Şimdi Ara

Demba Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
2.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Demba Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

• [simage]https://pbs.twimg.com/media/BubYAN5CQAIsVDf.jpg:large [/simage]
    çok güldüm ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyocera

Beşiktaş taraftarı bakalım Demba ba'nın gol sevinçlerine nasıl tepki verecek?

Fenerbahçe taraftarı daha genele yayıldığı için Emre ve Sow tepki görmedi ama Beşiktaş taraftarının içinde bulunanlar demek istediğimi anlayacaklardır.

ah canım ya, hiç bişeyden haberin yok maden neden yorum yapıyorsun.

bak bu tribünler eski açık, kale arkası vb. değil, direk kapalı, yani Beşiktaşın kötü çocukları olarak tabir edilen, hani şu anarşist dedikleri taraftar grubu varya, işte onların tribünleri

[simage]daha onlarca farklı pankart, farklı zamanlarda açıldı, ezelden beri açılıyor ve açılacak.[/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

1 debamba 10 ronaldoyu yok eder, tamam.

ismini de bilerek yanlış yazmış ki bakın ismi bile belli değil tanınmayan bir oyuncu ayağı yapıyor kendince
  • sezon ortasında bacağını kırarlar olur biter. Bu tip vakaları çok gördük... Çok sevinmemek lazım, memleket kasap dolu.
  • bence gereksiz ve erken sevinç yaşıyorsunuz. özeti yeni izledim. izlemeden önce yorumları okuyunca zannettim ki şöyle 2-3 oyuncuyu çalımlayıp 3 tane gol attı ama 3 gol de sıradan. lig başladıktan sonra izlemek lazım doğru bir yorum yapmak için. onun haricinde de ilk gol ofsayt. her ne kadar pektemek topa dokunmasa da arkadaki adama perdeleme yapıyor, zaten arkadaki adam da ofsayt diye pozisyonu bırakıp elini kaldırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryingwolf

bence gereksiz ve erken sevinç yaşıyorsunuz. özeti yeni izledim. izlemeden önce yorumları okuyunca zannettim ki şöyle 2-3 oyuncuyu çalımlayıp 3 tane gol attı ama 3 gol de sıradan. lig başladıktan sonra izlemek lazım doğru bir yorum yapmak için. onun haricinde de ilk gol ofsayt. her ne kadar pektemek topa dokunmasa da arkadaki adama perdeleme yapıyor, zaten arkadaki adam da ofsayt diye pozisyonu bırakıp elini kaldırıyor.

demba badan zaten 2-3 oyuncuyu çalımlamasını kimse beklemiyo bjk gerçek bir golcüye kavuştu bu kadar kıskanma istersen fbiliyim ama böyle saçma yorum görmedim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Marciano

quote:

Orijinalden alıntı: cryingwolf

bence gereksiz ve erken sevinç yaşıyorsunuz. özeti yeni izledim. izlemeden önce yorumları okuyunca zannettim ki şöyle 2-3 oyuncuyu çalımlayıp 3 tane gol attı ama 3 gol de sıradan. lig başladıktan sonra izlemek lazım doğru bir yorum yapmak için. onun haricinde de ilk gol ofsayt. her ne kadar pektemek topa dokunmasa da arkadaki adama perdeleme yapıyor, zaten arkadaki adam da ofsayt diye pozisyonu bırakıp elini kaldırıyor.

demba badan zaten 2-3 oyuncuyu çalımlamasını kimse beklemiyo bjk gerçek bir golcüye kavuştu bu kadar kıskanma istersen fbiliyim ama böyle saçma yorum görmedim .

1 maçla oyuncu yorumlanmaz diyorum ve karşıdaki gelip böyle saçma yorum görmedim diyorsa onunla futbol tartışmam kusura bakma

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.