Şimdi Ara

DELTA SERVİS BÜYÜK KARGO VURGUNU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
11.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
241 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet.Ayrıca ilimde olmasını isterim çünkü karşında kanlı canlı muhatabın olur.
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Mesajın kendi içinde çelişiyor...

Telefonu düşüren bozan bir sürü sıkıntı açan adamın cihazı zaten garanti dışı kalır. Kullanıcı hatası derler garanti dışı kalır. Bu durumda kimse kargo ücreti ödesin Delta demiyor.

Bahsettiğin 150k cihazın kullanıcı hatası olan kısmı için kargo ücretini zaten ödemiyor yani.

Burada bahsedilen konu ki ilk mesajda da yazmıştım, garanti kapsamında işlem yapılan cihazlar.

Kusura bakmayın ama alakasız bir yorum olmuş
  • Bir önceki telefonum delta garantiliydi iyi ki uğraşıpta bunlara cihazı yollamamışım.
  • Hep söylüyorum. Tüketici kanununda üretici/ithalatçı ve servis hizmeti veren firmalara caydırıcı cezalar verilmedikten sonra bunların önüne geçilemez.
    Siz THH gittiğinizde sadece beden iadesi alıyorsunuz ayrıca cüzi bir masraf daha çıkıyor kasalarından. Bundan dolayı da hep işi yokuşa sürüyorlar.
    Cihazı garantiye sokmamalar, kargo ücreti ödetmeler vs.

Örneğin yasada; THH’nde bedel iadesi çıktığında firmaya ayrıca 10 kati ceza çıksa bu riski göze alamazlar.
    Aslında çok şey istemiyorum ama Türkiye için çok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dava açın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tezgahinj kuran parayi goturuyor yine 😶

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçtiğimiz yaz bana da aynısı oldu bes sene önce de aynısı olmuştu yıllardır böyle bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç lira kargo ücreti merak ettim
  • Cem095 kullanıcısına yanıt
    Kargo ücreti 8.5 TL ilk mesajda belirtmiştim zatwn.

Ama dediğim gibi konu benim ödediğim tutar değil nitekim şikayet sitesine falan yazsam hemen ödeyecekler zaten.

Konu bunu sürekli yapmaları.

Garanti kapsamında gidip gelen cihazların sayısı düşünüldüğünde 10 binlerce lira yapıyor ayda ve bu ücreti bizim değil Deltanın ödemesi gerekiyor.
  • Telefon alırken garanti Delta Servis tense Garantisi YOK demektir.

Alacaksanız ona göre alın ya da Başka servis şirketinden garantili olanlardan alın.

Kullan At telefon almak için o paralar verilmez.

• Telefonu tamir etmişlerse öpüp başınza koyun bide kargo şirketi filan diyosunuz :)

Kimse kusura bakmasın ama bu konuda 3 tarafta bencil ve hatalı

1- biz müşteriler herkes için demiyorum fakat adam ürünü alıyor garanti koşulları nasıl kim sağlıyor hiç umrunda değil ve bazılarıda o kadar değişik ki bir oyuna girdim oyunda leveli geçemiyor diye telefonu servise gönderiyor :)
    2- satış fırmaları onlarda sadece gelir ve kar gelsin gerisi hiç önemli değil diyip geçıyolar.
    3- devlet günüm artık herşey uzaktan alışverış ticaret vs. adam artık gıda maddelerini bile netten alıyor benim gibi burası önemli şuan bulundugumuz durumda bunu ne kadar gerekli oldugunu gösteriyor.
    bir yasa olması gerek net birşekilde hem müşteriyi hemde fırmaları koruma altına alacak.

Bu arada bir teknoloji fırması çalışanıyım senin kargon gelmiş mi cihazın tamir olmuş mu hiç bir fırmanın umrunda değil en kötü ihtimal ile tamir eder yada tekrar yollarız kafasında tüm mağaza , bayı ve servisler.

• sizde ücreti geri alın 2 gün sonra tekrar şikayet yazın
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Yani bunu dusunememen çok üzücü ama şöyle diyeyim delta kargo ücreti ödemeyerek cebinden çıkacak kargı ücreti kar ediyor.

• Delta garantili telefon alacak olsam garantisini direk yok sayardim. Adamlar senelerdir boyle. Ben daha bir kere bile cozum urettiklerine dair bir yorum gormedim. Hos 4-5 senedir adlarini duymadigim icin silinip gitmislerdir diye dusundum ama hala faal durumdalarmis.
  • Arkadaşlar burası Türkiye. Cihaziniz duzgunce onarilmissa cok sukur diyip gecin. Buna sukredecek hale geldik.

• Monster a 7-8 defa gonderdim, hepside ucretsiz gitti ve geldi.

• Valla kaç yıllardır delta garantili cihaz kullanıyorum 3 kere hizmet aldım 1 defasında cihazım 13. gününde çıktı. Geri kalan seferlerde beni tatmin edici sürelerde işim görülmüş bir şekilde çıktı, kargo parası konusuna gelince gerek delta gerek diğer firmalar benzer düzenle çalışıyorlar. İşiniz görülsünde iyice kalanı çok önemli değil, sizde bahsetmişsiniz zaten
  • boşuna bas bas bağırmıyoruz şu ne idüğü belirsiz it kopuklarının garantisi altında bulunan ürünleri almayın diye alacağınız telefonun markasının yetkili olması gerek it kopuğun değil adamlar resmen vurgun yapmış

ben bilecikteyken A7 2016 telefonumu bursa samsung yetkili servisine göndermiştim adamlar kargo ücreti istemeyi bırak 1 hafta da telefonunu ekranını değiştirip gönderdiler şak diye aldım telefonu hala elimde yetkili servis bam başka bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUSA36 -- 13 Nisan 2020; 0:34:31 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.