Şimdi Ara

DELL VENUE 7 ve VENUE 8 TABLET PC ANA KONU - ROM, ROOT vs PAYLAŞIM - DESTEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
476
Cevap
10
Favori
33.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 82
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 11 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tasshelhoff (104 mesaj) remzikk (29 mesaj) cyberfox (28 mesaj) anldrms34 (25 mesaj) Saki3d (24 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (120 mesaj) Tablet (26 mesaj) (4 mesaj) Mini (31 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> DELL VENUE 7 ve VENUE 8 TABLET PC ANA KONU - ROM, ROOT vs PAYLAŞIM - DESTEK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

hayir yukleyemezsin. onun yazilimi ayri. nereden kaca aldiniz bu arada.

Valla xdaya da baktim ama kesin bisey bulamadim, cesaret de edemedim bisey yuklemeye... Ama 4.2.2de guncelleme yok diyor bu da...

Bu arada ben yurtdisinda ikamet ediyorum. Suudi arabistan, Riyaddayim... TL ile 450 TL civari bi paraya aldim...
    |
    |
  • Çavuş
    81 Mesaj
    güncelleme bekleyen arkadaşlar, Twitter üzerinden Dell'e mevzuyu sordum ve bazı sorunları gidermekte olduklarını ve en kısa sürede güncellemelerin aktif olacağını cevabını aldım. bilginize.
    |
    |
  • Binbaşı
    1256 Mesaj
    Venue 7 de androidde sesin tamamen kaybolmasi problemini yasayan var mi? Bendeki cihazda Ses bazen yok. Kaptip acinca geliyor veya gelmiyor. 4.4 öncesi de vardi ayni sorun. Yazilimsal bir uyumsuzluk var sanki. Sizde durum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: takeru

Venue 7 de androidde sesin tamamen kaybolmasi problemini yasayan var mi? Bendeki cihazda Ses bazen yok. Kaptip acinca geliyor veya gelmiyor. 4.4 öncesi de vardi ayni sorun. Yazilimsal bir uyumsuzluk var sanki. Sizde durum nedir?

arada banada oluyor hocam bataryayıda sömürmeye başladı bişeyler

|
    |
  • Yarbay
    10957 Mesaj
    Bende sorun yok, indirdiğiniz bir program sorun yaratıyor olmasın.

|
    |
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Eğer UPS Kargo bir sıkıntı çıkarmazsa ürün yarın elimde. Heyecan yaptım bak. :)
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Merhaba 7 inç bir tablet almayı düşünüyordum. Asus memo pad, Samsung tab 3 ve lenova arasında kalmıştım. Bu tableti forumları okurken bugün buldum ve ilaç gibi geldi. İşlemcisi, bataryası, hafifliği ve güncelleme alacak olması nedeniyle kaçırmak istemiyorum. Yarın gidip teknosa almayı düşünüyorum. Fakat hepsi burada, hızlı al gibi sitelere tablet ne zaman düşer herhangi bir fikri olan var mı? Yoksa beklemek yerine direk alsam mı?
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Arkadaşlar tabletin kutusunun içinden ekran koruyucu çıkıyor mu? Eğer çıkmıyorsa 7. inçlik bir tablete olan ekran koruyucu bu tabletede olur mu :)
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Arkadaşlar son bir soru :D tabletin pil performansı nasıl Artes Q972 almış hepsi burada sitesinden piksel yoğunluğu nedeniyle pili çok harcadığı için göndermek zorunda kaldım. Dell Venue wifi açık 5 6 saat kullanabiliyor muyuz?
    |
    |
    aykut_74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    70 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aykut_74

Arkadaşlar son bir soru :D tabletin pil performansı nasıl Artes Q972 almış hepsi burada sitesinden piksel yoğunluğu nedeniyle pili çok harcadığı için göndermek zorunda kaldım. Dell Venue wifi açık 5 6 saat kullanabiliyor muyuz?

Ben orta parlaklikla 7 saat civari film izleyebiliyorum. Webde gezindiğim zaman ortalama 6 saat gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkntly85 -- 2 Haziran 2014; 11:02:56 >
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Tablei bugün almak için İçerenköy carrefour a gittim fakat sadece teşhir ürünü kalmis ve brandiumda 6 adet stok durumu verdi brandiuma gittim ve aldim bir tanede ekran kilidi aldim 45 TL ya eve geldim tableti deneme imkanim oldu tablet resmen akıyor hiç takılma yok stabilite mükemmel wifi çekim gücü ve pil kullanimi çok iyi. Yalniz bende sonradan tablet aldigim için su anda android 4.2.2 sürümünü kullanıyorum ve cihaz güncelleme bulmuyor bu sorun inşaallah en Lisa sürede halledilir

|
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Arkadaşlar aranızda bazıları pilin az gittiğini söylemiş ;
    size bir resim yollayacağım.O her şeyi açıklayacak zaten :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maestro013 -- 8 Haziran 2014; 21:45:16 >
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Teknosa'dan internet üzerinden (yaşadığım şehirdeki teknosada olmadığı için) 5 gün önce siparişini verdiğim Dell Venue 7 16gb tablet az önce elime ulaştı fakat kutudan çıkardım tabletin arkasını bir çevirdim bir de ne göreyim. "DELL" yazısının D'si yok. Şimdi hangi küfürü etsem yeridir? Şimdi bir sürü uğraş.
  • Çavuş
    81 Mesaj

Ne kadar DELLensen hakkındır.
    |
    |
    domuzqribi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    81 Mesaj

Yoğun kullanımda ne kadar gidiyor? mesela internet üzerinden kaç saat video izleyebliyorsun? Yoğun kullanımda su gibi içiyor benimki şarjı. bir de kaç saatte tam şarj oluyor? benimkinin şarj olma süresi 3-3.5 saat sürüyor oyun oynayacak olsam bu kadar süre dayanmıyor şarjı benimkinde mi sorun var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remzikk -- 2 Haziran 2014; 22:04:25 >
    |
    |
    maestro013 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: remzikk

Ne kadar DELLensen hakkındır.

Yarın buradaki Teknosa'ya götürücem. Buradan almadım ama buraya iade edip yenisi getirtme şansım var değil mi?
  • Çavuş
    81 Mesaj

Herhangi bir mağazada değişim yapabilirsin ama kullanıcı hatası deyip çamura yatabilirler, çünkü internet sitesinde kargocunun yanında paketi açıp kontrol edin hata varsa zabıt tutturun diyor. Keşke öyle yapsaydın.
    |
    |
    domuzqribi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Arkadaşlar yabanci forumlarda kit kat güncellemesini ota yoluyla alanlar olmuş. Ben bugün cihazimin sürümünü kontrol ettim android 4.2.2 ve cihaz güncel yaziyor bu durumla ilgili neler yapabiliriz yada kimlere ulaşabiliriz dell"in güncellemelerle ilgili yasadigimiz problemden haberi olması için birşeyler yapmamiz gerekiyor bence ayni tableti kullandigimiz için bu sayfayi güncel tutalim ve güncelleme konusunda hakkimizi savunmak için ortak hareket edelim

|
    |
  • Yarbay
    10957 Mesaj
    Yukarılarda bır yerlerde yazıyor arkadasım bır arkadas dell ıkegorusmus facebooktan sanırım yakında yayınlayacagız demısler. Ben ve bır kac arkadas 4.4.2 yı aldık daha sonra bır anda kalktı. Gelecektır muhakkak.

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    4.4.2 güncellemesi stabil olarak calisiyor mu? Ara yüzde ve RAM kullanimi konusunda iyileştirmeler var mi? ;)

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.