Şimdi Ara

DELTA servis parayı ödemeyeceğiz dedi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar LG G3 telefonumu delta servise yolladım yasal süreyi aştığı için tüketici hakem heyeti'ne verdim. Bir kadın aradı servisimiz parayı ödemiyor yeni telefon gönderelim ya da yasal süreyi bekleyin dedi. Bende yasal süreyi bekleyelim dedim, telefonu kapattı. Burdaki yasal süre nedir tam olarak? Yani şimdi ne olacak pek anlayamadım bilenler aydınlatırsa sevinirim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim bildigim hakem heyeti en gec 3 ay icinde karari bildirir.ikisi tarafada 1 hafta icinde mektup gelir. Karari alinca ucret iadesini yaparlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korsankedi kullanıcısına yanıt
    Mayısın 20sinden beri süren bir süreçle ben de sona yaklaştım sanırım. Delta ödemiyor zaten parayı. 20 gün içinde tamir etmezlerse ücret iade istiyorsun. Tüketici haket heyetine başvuruyorsun. alo 175 'i ara yardımcı olmaya çalışıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eflatun45

Mayısın 20sinden beri süren bir süreçle ben de sona yaklaştım sanırım. Delta ödemiyor zaten parayı. 20 gün içinde tamir etmezlerse ücret iade istiyorsun. Tüketici haket heyetine başvuruyorsun. alo 175 'i ara yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Tüketici hakem heyetine başvurduktan sonra oldu bunlar. Şimdi parayı alabilmek için ne yapmam gerekiyor sağolun ilginiz için

• quote:

Orijinalden alıntı: korsankedi

quote:

Orijinalden alıntı: eflatun45

Tüketici hakem heyetine başvurduktan sonra oldu bunlar. Şimdi parayı alabilmek için ne yapmam gerekiyor sağolun ilginiz için

Hakem heyeti kararı elinize ulaştıktan sonra 15 iş günlük her iki tarafın da tüketici mahkemesine itiraz süresi var. Bu süre dolduktan sonra parayı talep edin. Yok mok zırt pırt derlerse bi avukat vasıtadıyla icra başlatın. Avukat, ücretini karşı taraftan icra ile alır. Sizden para çıkmaz. Bu arada parayı iade edecek kurum delta servis değil, faturadaki satıcıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    Tam olarak bu bilgi lazimdi çok tesekkür ederim

• korsankedi kullanıcısına yanıt
    Merhaba . Ben şu delta servis ile ilgili sorum vardı, siz paranızı alabildiniz mi yoksa itiraz mı ettiler hakem heyeti kararına ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.