Şimdi Ara

delta servis 450 tl fatura çıkardı ( lütfen yardım SS Lİ )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mi5 cihazıma delta 450 tl fiyat çıkardı. dokunmatiği çalışmıyordu gönderdim ve kullanıcı hatası su almış dediler. kesinlikle su filan almadı nasıl oldu anlamadım. fotosunu da ekledim söyledikleri oksitlenmenin sizce istanbulda daha uygun bi fiyata yaptıracağım yer var mı? lütfen yardım edin teknik bilgisi olann arkadaşlar ? kendim değiştirebilir miyim?

delta servis 450 tl fatura çıkardı ( lütfen yardım SS Lİ )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amg063 -- 14 Ağustos 2017; 23:3:11 >

• Yok mu yardımcı olucak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube'dan nasıl değiştirildiğini bul izle, aklına yatıyorsa ebayden getirt malzemeyi değiştir. Eğer aklına yatmıyorsa özelden irtibata geç benimle.
  • Eğer pinler oksitlenme sonrası zarar görmediyse hassas bir fırçayla temizlemek sorunu giderebilir. Ama eğer pinler zarar gördüyse o zaman ekran değişimi bile kurtaramayabilir. Oksit temizlemek için özel kimyasallar var, sakın kolonya falan kullanmayın. Onları alın ve deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbuldaysanız getirin bakalım cihaza o fiyata henüz mi cihaz tamiri biz yapmadık bilginiz olsun iletişim bilgileri sitemizde mevcut

• cihazın soketleri patlamış gibi duruyor görüntü varsa bile ekran sökülmesi gerekir soket onarımı için oda çok riskli

• Duellist kullanıcısına yanıt
    evet wd40 mı bi pas sökücü konuşulmuş genelde ama belki sorun çok büyük değildir arayıp soracağım neyi değiştiriceklerini

• xiaomiteknik kullanıcısına yanıt
    soketleri patlamak nedir???

• xiaomiteknik kullanıcısına yanıt
    ekran gayet net çalışıyor hiç bi sorun yok sadece dokunmatik yok

• O soket zaten sadece dokunmatik için oksit yapmış pin zarar görmüş büyük bir ihtimalle ekran değişimi gerekecek

• Telefon bir şekilde sıvı ile temas etmiş görünüyor. belki sizi sevmeyen biri, siz yokken telefona bakan biri yapmış olabilir

• Türkiyede de ekran satılıyor dert etme 120 lira gibi bir fiyat Dokunmatik ekranı yanlıs hatırlamıyorsam Delta servisi tüketici haklarına verdim bu arada bana da yamuk yaptılar :-d
  • orjinal ekranı değiştirip müşteriye aynı günde teslim ettik yorumunu da eklerse seviniriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.