Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.684
Cevap
47
Favori
196.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huzey

ot siz kullanıyorum şuan cok konforlu 45 de 1 modul yanıyor petekler her daim sıcak, tüketim migo varken kiyle aynı. Ama kombi 24 saat calısıyo:)
    Ot zaten konfor amacli hocam. Evde surekli birileri varsa ot cok espirisi olmayabilir. Ama misal benim ev haftaici 5 gun bos.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teqali kullanıcısına yanıt
    Benim surekli evde birileri var, acele etmeyecegim. Netatmoyu biraz araştırayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Benim surekli evde birileri var, acele etmeyecegim. Netatmoyu biraz araştırayım.
    Tamamen ihtiyac meselesi iste. Termostatin bir espriside gunesli havalarda ev isiniyorsa iste kombiyi kapatmasi. Ama sanirim siz zaten soguk bir sehirde yasiyorsunuz. Akdeniz bolgesinde gunes ile ev isinir sanirim.

Aynen hep soguk, gece -8/-10 gündz -3/0 ancak nisan ayında + derecelere cıkar o zamanda gider kombiyi oynarız

Kayıboyuna bir sorarmısın hangi şehirde yaşıyormuş?

• quote:

Kayıboyuna bir sorarmısın hangi şehirde yaşıyormuş?
    Sanirim iş yogunlugundan dolayi giremiyordur. Gorse cevap verirdi sanirim.

• Ne kadar süre kullanmıştınız

• duşveötesi D kullanıcısına yanıt
    millet gemiyi terkediyor hocam nasipse bu aksamda ben terk edecegim elexacontrol e geldi .

• Teknoline2002 T kullanıcısına yanıt
    Hocam İzlenimlerini bekliyoruz. Fotolu falan bı paylaşım güzel olur. gemiyi bekciligi yapacam galiba bu gidişle

• neduda N kullanıcısına yanıt
    hicam sende durumlar nasil, egri oynamadan isitabiliyorsan brawo

Aldığınız cihazlardaki tecrubelerinizi burdan bize aktarın yalnız bırakmayın bizleri benim daha bir ay oldu bin tl para verdim bu kışı cıkartcaz mecbur su aralar cihazla işgili sıkıntı var uygulamada 21.5 olmasına ramen ot de 21 görünüyor 22 yaptığımda 22 olur ama 21.5 a cektiğimde 21 gösteriyor ot sanki buçukları algılamıyor gibi

aktaracagim hocam. hocam programda yaptiginiz degisiklik en az 1-2 dak sonra ekrana dusuyor hemen beklemeyin dusmesini

osman bey de var hocam gemiyi terkedecekse en son o terk etmesi lazim ki terk etmez, kaptan o

15-20 gun

Eğri 1.5 de. Sınır koydum yoksa kazan harliyor sürekli. Sete ulaşmada ısıtmada sorun yok. Genel itibari ile +-0.1 seklinde çalışıyor.

• Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

bizde sinirlama yok hersey sefffaf hocam:-) migoya kalsa yakacagi kazanlar goruldugu uzere 49-50 ama 42-45 arasi modulosyonla bu sicaklikta sabit tuttu yani bosu bosuna seti gecip fazladan 8-5 derce fazladan harlayacakt

https://s.docworkspace.com/d/ABgASQfw1LckwJu3rJidFA

• suan dusarisi 10.2 derece migo 41 kazan gisteriyor simdiye coktan 22 lere yol almistim. ama exacontrol e oda sicakligina gore modulisyon yaptigindan cakili 22.4-22.5 yani hep dedigim gibi dis sicakliga gore kazan yakmak cok ama cok gereksiz ev isinmadiktan sonra disarisi 25 olsa nee yazar. migo suan sadece veri tutuyor 600 tl ye termometre aldik diyecegim artik yapacak birsey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 18 Ocak 2020; 11:10:57 >
    Veriler çok güzel. Termometreyi değiştirsem mi diye düşünmeye başladım bile :)

termometre -:) migodan olsa olsa termometre olur o isi iyi yapiyor. biraz daha test edeyim sonra calisma seklini anlatacagim

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.