanıt

En Düşük Isıtma süresi zaten "2" idi her zaman belki siz yanlış hatırlıyor olabilirsiniz.

Manuel Ayarlama Süresi ise; programladığınız hedef ısı dışında farklı 1 ısı yaparsanız, ayarladığınız, değiştirdiğiniz ısıda kaç saat daha çalışacağını ayarlarsınız. Süre sonunda MiGo tekrar ayarlamış olduğunuz ana programa geri döner.

Örnek siz hedef ısıyı 22C programladınız.

Hedef ısıyı manuel 23C veya 21C yaparsanız, sizdeki süreye göre 3 saat boyunca ayarladığınız manuel hedef ısıda çalışır.

3 saatin sonunda ana programa geri döner.

Ben böyle bir durum ile hiç karşılaşmadım.

• Arkadaşlar bu hafta başında ekranda hafif noktasal kararmalar oluşmaya başladı şu anda ekranın geldiği durum bu şekilde. Servis kaydı ve DD Merkeze bildirimde bulundum. Genel bir sorun gibi benzer pek çok şikayet var. En kötü ihtimal evin sigortası kapsamını devreye sokacağım.

• BART SIMPSON B kullanıcısına yanıt
    Hocam bu cihaz herkeste farkli calisiyor. Bendee 0.2 egri olupta 75 kazanla karsilasmadim.ayrica bu cihazin hic kimsede 10 numara stabil calistiginada ihtimal vermiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 15 Kasım 2021; 7:55:54 >
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.