Şimdi Ara

DELL VENUE 7 ve VENUE 8 TABLET PC ANA KONU - ROM, ROOT vs PAYLAŞIM - DESTEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
476
Cevap
10
Favori
33.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 82
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 11 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tasshelhoff (104 mesaj) remzikk (29 mesaj) cyberfox (28 mesaj) anldrms34 (25 mesaj) Saki3d (24 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (120 mesaj) Tablet (26 mesaj) (4 mesaj) Mini (31 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> DELL VENUE 7 ve VENUE 8 TABLET PC ANA KONU - ROM, ROOT vs PAYLAŞIM - DESTEK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    19 Mesaj
    Sasirdim çünkü güncellemesi piyasaya sürüp sonra geri çekmelerini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Umarım en kısa sürede bizede gelir 4.4.2 güncellemesi. Tablet için önerdiğiniz uygulama önerileri var mı :) tableti açtığımda içinde dosya yöneticisi yoktu yoksa ben mi bulamadım hemen ES Dosya Yöneticisini yükledim :)

PDF, office programları için 'kingsoft office' (resmi sitesinde turkce apk'si var)
    rar. dosyaları için, 'b1 free archiver'
    Not tutmak için, 'evernote'
    Dosya yöneticisi, 'dosya yöneticisi hd'
    Gereksiz dosyalar, virüs programı vs. İçin, 'advanced mobil care'

Ben bunlari kullanıyorum gayet akici programlar...

|
    |
    aykut_74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Wifi Analyzer: Yakınınızda olan kablosuz ağların çekim gücünü gösteriyor. Modem ile odam arasında 4 duvar olduğu için çok kullandığım bir program

Shazam: Şarkı bulma programı

Pocket: Çevrimiçiyken girdiğiniz sitelere çevrimdışı olduğunuzda bakabiliyorsunuz

Opera mini: İnternet paketin sınırlıysa candır :)

Outlook: Eğer hotmail uzantılı bir adres kullanıyorsan bu program sayesinde gelen mailler sana bildirim olarak durum çubuğunda gelir

MX Player: Film izlemek için en iyi uygulama

İstanbul Ulaşım: Otobüs saatleri, yerlerini ve hatlarını gösteriyor gayet kullanışlı

Dropbox: Ücretsiz dosya depolama ve paylaşma programı

Yararli paylasiminiz için ben de size tesekkur ederim.

Bu arada kamera programı olarak 'camera fv-5'i tavsiye ederim ince ayar yapabiliyorsunuz ve 3mp'e gore güzel fotograflar cikiyor ortaya

|
    |

tavsiye ettiğiniz kamera uygulamasını yükleyip test edicem

forumlarda kamera uygulaması olarak ''Camera MX'' tavsiye edilmiş daha test etme imkanım olmadı ama gayet iyi olduğundan bahsediliyor
    |
    |
    @tasshelhoff hocamdan öğrendiğime göre venue 8 türkiyede bulunmuyormuş bende amazona baktım amazonda dell venue 8 32 gb hafızalı 2gb ramli versiyonu gümrük ücreti dahil şuanki dolar kuru ile 477 lira gibi bir fiyat yapıyor

Dell Venue 8 32 Gb
    arkadaşlar malum bu aralar cihazlara android 4.4.3 dağıtacaklar. bazı hataları bulunan 4.4.2 yerine direk 4.4.3 üzerinde çalışıp bunu dağıtabilirler. o yüzden daha önceden güncellemeleri geri çekmiş olabilirler.
    |
    |

tablet talk : cep telefonu ile senkronize kullanım sağlıyor, mesajlar çağrıları alabiliyorsunuz.
    hide soft keys : root gerektiriyor, ancak ekrandaki sabit tuşlar yer kaplamıyor.
    autoguard : gps ile etkileşimli olarak tabletinizi araç kamerası olarak kullanabiliyorsunuz ve loop kayıt yapıyor.

Programların üçü de ücretli ama fiyatlarını hakediyorlar.
    |
    |

|
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    inşallah bizdede sıkıntı çıkarmaz güncellemeler :) bu arada tabletin internet çekim hızına ve akıcılığına hayran kaldım 1 saatte 40 tane uygulama yükledim bana mısın demedi Asus, Samsung, Lenova falan geçeceksin bundan sonra DELL FOREVER
    |
    |
    dell venue 7 16 gb tablet ve 16 gb micro sd card aldım. sormak istediğim tabletin orjinalliğini bozmadan (root falan yapmadan) oyunların obb dosyalarını koymak için sd cardda android/obb klasörü nasıl oluşturabilirim.
    usb bağlantısı yaparak windows yoluyla micro sd kartta android/obb klasörü oluşturup dosyaları içine attım ama oyunları kurunca sd karttaki obb dosyalarını görmüyor. Büyük boyutlu oyunları sd cardda oluşacak android/obb klasörüne atıp oradan çalıştırmak istiyordum. bunun için neler yapmalıyım.tesekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atix -- 5 Haziran 2014; 20:24:45 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Maalesef uygulamaları SD card'a tasiyamiyoruz(rootsuz). Benim tabletimdeki sürüm 4.2.2 güncelleme alan arkadaşlara da sormak lazim uygulama tasiyabiliyorlar mi?

http://forum.shiftdelete.net/android/302181-uygulamalari-hafiza-kartina-tasima-rootsuz.html
    Bu sitede anlatmislar ama ne kadar saglikli olur bilemiyorum.

Note 2 telefonumda uygulamaları SD card'a tasiyabiliyorum ama bu tablette olmuyor sanirim tabletlerle alakali bir durum bu.

|
    |
    atix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bir süre sonra uygulamalar için 16 gb. dahili hafıza da yeterli gelmeyecek
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: bmc307

@tasshelhoff hocamdan öğrendiğime göre venue 8 türkiyede bulunmuyormuş bende amazona baktım amazonda dell venue 8 32 gb hafızalı 2gb ramli versiyonu gümrük ücreti dahil şuanki dolar kuru ile 477 lira gibi bir fiyat yapıyor

Dell Venue 8 32 Gb

Ben arabistandan 16GBligini 430 TL civarina aldim... Hafiza farki disinda baska bi farklari yok sanirim...
    |
    |
    Bahsedilenler: bmc307

• Çavuş
    81 Mesaj
    Kılıf ve ekran koruyucu arayanlar şuraya baksınlar:http://www.aliexpress.com/item/2014-new-super-slim-case-folded-cover-for-dell-venue-7-tablet-7-inch-skin-screen/1862311364.html
    ben satın aldıktan bir hafta sonra bugün elime ulaştı. son derece kaliteli. yalnız şu ekran koruyucuyu yapıştırmayı beceremedim.
    |
    |
Masal Oku
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,344
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.