Şimdi Ara

Delta Servis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beylerwww.bizdeuygun.com/Sony-Xperia-SP_122648.html#2?ref=akakce&v=0.18,7 buradan bu telefonu almayı düşünüyorum. Delta servis garantili diyo. Kesin delta servistir demi bi yanlışlık çıkmaz. Ve site güvenlimidir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bizdeuygun.com Sitesi aracılığı ile alacağınız Sony Xz delta servis garantisi kapsamındadır.Bana ilgili firma yakın olduğundan cihazı kendim yerine gittim yerinden aldım aldığım ürün Sony xz herhangi sorunu yok rahatlıkla alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tasci1 -- 17 Ağustos 2013; 23:15:02 >
  • başka bilgisi tecrübesi olan yokmu

• Delta servisin konusu forumda var.Kendileri oldukca ilgili ve forumda herkese cevap veriyorlar.Paralel ithalat olup bu kadar musteriyi memnun eden bir firma varsa o da sadece delta servis.Gönül rahatlığıyla alabilirsin

• peki bizdeuygun.com bu site nasıl

• O siteden etrafımda telefon alan bircok insan var hicbir sorun yasamadılar.Biraz arastırırsan sende guzel yorumlar gorebilirsin.

• tamam beyler ilgilenen herkese çok teşekkür ederim

• emrecelik85 acaba hiç bu servisle mülaki oldunuzmu. Ben rezalet yaşadım resmen ben ürün yolladım ekran kırık diye ürünü yapmadan geri yolladılar 20 günde beklettiler sebebide aradık size ulaşamadık. Yalan telefona ulaşamıyorsan bile mail atarsın mesaj atarsın. 1 saat içerisinde arayıp ulaşamayınca hemen kargolayıp geri yolladılar banada saat 8 de mesaj attılar ürün işlemi tamamlandı diye mesajda bilgi yok ben sitesinden baktım tamir etmeden yollamışlar diye. Tamir edilememesinden değil bana ulaşamadıklarındanmış. Ayrıca müşteri hizmetlerine her zaman yarım saatte bağlanıyorsun telefonla. Birde üstüne ben sıkıntımı anlatıyorum ikinci kez yollayım hızlı yapın bu defa işlemi diye. Ama müşteri hizmetleri resmen telefonu yüzüme kapattı buda ürünle ilgili açıklama

Delta Servis

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.