Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Demirdöküm Kombi Garanti Uzatma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8
Cevap
1
Favori
428
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      45 Mesaj
      20 Eylül 2018 00:54:43 Konu Sahibi
      Selamlar.Demirdöküm nitromix kombinin garanti süresi bitmek üzere olduğundan demirdöküm müşteri hizmetlerinden aradılar.2 yıllık veya 4 yıllık garanti uzatmayı teklif ettiler.2 yıllık ek garanti için 500 lira civarında, 4 yıllık ek garanti için 1100 lira civarında fiyat verdiler.Verilen bu fiyata ek garanti süresince her yıl yapılacak olan bakımın da dahil olduğunu belirttiler.Sizce ek garanti yaptırmalı mıyım?

|
      |

• Çavuş
      45 Mesaj
      23 Eylül 2018 11:03:56 Konu Sahibi
      Bu konuda tecrübesi olan var mı?

• Yarbay
      2123 Mesaj
      03 Ekim 2018 21:54:55

Ben ilk 600 küsüre dört senelik yaptırdım sonrada tekrar aradılar bu sene 400 tl karşılığı 2021 senesine kadar iki sene daha uzattım her sene bakımda bu fiyatın içinde.Ek garanti kapsamında bir defa anakart değişti bir kombi yarı fiyatını ödedim fakat tık dese servis çağırıyorum maddi olarak probleminiz yoksa yaptırmanızı tavsiye ederim.Senelik bakım paralarını koysanız zaten nerdeyse yarı fiyatı çıkarıyor
      |
      |
      blackboy55555 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      45 Mesaj
      03 Ekim 2018 23:02:24 Konu Sahibi

2 senelik garanti ve 2 bakım 560 demişlerdi.Daha sonraki aramalarında fiyatı fazla bulduğumu söyleyince 390 liraya 2 yıl garanti ve 1 bakım teklif ettiler.Son tekliflerini kabul ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: cavit63

• Yarbay
      2123 Mesaj
      04 Ekim 2018 10:54:01

Hayırlı olsun kafanız en azından iki sene rahat eder

|
      |
      blackboy55555 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      1 Mesaj
      05 Ekim 2018 05:09:25
      Eski bir Demirdöküm çalışanı söylüyorum uzatmadan önce kesinlikle dikkat edin bütün onarım ve bakım dahil mi değilse yaptırmayın yazılı belge olmadan hareket etmeyin telefondan kart numaranızı felan vermeyin sakın mümkün mertebe nakit olarak ek garanti yapın

• Çavuş
      45 Mesaj
      05 Ekim 2018 09:21:19 Konu Sahibi

Sözleşme nüshası tarafıma posta ile gönderilecek.Mailime gönderilen nüshada ''Midi orta kapasite garanti sözleşmesi 24 aydır.Yıl içinde talep edilen her servis hizmeti için yol ücretleri, servis ücretleri, işçilik ve yedek parça ücretleri kullanıcıdan talep edilemez'' yazmaktadır.Burada bir eksiklik var mı?
      Para çekim işlemi telefondan kredi kartı ile yapıldı.Demirdöküm telefon yolu ile alışverişte güvenilir değil mi?
      |
      |
      Bahsedilenler: kcaliskan34

• Yarbay
      2123 Mesaj
      06 Ekim 2018 12:44:01

Araçlarda ek garanti var fakat her şeyi kapsamıyor ben bilhassa bu örneği verip her şey dahilse onay veririm diyerek yaptırdım ve bir defa ana kart iki defa veya valfi ve şu ana kadarda 3 defa bakım yaptırdım bu güne kadar hiç para talep edilmedi ve kapsam dışı denmedi. En ufak bir problemde servis çağırıyorum.İki defada garanti uzatıyorum ilki dört ikincide iki senelik karta taksit yaptırdım hiçproblem olmadı neye istinaden bu şekilde yazdınız anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 6 Ekim 2018; 12:46:50 >
      |
      |
      kcaliskan34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
SEO
nice türkiye
paykasa
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.