Şimdi Ara

Demir Döküm Yetkili Danısma Merkezi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
11.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tarihi DD nin internet sitesinde gezerken görmüştüm Kurumsal başlığı altında aynen (2007 yılında dünya ısıtma sektörünün lider firması Vaillant Group bünyesine katılan DemirDöküm, bu sinerjinin de katkısı ile iç pazardaki liderliğine, ihracattaki önemli atılımlarını da eklemektedir) yazmaktadır. demekki o tarihi bile bilemeyecek kadar acizler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

pompa çalışma süresi alev boyu modülasyon hepsi var parametre menüsünde sana burda tarif ederim fakat çok tehlike yangın patlama vs tehlikesi var

Sayın Kombiustası;

Bana sadece oda termostadını devreye alma ve devreden çıkarma için yardımcı olabilirmisin, son gelen servisin oda termostadı takılıyken modülasyon yapmaz sözünü teyit etmeye çalışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gungorha

quote:

pompa çalışma süresi alev boyu modülasyon hepsi var parametre menüsünde sana burda tarif ederim fakat çok tehlike yangın patlama vs tehlikesi var

Sayın Kombiustası;

Bana sadece oda termostadını devreye alma ve devreden çıkarma için yardımcı olabilirmisin, son gelen servisin oda termostadı takılıyken modülasyon yapmaz sözünü teyit etmeye çalışıyorum

kusura bakma parametre paylaşamam

• quote:

Orijinalden alıntı: gungorha

Tarihi DD nin internet sitesinde gezerken görmüştüm Kurumsal başlığı altında aynen (2007 yılında dünya ısıtma sektörünün lider firması Vaillant Group bünyesine katılan DemirDöküm, bu sinerjinin de katkısı ile iç pazardaki liderliğine, ihracattaki önemli atılımlarını da eklemektedir) yazmaktadır. demekki o tarihi bile bilemeyecek kadar acizler

o tarihte alım yapıldı fakat iktane büyük firmanın birleşmesine rekabet kurulu izin vermemişti..resmi olarak 2009 dur..hatta bu tarihte dd slogan bulunması için şirket içi form yapıldı...
  • amaç burda ne bir türlü anlamadım...2007 2009 ne farkeder ayrıca acizler sözunu kime kullandın..ona göre yazıcağım..yardımmı almak istiyorsun yoksa başka birşeymi dd düşmanlığın varsa şikayet sites,ne gittt
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkan123456

amaç burda ne bir türlü anlamadım...2007 2009 ne farkeder ayrıca acizler sözunu kime kullandın..ona göre yazıcağım..yardımmı almak istiyorsun yoksa başka birşeymi dd düşmanlığın varsa şikayet sites,ne gittt

Sayın utkan123456

niye üzerinize alındınız anlamadım, sadece şu iki soruma cevap verirseniz yazdıklarıma kapsamlı bir açıklama ister buradan ister özel mesajınızdan yapabilirim.

1- dd ile bağınız nedir? (şahsen ben ürününden ve servisinden memnun olmayan bir tüketiciyim)
    2- Eğer ürünü tam manası ile biliyorsanız (DD Neva HK24) oda termostadı takıyken alev modülasyonu yapıyormu ? yapmıyormu? (ısıtma suyu devresi için)
  • Merhabalar DD TB-80 Boyler sahibiyim jeotermal ile ısınıyoruz calorimetre sistemine geçtiğimizden boylere giden sıcak su borusuna selanoid Vana takmak istiyorum. Boyler içindeki sıcak su derecesi için boylere termostat takmam gerekiyor buna göre bu termostat ı nereden takabirim yada boylerin termostadından değer alabileceğim bir uç var mı? Kılavuzu inceledim ama bir bilgi göremedim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi standbye -- 13 Ekim 2012; 13:15:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazın sıcak su ntc sensör kablosunu uzatıp boylerin ortasına kuru tip ntc ekleyeceksin
     Demir Döküm Yetkili Danısma Merkezi
  • kombiustası cevabın için teşekkür ederim ancak ben bu konuda uzman değilim boylerin ortasına bu işlemi nereden yapıyoruz bir yerinde kapak falan mı var?... bilmeden de cihazın bir yerini açmak istemiyorum biraz daha ayrıntı verirsen sevinirim...
  • boylerin yanında veya ortasında bu çubuğu sokacak derin bir delik vardır termotat deliği
  • Demirdöküm millennium plus kombiye termostat takmak istiyorum. Hangi modelleri takabilirim. Bir de bazı termostatlar alev boyunu ayarlayabiliyormuş. Bu kombide öyle birşey olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Demirdöküm millennium plus kombiye termostat takmak istiyorum. Hangi modelleri takabilirim. Bir de bazı termostatlar alev boyunu ayarlayabiliyormuş. Bu kombide öyle birşey olur mu?

