Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.676
Cevap
47
Favori
195.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kayıboyu11 kullanıcısına yanıt
    Az once yine 75 kazan yapti ve bu sefer daha uzun calisti 1 dak yakin. 75 kazan calisirken illa 75 e cikmiyor 5. Alevde kaca kadar cikarsa ama d09 75 gisteriyor sonrasinda tekrar egrideki degere dusuyor. Dedigin gibi egri guncellenince ne olacak. Ama suan exa control e nin her iki modunuda kullaniyor. Illa sete de cikmak icin de ugrasmiyor 22.4 de takili kalabiliyor.

• kadiremr kullanıcısına yanıt
    Hocam sende gözlemlerini yazarmisin. Sende ne gibi degisiklikler var

• Teknoline2002 T kullanıcısına yanıt
    Selam dostlarım ben daha önce de belirtmiş tim migo exa nin hem onof hemde modülasyon sistemini aynı anda kullanıyor kazan çalışma ekranında hiç 75 görmedi anlık tetiklemelerle peteklere acil sıcak su yolluyor sonrasında ani düşüşle minimum ısı ile evi ısıtmaya çalışıyor ki buda bulunmaz bir nimet benim migo geçen kış son zamanların dan beri bu prensip ile çalışıyor yani bu güncelleme lerden önce de böyleydi yazılım ekibi işe geçen yıl el atmışlar belliki ben çok memnunum migodan benim evde migo oturduğumuz salonda olmasından dolayı testere gibi gösterge ama inanın o dalgalı parametre yi biz hiç hissetmedik stabil sağlıklı bir şekilde isiniyoruz herkese sağlıklı bir yaşam diliyorum selamlar saygılar sunuyorum

• Ayrıca ben eğriyi bu zamana kadar manuel 1.6 olarak kullandım 2 gün önce otomatik e aldım şu anda 1.4 eğri güncelleme sini merak ediyorum otomatik te bir iyileşme görmezsem tekrar manuel olarak kullanırım herhalde ama bence eğri iyileştirme de olmuştur diye düşünüyorum

• merhaba migo hakkında sorum olucaktı cevaplarsanız sevinirim. migonun sıcaklık değerlerini dökman olarak nasıl ulaşabiliyorsunuz ben araştırdım bulamadım

Netatmo için adresi paylaşabilir miyiz

• Arkadaşlar resimde olan en düşün ısıtma süresi nedir tam olarak 1 di şuan 2 olmus ben ellemeden kendisimi değiştiriyor acaba.

Birde manuel ayarların otamatik ayarlaması 03.00 da bu nedir

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migo da hala buyuk sorunlar var,
    Dis sicaklik olcumu eskisine gore daha hatali. Sabah 7 aksam 7 de her gun anlik dusuk sicaklik seciyor 15 dak sonra duzeldiyor.
    Dis sicsklik yanlis olctugunden hala yusek kazan seciyor ve seti 0.5 geciyor
    Suan icin anlik 75 kazan calismasindan baska degisen birsey bir durum goremedim. Egri degismesini bekleyecegim ama birsey degisecegini sanmam. Suana kadar iyi olan ne varsa benim evin mantolama yapilmasindan kaynakli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 2 Kasım 2021; 10:12:14 >
    Egrigi dusurdum 2.1 den 1.5 e eger isitamadigi vakit kazan yukseltirse egri ile hallederiz. Yoksa exa ya devam

Üstad bu d71 parametresini nereden ayarlıyoruz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • migoda kazan ısısını nasıl sabitliyoruz

• Suan havalar sicak kombi calismiyor. Ama dis sicaklik yanlis olctugu surece bu is zor. Sabah saat 6 de 17 olcuyir dis sicakligi hemen hemen dogru sayilir. Saat 7 de 12 derece olcuyor. Sonrasi 8 de ise 19 a cikiyor

• Arkadaşlar Nitromix Kombide ERR hatasıyla karşılaşan oldu mu? Reset işe yaramıyor, kombiyi sigortadan kapatıp açınca normale dönüyor. İnternet de Ekran Kartı arızası olabilir yazıyor.

• ben bu parçayı hiçbiryerde bulamadım nerede bulabilirim istanbul da

kombi su akıtıyor, değişmesi gerekiyormus

demirdöküm izofast

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Teknoline2002 Hocam ben Nitromix' e sizin tavsiyeniz ile Exacontrol E takmıştım ve çok memnunum, Arkadaşdada aynı Nitromix var, yalnız ev benimki gibi yalıtımlı değil. Yalıtımsız daireye taksak yararını görebilir miyiz, öneriyor musunuz?

Teşekkürler,

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goqhan06 -- 10 Kasım 2021; 14:59:18 >
  • Goqhan06 kullanıcısına yanıt
    Hocam termostatin görevi bildigin uzere evi sabit sicaklikta tutmak. 22.5 a ayarli diyelim, her sartta bu dereceye ulastirmak isteyecektir evi. Yalitimsiz evde cok siguk havalarda elbet artacaktir. Ama termostat olnasa busefer iliman havalarda yakacak. Ben olsam her sartta takarim. En azindan derimki 22.5 derecede isindim bu parayi odedim. Diyer turlu bunu diyemezsin. 18 dderecede olur 25 de olur. En fazla 1-2 ay fazla yakar geri kalan aylarda azalir. Ortalamasi yine iyi gelir. Makul dereceye ayarlasin fedakarlik yaosin termostat taksin bana kalirsa

Çok teşekkür ederim, servise gelen kafasını bulandırmış.
    Sıcak su bermiyirdu,3 yollu vana tapası bozulmuş su kaçırıyormuş, o değişti. Olmadi, eşanjör tıkanmış o değişmiş. Arkasindan böyle söylemiş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu migo dis sicaklik degerini degistirerek kazan yukseltme veya alcaltma uyguluyor tahminim. Seteulasamadiginda dis sicakligj dusuruyor ve sete cikariyor. Sonrasinda bakmisin dis sicakljk yjkselmis

• Suan 1.2 egri sectim set gecme kalmadi. Isitamayincada dis sicaklikla oynuyor sanki bir sekilde cikiyor sete.

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.