Şimdi Ara

DELONGHİ BUHAR KAZANLI ÜTÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
112.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.extraucuzluk.com/urun/delonghi-vvx-1865-stirella-dual-2200-w-beyaz-seramik-tabanli--thermolon--buhar-kazanli-utu_180331.aspx?CatId=5557 bu biraz daha üst modeli olduğundan fiyat farkı var anca gerçekten markanın sağladığı kaliteden dolayı bence
     DELONGHİ  BUHAR KAZANLI ÜTÜ

• konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın :) De'Longhi VVX1475 Buhar Kazanlı Ütü 4,5 Bar http://www.morhipo.com/de-longhi-vvx1475-buhar-kazanli-utu-4-5-bar/5878200/detay?q=delonghi almayı düşününüyorum. Fiyatı uygun gözüküyor. De'Longhi TÜRKİYE sitesinde bu model gözükmüyor. Sorunlu bi model falan olabilir mi? Kullanan var mı ? tavsiye der misiniz? (başka siteler de de pek yok bu modelden bimeksde var fiyatı 350 tl)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 29 Temmuz 2014; 12:49:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın :) De'Longhi VVX1475 Buhar Kazanlı Ütü 4,5 Bar http://www.morhipo.com/de-longhi-vvx1475-buhar-kazanli-utu-4-5-bar/5878200/detay?q=delonghi almayı düşününüyorum. Fiyatı uygun gözüküyor. De'Longhi TÜRKİYE sitesinde bu model gözükmüyor. Sorunlu bi model falan olabilir mi? Kullanan var mı ? tavsiye der misiniz? (başka siteler de de pek yok bu modelden bimeksde var fiyatı 350 tl)

Hortlattığın iyi olmuş :)

Ben de almayı düşünüyorum buhar kazanlı ama emin olamadım.

Evde Philips Azur var ki iyi bir seridir. bu azur bile kırışıklıkta iyi değil.

kırışıklığı kesin yeneceğim bir model var mı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın :) De'Longhi VVX1475 Buhar Kazanlı Ütü 4,5 Bar http://www.morhipo.com/de-longhi-vvx1475-buhar-kazanli-utu-4-5-bar/5878200/detay?q=delonghi almayı düşününüyorum. Fiyatı uygun gözüküyor. De'Longhi TÜRKİYE sitesinde bu model gözükmüyor. Sorunlu bi model falan olabilir mi? Kullanan var mı ? tavsiye der misiniz? (başka siteler de de pek yok bu modelden bimeksde var fiyatı 350 tl)

Hortlattığın iyi olmuş :)

Ben de almayı düşünüyorum buhar kazanlı ama emin olamadım.

Evde Philips Azur var ki iyi bir seridir. bu azur bile kırışıklıkta iyi değil.

kırışıklığı kesin yeneceğim bir model var mı :)

hocam ben yukarıda yazdığım modeli aldım uygun fiyata (159tl) ye aldım. suan için memnunlar.

• quote:

hocam ben yukarıda yazdığım modeli aldım uygun fiyata (159tl) ye aldım. suan için memnunlar.

çek mi vardı? nasıl 159 oldu?
  • quote:

quote:

20 tl çek vardı hocam
  • Arkadaşımda 2 senedir vvx1465 kullanıyor çok memnunum diyor 1475 ile arasında kaldım 1475 sanırım paralel ithalat bir ürün
  • quote:

quote:

quote:

20 tl çek vardı hocam

Merhaba

Nasıl memlunmusunuz ütünüzden, önerirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

quote:

quote:

quote:

20 tl çek vardı hocam

Merhaba

Nasıl memlunmusunuz ütünüzden, önerirmisiniz?

mrb hocam ben çok anlamam ütüden annemler kullanıyolar memnunlar bi şikayetlerini duymadım. fiyatına göre iyi sayılır

• Teşekkür ederim cevap için. Morhipo da 179 tl ve almayı düşündüğümden size bir sorayım istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maydaypc M kullanıcısına yanıt
    merhaba, ütünün markasını verebilirmisiniz. bende ütü almayı düşünüyorumda. acaba silter mi??
  • http://www.n11.com/delonghi-vvx-1655-stirella-buhar-kazanli-utu-P29637356 bunun temizliği nasıl yapılıyor bilen varmı ?
  • Geçen sene delonghi stirella vvx1420 buhar kazanlı ütü aldım. Çok rahatlattı. Ancak iki de bir sigortayı attırıyor. Çok sinir bızucu. Eski ütümüze dönmek zorunda kaldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmetaltuntas M kullanıcısına yanıt
    Ütü yaparken kullandığınız prizin sigortasının amperi düşüktür o yüzden attırıyordur,ütü ile alakası olduğu sanmam,
    kontrol ettiniz mi?
  • Delongi buhar jenaratörlü ütü de tavsiye ettiğiniz model hangisi
    1845-1860-1885 ?
  • Dört ay kadar önce aldığım Del. stirella vvx 1420 kazanlı ütü ile ilgili tecrübe ve düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Öncelikle buhar kazanlı ütü kullanmamış olanlara yönelik olarak, kazanlı mı normal mi sorularına yönelik olarak şunu belirtmeliyim:
    Artılar: Kırışıklıkların çok kolay açılması, kumaş parlatma probleminin normal ütülerden daha az oluşu, hafifliği (ütü kısmı, kolunuz yorulmuyor), çok miktarda giysinin daha kısa sürede ütülenebilmesi;
    Eksileri:
    -Ağırlığı (kazan kısmı),
    -hantallığı (işiniz bitince kaldırabileceğiniz uygun geniş bir yer gerektirmesi),
    -dertli-1 (işiniz bitince kazan kısmı çok sıcak, taşıması sorun oluyor),
    -dertli-2 (çalıştırdıktan sonra 10-15 dakika bekleyip buhar basıncının oluşmasını beklemek zorundasınız),
    -DERTLİ-3 (kızgınken kazandaki su/buhar biterse ya soğumasını bekleyeceksiniz, ya da elektriğini kapattıktan sonra vidalı tıpayı üstüne kalın örtüler koyup çok çok yavaş ve kolunuzu haşlamadan açıp kalan tüm buharı boşaltıp su ilalve edeceksiniz, TEHLİKELİ),
    -Su dam-la-tı-yoooor. İlk kullanımda çoktu, sonraları azalır gibi olsa da hep var,