standart ve 24v termostatlar uyar o cihaza
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Demirdöküm millennium plus kombiye termostat takmak istiyorum. Hangi modelleri takabilirim. Bir de bazı termostatlar alev boyunu ayarlayabiliyormuş. Bu kombide öyle birşey olur mu?

standart ve 24v termostatlar uyar o cihaza

Dostum model önerin var mı? 150 tl yi geçmesin mümkünse. Bir de gece gündüz ayarı ve modülasyon yaparsa çok iyi olur? Mesela şu nasıl?
    http://www.sanalpazar.com/General-Ht300-Dijital-Programlanabilir-Oda-Termostati__isp4437629

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 14 Ekim 2012; 19:01:56 >

• modulasyonu cihaz kendi içindeki ntc ve gaz valfi üzerindeki step motor ile zaten mecbur yapıyor zaten o marka bu marka ayrımına gerek yok sonuçta oda sıcaklığa göre açılıp kapanan anahtar görevi yapıyor ha digitalleri haftalık günlük kulllanma seçeneği sunuyor
     Demir Döküm Yetkili Danısma Merkezi

• quote:

Orijinalden alıntı: baya1994

Merhabalar forumda kombi,şohben ile ilgili bilgi almak isteyen arkadaslar olduğunu gördüm yetkili servis ekibimizle toplanıp karar verdik burdan sizlere yardımcı olacağız. Konya Demirdöküm yetkili servisiz sizin yapabileceğiniz en kolay ama size zor olan seyleri burdan yardımcı olacağız.

Sıkıntı yaratan cihazlar için buraya yazmanız yeterli size yardımcı olmak bizim görevimizdir...

DEMİRDÖKÜM YETKİLİ SERVİS

Sayın baya1994

neva ile ilgili problemlerim var pmden de mesaj attım ama cevap alamadım. Forumu takip ediyormusunuz?
  • Merhaba,
    Bugün c 275 s model bacalı şofben aldım. Garantisinin başlaması için yetkili servis gerekliymiş. Montajının da yapılması ve bi doğalgaz uygunluk belgesi fln lazımmış.
    Şimdi bizde şuan zaten başka bir doğalgazlı şofben takılı. Yinede bu doğalgaz uygunluk belgesini almamız gerekli mi? Birde bu model direkt doğalgaza uyumlu mu? Bi değişiklik yapmaya yada parça takmaya gerek yok değil mi? Direkt takabiliriz dimi?
  • iğdaş cihaz deyişim formu şart yoksa servis garanti başlatmaz
  • Cevap için teşekkürler.
    Bugün doğalgaz servisine gittim, artık bu bacalı şofbenlere onay vermiyorlarmış. Bizimde hermetik takacak yerimiz yok. Artık bunu kendim takıp, garantisiz kullanmayı deneyeceğim. Yalnız bi sorun var; şofben lpg uyumluymuş, doğalgaza kendim dönüştürebilir miyim? Ne yapmam gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan26tr

Cevap için teşekkürler.
    Bugün doğalgaz servisine gittim, artık bu bacalı şofbenlere onay vermiyorlarmış. Bizimde hermetik takacak yerimiz yok. Artık bunu kendim takıp, garantisiz kullanmayı deneyeceğim. Yalnız bi sorun var; şofben lpg uyumluymuş, doğalgaza kendim dönüştürebilir miyim? Ne yapmam gerekir?

servis donüşümü yapacak uzun iş enjektörler deyişecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: baya1994

Merhabalar forumda kombi,şohben ile ilgili bilgi almak isteyen arkadaslar olduğunu gördüm yetkili servis ekibimizle toplanıp karar verdik burdan sizlere yardımcı olacağız. Konya Demirdöküm yetkili servisiz sizin yapabileceğiniz en kolay ama size zor olan seyleri burdan yardımcı olacağız.

Sıkıntı yaratan cihazlar için buraya yazmanız yeterli size yardımcı olmak bizim görevimizdir...

DEMİRDÖKÜM YETKİLİ SERVİS

Sayın baya1994

Neva kombi ıstma devresi için alev modülasyonu yapıyor mu yapmıyor mu? oda termostadı takılı iken ve takılı değilken, hatta ekonomi veya comford modlarında iken yardımcı olurmusunuz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.