Şimdi Ara

Dell Venue 11 Pro Intel Core M5 4/128 GB 10.8 FullHd 4G(Sim)Windows Tablet Klavyeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Isparta İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hem her yere götürebileceğim hem de bilgisayarla yaptığım oyun hariç nerdeyse her işi yapabileceğim bi cihaz arayışında almıştım. Bu doğrultuda özellikle sınav dönemleri yanımdan ayırmadım. Bunu aldığım dönem hem ipad hem android tabletim vardı fakat hiçbiri office işlerinde windowsun sağladığı konforu sağlayamadığından tercih etmiştim. Bir sıkıntısı var, ilk açılışta bir süre dell yazısında bekletiyor, açıldığında bütün fonksiyonları ile normal çalışıyor. Özelikle wifi çekim gücü çok yüksek ve çok sağlıklı, bu cihaz ile birçok laptop telefon deneyimleme şansım oldu açık ara en iyi ve en sağlıklı wifi çekim gücü kullandığım tüm cihazlar arasında bundaydı. Şarjı ortalama 5 saat civarında gidiyor. Üzerinde ssd olduğundan masaüstü performansı gayet iyi.2260 standardında ssd ye sahip yükseltme imkanınız var ama piyasada çok fazla da olduğunu görmedim. Micro sd kart takabiliyorsunuz. Sim kartta takılabiliyor. Üzerinde standart kullandığımız 1 adet usb girişi mevcut, her cihazınızı sorunsuz takabilirsiniz.Orjinal türkçe klavyeli kılıfı ile birlikte satılık.

Ispartadan elden teslim veya kargo ile satılıktır. Fiyat ; 1400 TL

Teknik özellikler kısaca;

Intel® Core™ M vPro 5Y71 2.9 GHz
    4GB LPDDR3 1600MHz
    128GB Solid State Storage
    10.8 inch TFT IPS Display with FHD (1920 x 1080) resolution, 400 nits and 10-pt capacitive touch
    Intel® HD Graphics 5300
    4G (LTE)
    Micro-SD Card Reader
    1 x Full size USB3.0
    1 x micro HDMI

Dell Venue 11 Pro Intel Core M5  4/128 GB 10.8 FullHd 4G(Sim)Windows Tablet Klavyeli

Dell Venue 11 Pro Intel Core M5  4/128 GB 10.8 FullHd 4G(Sim)Windows Tablet Klavyeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mBenJi -- 2 Haziran 2020; 12:31:39 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Slm gonderdigim pmler ulasmiyirmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.