Şimdi Ara

DELL XPS 15 9560 gelmiyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zek

hocam hepsi burada indirim yapmis ne dersin buna? hb biraz sikintili, sorun yasayanlar oldu ama fiyat cok iyi, 5480!

Dell ile ilgili sorun yaşamazsın al hocam

Kaçırma bir daha bu fiyatı bulamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazi aldim:https://www.amazon.com/Dell-XPS9560-7001SLV-PUS-Laptop-Nvidia-Gaming/dp/B01N1Q0M4O/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1496290498&sr=1-1&keywords=dell+xps+15+9560

Normalde desktop parcalari alip birlestirecektim ama tasimasi zor olur diye bunu aldim. Macbook pro cok pahali geldi. MAC OS dan sonra Windows 10'a gecmek biraz garip geldi ama gordugum kadariyla epey stabil updateleri yaptiktan sonra. Cok fazla bloatware geliyor, zamanimi bosuna aldi bunlari kaldirmak.
    Yalniz hala bircok program 4K ekrana gore optimize degil. VLC falan ikonlar karinca misali.
    Tek sikintim windowsun color gamut da hala SRGB kullanmasi. Fotolari ligthroom'dan Prophoto RGB olarak export edemiyorum..
    Iste bu konuda macbook almadigima pismanim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Aeronatis

Ben şu an XPS 9560 kullanmaktayım (7700HQ, GTX 1050, UHD ekran) ama henüz çok yeni. Bir süre daha test ettiğimde yorumlarımı paylaşırım almayı düşünen arkadaşlar için.
    Merhaba performansı ne durumda , şarj süresi nasıl ve fazla ısınma gibi problemlerle karşılaştın mı?
    -4k çözünürlük desteklemeyen oyun , çizim programı vb. durumlarda ekran normal bir full hd ekrana göre daha bulanık oluyor mu?
    Teşekkürler...
  • Acer nitro 5 ile bunun arasında kaldım ama, yorumlarınız var mı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.