Şimdi Ara

DELL UltraSharp Serisi Kullanıcılar Kulübü (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.011
Cevap
15
Favori
55.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tamam teşekkürler
  • U2417h ile aranızdayım. Çok keyifli bir monitör.. Masada yer kaplamayacak bir hoparlör arayışındayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba iki adet dell u2414h monitör aldım çift kullanım için fakat yan yana koyduğumda beyaz renk birisinde soğuk beyaz diğerinde ılık beyaz olarak görünüyor renk ayarlarıylada düzelmiyor acaba bu sorunu nasıl çözebilirim ?
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir ? Sattınız mı?
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Hocam çok geç kaldınız. Maalesef satalı 2 hafta oldu
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Arkadasım icin sormuştum. Ne kadara sattınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    600'e sattım hocam.
  • Ne kadar şanssızım ben ya. U2414H modelini aldım internet üzerinden. Ölü piksel ile çıktı kutusundan. Servisi aradım resimlerini istediler, çektim gönderdim. Değişim formu gönderdiler. Kutuya koyup aldığım yere gönderdim. Yenisini gönderdiler. Bunda da 2 tane kocaman ölü piksel çıktı. Bugün geldi monitör. 10 gündür kargolarla kutularla uğraşıyorum. Allahtan servisi kaliteli. İlgileniyorlar değiştiriyorlar.

Bu sefer kendileri gelip alacaklarmış monitörü. Sonra yenisini vereceklermiş.

Çok hüzünlüyüm şu an. Ya 3.sü de sorunlu çıkarsa. Servis inada binip değiştirmezseniz bu sefer.

Sizlere de benzer durum oldu mu hiç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infidel

Ne kadar şanssızım ben ya. U2414H modelini aldım internet üzerinden. Ölü piksel ile çıktı kutusundan. Servisi aradım resimlerini istediler, çektim gönderdim. Değişim formu gönderdiler. Kutuya koyup aldığım yere gönderdim. Yenisini gönderdiler. Bunda da 2 tane kocaman ölü piksel çıktı. Bugün geldi monitör. 10 gündür kargolarla kutularla uğraşıyorum. Allahtan servisi kaliteli. İlgileniyorlar değiştiriyorlar.

Çok hüzünlüyüm şu an. Ya 3.sü de sorunlu çıkarsa. Servis inada binip değiştirmezseniz bu sefer.

Türk işi cümlelerle karamsarlığa düşecek bir durum. Servis inada binerse ne demek ? Servisin işi sizin sorununuzu çözmek.

10 seferde değişse o monitör değişecek, hatta bende olduğu gibi 3 seferden sonra gidip aşağı yukarı 2 katı pahalı olan bir model bile gönderebilirler.
    Kaldı ki DELL bu konuda müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen firma.
    Zaten Profesyonel seriden fazlasıyla parasını verip monitör almışsınız adamlar birebir değişim ve 3 sene garanti veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

quote:

Orijinalden alıntı: infidel

Ne kadar şanssızım ben ya. U2414H modelini aldım internet üzerinden. Ölü piksel ile çıktı kutusundan. Servisi aradım resimlerini istediler, çektim gönderdim. Değişim formu gönderdiler. Kutuya koyup aldığım yere gönderdim. Yenisini gönderdiler. Bunda da 2 tane kocaman ölü piksel çıktı. Bugün geldi monitör. 10 gündür kargolarla kutularla uğraşıyorum. Allahtan servisi kaliteli. İlgileniyorlar değiştiriyorlar.

Türk işi cümlelerle karamsarlığa düşecek bir durum. Servis inada binerse ne demek ? Servisin işi sizin sorununuzu çözmek.

10 seferde değişse o monitör değişecek, hatta bende olduğu gibi 3 seferden sonra gidip aşağı yukarı 2 katı pahalı olan bir model bile gönderebilirler.
    Kaldı ki DELL bu konuda müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen firma.
    Zaten Profesyonel seriden fazlasıyla parasını verip monitör almışsınız adamlar birebir değişim ve 3 sene garanti veriyorlar.

Haklısınız yani, monitörleri pahalı ama fiyatını sonuna kadar hakediyorlar bence.

Servisteki arkadaş mail attı bugün, 2-3 gün içerisinde UPS kargo gelip evinizden alacak monitörü sonra hemen yenisini yollayacağız dediler.

• Merhaba nende ips full hd veya 2k

27xveya 28 inch bir monitor almak istiyorum. 1500-2000 tl arasi.

Delde hangi modele bakmaliyim.

Az biraz oyun. Genelde internettde dizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monitör 3. defa değişti 15 gün içerisinde. Bu sefer sorun görünmüyor. Sonunda kavuştum harika monitörüme. Keşke biraz daha bütçem olsaydı da 2k çözünürlüklü olanı alsaydım. Şu ana kadar kullandığım en güzel monitör diyebilirim.

Beni de ekleyin listeye U2414H modeli ile aranızdayım artık.

• Dell 2K QHD monitör arıyorum arkadaşlar
  • Vay arkadaş nedir benim çektiğim. 1 ay içinde 3. kez monitör değişecek. Sağ sol üst köşelerde karartı oldu monitörde bu seferde. Yurtdışından aradılar çok üzgün olduklarını söylediler tekrar değiştireceğiz dediler.
  • Arkadaslar bende Dell u2515h aldim ama youtubeda video izlerken (720 yada 1080p'de) hareketler sirasinda cok azda surse piksellesme oluyor, bunu nasil halledebilirim?
  • merhaba arkadaşlar U2717D modelini almayı düşünüyorum amazondan. Bu modeli kullanan, renk kalibrasyonunun doğruluğu, artıları eksileri ile ilgili bilgi verebilecek olan var mı acaba?
  • Arkadaşlar,

Ben de Dell UP2715K modelini bir arkadaştan alıyorum. 5K monitör. Aranızda aktif olarak kullanan var mı?
  • Selamlar.

U3415W kullanıyorum..
  • U2515 veya U2715 kullanan arkadaşlar ekranın tam en ve boy ölçüsün cm olarak yazabilirler mi?

Bir de 2515 için çokca ışık sızması probleminden dolayı geri iadeler olduğunu okudum yurtdışında, gerçekten iade ettirecek kadar kötü sızma var mı? Aynı durum 2715te de var mı? Şu anki monitörü 5ms oyunlarda ciddi sıkıntı yaşamadım, bunlar 8ms oyunlarda ghosting, göz yorması falan yaşatıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.