Özetle: Haftada bir kerede onlarca giysiyi ütüleyip kaldıranlardansanız uygun bir seçim olabilir. Eğer iki parça giysiyi hızlıca ütüleyip giyme alışkanlığınız varsa kesinlikle buhar kazanlı ütü size göre değil.
    Markaya gelince: Bundan sonra yaklaşmam. Aynı markanın normal ütüsünü kullanıyordum. Garanti süresi bittikten bir süre sonra arıza yaptı. Servise verdim, bir süre sonra geri döndüler ve bana tamiri mümkün olmadığından 180 TL ödeme yaparsam yenisini vereceklerini söylediler. Ben ütüyü indirimli 99 TL'ye almıştım, arızalı ütüyü bedel karşılığı değiştirmeyi teklif ettiklerinde Hepsiburada'da aynı markanın benzer özellikteki ütüleri 100-150 TL civerindaydı. Türkiye merkezlerinin web sayfasından"bize ulaşın" bölümünden yazdığım yazıya geri dönüş yapılmadı.

• Bilindiği gibi Braun küçük ev aletlerinin sahibi Delonghi'dir. Delonghi buhar kazanlı ütülerdeki üstün başarısını Braun markasıyla da sürdürme amaçlı olarak Braun marka buhar kazanlı ütüleri de piyasaya soktu. Aşağıdaki 2 model 2400W buhar gücü, 6 bar basınç ve dakikada 120 gr buhar verme kapasitesiyle oldukça iddialı. Şu an reklamı yapılmadığı için fazla bilinmiyor ancak bir kaç ay içinde buhar kazanlı ütü piyasasında çok başarılı olacaktır. Üretimi Delonghi tarafından yapılan her kahve makinesi ve ütü iyi üründür diyebiliriz.

Braun IS 5042

Braun IS 5022Braun IS 5022

• bi daha delonghi den çöp almam. 3 yıllık vvx1440 buhar kazanlı ütü cortladı. rezistansı yanmmış. kazanın değişmesi gerekiyormuş servis 160 lira istedi. 120 liraya almıştım ütüyü. çöpe attım. yeni başka marka alacağım ama bi daha delonghi den çöp almam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bi daha delonghi den çöp almam. 3 yıllık vvx1440 buhar kazanlı ütü cortladı. rezistansı yanmmış. kazanın değişmesi gerekiyormuş servis 160 lira istedi. 120 liraya almıştım ütüyü. çöpe attım. yeni başka marka alacağım ama bi daha delonghi den çöp almam

120 tl ye bence çok ,yi bir ütü almış ve kullanmışsınız, ben bu markanın ütüsünü beğendiğim için 500 Tl den fazla verip yenisini aldım, bunu niye mi yazdım, piyasada bu kalitede ütü yapan kaç ütü söyleyebilirsiniz merak ettim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: auzdil

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bi daha delonghi den çöp almam. 3 yıllık vvx1440 buhar kazanlı ütü cortladı. rezistansı yanmmış. kazanın değişmesi gerekiyormuş servis 160 lira istedi. 120 liraya almıştım ütüyü. çöpe attım. yeni başka marka alacağım ama bi daha delonghi den çöp almam

120 tl ye bence çok ,yi bir ütü almış ve kullanmışsınız, ben bu markanın ütüsünü beğendiğim için 500 Tl den fazla verip yenisini aldım, bunu niye mi yazdım, piyasada bu kalitede ütü yapan kaç ütü söyleyebilirsiniz merak ettim de

hocam kalilte iyi güzel de garantisi dolar dolmaz bozulur mu bi ütü. hadi bozuldu 160 lira masraf çıkartır mı. diğer ütüleri bilmem ama delonghi almam bi daha evde süprügesi de var onun da her yeri kırldıç boru bağlantısı tutma sapı boruyu süpürgeye asma aparatı. o yüzden delongiden soğudum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.