Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.491
Cevap
27
Favori
80.058
Tıklama
Giriş
    1418 Mesaj

Unutma eğriyle düzelttin bundan önceki artışı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: neduda
  • Teğmen
    171 Mesaj
    Dönüşe görenin temsilcisi benim. Bozmaz ise tam bana goreymis.

|
    |
  • Teğmen
    171 Mesaj

26 kasimdan beri aynı değerler ile devam ediyorum

|
    |
    kayıboyu11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    103 Mesaj

Şu anda kullandığınız cihaz nedir hocam? Olmasa geçiş mi yapayım diyorum

|
    |
  • Binbaşı
    1394 Mesaj
    d17:1 de butun vanalar acik oldugunda sete ulasamama sorunu kalkti lakin daha buyuk sorun ortaya cikti. migo olan salon haric diyer odalar 1 derece fark olusuyor. bu benim istemedigim bir durum. yani migo icin karar vermem gerekiyor. butun verdigim sanslari deyerlendiremedi, emeklere ve verilen paraya yazik oldu

• Binbaşı
    1418 Mesaj

Hocam D17 1 den vazgeçin olmuyor bu şekil
    Bütün ayarlar fabrika ayarı olsun D17 de 0
    Yaptığınız programları silin ve haftalık programınızı sıfırlayın kısmından sıfırlayarak yeniden programınızı yapın. Eğrinizi 1.6-1.7-1.8 değerlerinden birini seçin sabit olsun, otomatik eğrin 3 ü geçmiş dua edelim çabuk toparlasın
    Tahmin modunun bir kusuru yok ister açın ister kapatın. Isıtamama olmasın yeter toparlayacaktır bu şekilde çalışmaya başladığında sizi tatmin edecektir hemen başka cihaz düşünmeyin
    Netatmo kullanıyorum 8 gündür

|
    |
    abcd_1234 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    103 Mesaj

Üstadım netatmo cihaz bakayım dedim de bir satıcı buldum n11 de. Başka da satılan bir sayfa bulamadım. Baya eski bir ürün mu bu? Yanı bunun üst versiyonunu mu yaptılar yoksa bundan sonra başka üretim mi yapmadılar? Bilginiz var mı acaba?

|
    |
  • Binbaşı
    1418 Mesaj

N11 deki homekit değil geri kısmı fark yok çalışması aynı diye biliyorum

|
    |
  • Teğmen
    103 Mesaj

Homekit dediğimiz alexa gibi cihazlarla uyumlu mu olması hocam? Onun haricinde kullanımı migo ile ayni degil mi?

|
    |
  • Binbaşı
    1418 Mesaj

Hocam Netatmo on off bir cihaz modülasyonlu değil ama 9 günlük tecrübeme göre migodan daha iyi modülasyon oluyor desem yalan olmaz fevkalade istikrarlı çalışıyor çok daha sık devreye alıp çıkartıyor kazanı ama bu sayede petekler asla soğumuyor üşüme hissi hiç olmuyor evde. Migoya göre yakıtta artış olmadı düştü diyebilirim çünkü istikrar var bir soğuk bir sıcak yok hep sette
    Menüleri birbirinin aynı olmasada çok yakın birini kullanmış bir kullanıcı diğerinde asla zorlanmaz modülasyon haricinde kat be kat migodan üstün özellliklere sahip oda değiştir özelliği akıllı vana ekleme ve beğenmediğinizde cihazı sıfırlama seçenekleri bazıları.
    Homekit apple cihazlarla uyumlu çalışması için bir özellik, evde aynı wifi ağına bağlı sabit bir apple ürünü olması şart ıpad apple tv ıphon gibi bu şekilde uzaktan sesle kontrol mümkünmüş sıcaklığı sorup öğrenme, artırma, düşürme gibi pratikte tecrübem yok okuduğum şeyler bunlar. İçim dışım apple evdede ıpad var ama inan hiç heveslenmedim merak bile etmiyorum uygulamsı kesinlikle yeterli. Zaten siri ile çalışacaktır diye düşünüyorum siri yi asla aktive etmedim sürekli beni dinleyen birileri olsun istemiyorum güvenliğim hep ön plandadır, yani homekit elzem değil tercih meselesi
    Geçen sene migo ümit vermeyince yazdan n11 den alıp hazır ettim netatmo yu, sezon başı takmıştım ama dönüşe göre modülasyon muhabbeti çıkınca geri taktım migo yu 3 gün dayanabildim ısıtamayıp sürekli kazan artırarak devam ettiğini görünce vazgeçtim, sabit eğri ile kullanılabilirliğini kendime ispatlayınca havada sertleşince netatmoya geçtim. Çünkü soğuk havada öğrenme süreci çok hızlı gerçekleşiyor 6 ncı gün ileri düzey açıldı
    Sacit hocam hep dedi tak kurtul boşa çile çekiyorsun diye Doğru diyormuş

