Şimdi Ara

Demet Akalın üzgün: Keşke herkesin Reis’le beş dakika geçirme şansı olsa...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demet Akalın üzgün: Keşke herkesin Reis’le beş dakika geçirme şansı olsa...

Demet Akalın, kendisinin de aralarında yer aldığı ve 30 milyon liraya mal olduğu öne sürülen konser için "Büyük başın, derdi büyük oluyor. Ben kaç aileye bakıyorum." dedi.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda davetlerin müdavimlerinden Demet Akalın, kendisine yapılan eleştirileri yanıtladı.

AKP yayını Sabah‘a konuşan Demet Akalın, Cumhurbaşkanlığı organizasyonuyla kendisinin de katıldığı ve 30 milyon maliyeti olduğu belirtilen Youtube konserleriyle ilgili “Tabii ki sanatçıları da düşünecek Cumhurbaşkanı, biz de halktan gelen insanlarız. Bizle birlikte iş yapamayan, garsonu, valesi, işletmecisi vs, birçok insan var. Bir tek biz ekmek yemiyoruz ki. Kimsenin beklemediği bir durumdu, ‘Ben geçinemiyorum’ dediğimde insanlar püskürdü. ‘Nasıl geçinemez, büyük paralar kazanıyor’ diye. Büyük başın, derdi büyük oluyor. Ben kaç aileye bakıyorum. Ev kredisi ödüyorum. Ev kredim olmasa, şahaneyim. Bir tane kartım geçen ay bin 500 lira geldi.” dedi.

Erdoğan’ı savunan Akalın, “Adam ne yapsa yaranamıyor. İnsanların biraz daha önyargısız bakması gerekiyor konulara. Keşke herkesin Reis’le beş dakika geçirme şansı olsa. Ben Cumhurbaşkanımızla sohbet ederken, dayımla, abimle, ailemden biriyle sohbet eder gibi hissediyorum, derdimi o rahatlıkla anlatıyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak:

https://gazetemanifesto.com/2020/demet-akalin-uzgun-keske-herkesin-reisle-bes-dakika-gecirme-sansi-olsa-369966/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla reisle 5 dk görüşmek için 1000 tane korumanın denetiminden geçmen gerekiyor zira kendisi son derece halktan kopuk yaşıyor en son nezaman sokağa inip insanların derdini dinledi bilmiyorum gerçi görüşen adamda dert yanıp ekonomi battı açlıktan ölüyoruz başkanım diyicek ve 7 sülalesi fetodan içeri gireceği için konuşmaya gerek yok

Tabi bu sene plajlarda playback iki şarkı söyleyip paraları cukkalayamadı derdi ondan. Eğlence sektörü bitti buda ayda 200-300 bin kazanıyorken keseden yemeye başladı kendine kaynak arıyor.

Yalnız içki eşliğinde mekanlarda şarkı söyleyen bu kadın müşterilerin akp seçmeni olduğunu düşünmüyor herhalde.

Saraya yanladı diye sürekli oradan besleyeceklerini mi sanıyor? O kadar çok beslenecek yandaş var ki 1-2 kere mama alırsın sonra istikakın dolar.

Bir kere bunlara karı koca mal kaçırmaktan işlem yapılması gerekir. Kocası batmış mallar gitmesin diye ayrıldılar. Borç taktığı alacaklıların hakkı yok sanki. Bunlar beraber yaşamıyor sanki.

• param yok deyip lüks lokanta açan kadın değil mi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 5 Temmuz 2020; 17:43:23 >
  • 9654694649.evinin kredisini ödüyor bir de fakir edebiyatı yapıyor, var ol reis.

• kimsenin izlemediği beş para etmeyecek online konser verip vergileri cukkaladı tabi, ben youtube yayın yapsam daha çok izlenirdi la Demet Akalın üzgün: Keşke herkesin Reis’le beş dakika geçirme şansı olsa... 

• Vallaha bu ünlülerin ne derdi varmış bea Demet in ev kredisi, ibo nun villasında yanmayan şömine(buydu sanırım) Cumhurbaşkanımız ne yardımlara koşmuş meğer neyse bizde 25 yıllık çatlak binamızda buzlu badem yapalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • en itici 2 kişi

• Boğazda yeni açtığı restaurantta pek iş olmuyor galiba...
    Böyle bir devrin sanatçıları da böyle olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

param yok deyip lüks lokanta açan kadın değil mi bu

Görümcesi açmış. Siz de yani, içiniz fesat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birilerinin daha da fazla paraya ihtiyacı var anlaşılan.

Kart sesiyle bunu buralara getiren eblehler sağolsun.

• ''Reisle beş dakika'' adında bir şarkı yapsın en iyisi Demet Akalın üzgün: Keşke herkesin Reis’le beş dakika geçirme şansı olsa... 

• Ne fakir insanlar var arkadaş.
    Kim bilir kaç aileye bakıyor.

• Halka yaranmak için ünlülerden medet ummak,

O paralara halkın yararına çorba pilav dağıtılsa fakir fukara yese çok daha uygun olurdu
    Oy diye savrulan paralara bak
    2 mumu vardı Hz. Ömer'in
    Ondan belki ders alan olur

• Geçinemiyorsa neden Bağcılar da 2+1 bir dairede oturmuyor ki?

gayet uygun evler var.

bu kadar kendisini de sıkmamış olur.

• Para var huzur yok m... Demedi mi bu kadin zamaninda

• Valla reisle 5 dk görüşmek için 1000 tane korumanın denetiminden geçmen gerekiyor zira kendisi son derece halktan kopuk yaşıyor en son nezaman sokağa inip insanların derdini dinledi bilmiyorum gerçi görüşen adamda dert yanıp ekonomi battı açlıktan ölüyoruz başkanım diyicek ve 7 sülalesi fetodan içeri gireceği için konuşmaya gerek yok

• Bakış açınıza göre hiç masum bir dilek değil aslında. Hem nemalanıp hem uzunun kuyusunu mu kazıyor yoksa

• Tamam tamam! Seneye sende yönetim kurulundasın.

• Demet akalın mi okumaya bile gerek yok,çok güzel kinusuyor kendisi zeka seviyesiyle orantılı olarak

• Bu kadının kocası icralık olup sırf mal mülk gitmesin diye yalandan ayrılıp sonra birleşmemişmiydi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.