|
    |

• Teğmen
    103 Mesaj
    Zaten alternatif yok gibi görünüyor fiyat konusunda bir tane ürün var hocam. Bende alıp bir deneyeyim diyorum. Güvenlik konusunda da hemfikiriz hocam. Inan edin müşteri hizmetlerini aradığımda ne yapmak istediğinizi tek kelime ile söyleyin dediğinde farklı tus kombinasyonlarına basarak tuşlu yonlendirmeye geçmesini sağlıyorum. Hee buna bazıları paranoya diyor ama her konuda her şeyimizin takip edilmesi ve kayıt altına alınması hoşuma giden bir durum değil sadece 😀

• Binbaşı
    1418 Mesaj

Applle store de satılan homekit ama bence en ucuz bulduğunuz yerden alın

|
    |
  • Teğmen
    103 Mesaj

https://www.apple.com/tr/shop/product/HJB92ZM/A/netatmo-termostat-homekit-s%C3%BCr%C3%BCm%C3%BC 899.99 TL

https://m.n11.com/netatmo-akilli-termostat-kablosuz-eski-versiyon-P394324019?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIpq3Ztrau5gIV2KiaCh2PXw1vEAQYASABEgJkV_D_BwE 712.50 TL

O zaman apple.com.tr deki daha mantıklı değil mi hocam. Belki biraz pahalı ama garanti konusunda ve sürümün homekit olması konusunda önde. Bir de siz de denk geldiniz mi acaba uygun fiyat olarak. Ben sahibinden.com a veya letgo ya falan bakayım dedim. Ikinci el mecrasında da bulamadım.

|
    |

• Binbaşı
    1418 Mesaj

Hocam apple store de kesinlikle garanti yok
    N11 dekini özelden paylaşırım izlemeniz gereken yolu
    Hepsiburada da vardı 799 tl ye homekit sabah baktım yok
    Başka bir satıcı yok, en hesaplı N11
    Homekit tercihi sizin hocam ve uzun süre beklemeniz gerekebilir appstrore den alırsanız

|
    |
  • Teğmen
    103 Mesaj

Bakin mesela eğriyi dün burda forumda konuştuktan sonra otomatından çıkarıp 1.7 ye aldım. Şu saate kadar ısıyı yakalayamamis

• Teğmen
    103 Mesaj

Apple store dediğimiz yurt dışından mi gönderiyor hocam. Ki zaten iphone telefon falan da kullanan yok evimde. O zaman dediginiz gibi ucuz olan daha mantikli

|
    |
  • Binbaşı
    1418 Mesaj

D17 0 yaptınız mı

|
    |
  • Teğmen
    103 Mesaj
    Yok hocam o 1 de. Onu da 0 mi yapayım o zaman

• Binbaşı
    1418 Mesaj

Hocam en kısa sürede D17 0 yap
    Eğrini 1.6 ya çekebilirsin

|
    |
  • Teğmen
    103 Mesaj

Eve geçer geçmez ilk isim o olacak hocam. Bir de öyle bakalım doğalgaz tuketimine

|
    |
Reklamlar
SEO
bankalar.org
Lastik Avcısı
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.