Şimdi Ara

DELL UltraSharp Serisi Kullanıcılar Kulübü (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.011
Cevap
15
Favori
55.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bu U2414H modeli ips mi led mi?
  • CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz iki terim de farklı şeyler. Ekran paneli olarak IPS ancak oradaki LED terimi arka aydınlatma ışığı için kullanılır. Yani Panel IPS arka aydınlatma ışığı olarak LED teknolojisi kullanılır.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.Bahsettiğim ekran paneliydi. Bazı yerlerde ips ekran olarak geçiyor bazı yerlerde Led ekran olarak o yüzden çelişkiye düşmüştüm. Verdim siparişi kargoya teslim edildi bakalım yarın ulaşır bana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    1 yılı geçiktir kullanıyorum pişman olmazsınız
  • 10 sene 17inc mönitor kulladım sonunda dell u2515h aldıım
  • Yaklaşık 2 ay önce almış olduğum Dell U2414H monitörümde sorun olmaya başladı. Dual yani 2 monitör kullanıyorum diğer monitörüm hdmi ile bağlı dell monitör ise Display port yada mini display port hepsini denedim ama 2 monitörü aynı anda bağladığımda bi süre sonra videodaki gibi olmaya başladı. Sebebi sizce ne olabilir?

Tek monitör olarak bağlı olunca da yapıyor mu bu sorunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Tek monitör olarak bağlı olunca da yapıyor mu bu sorunu?

O video yu çekerken tek monitör bağlıydı yine yapmıştı. 1 saat önce 2 monitör bağlı kullanıyordum aynı sorun oldu diye tek monitöre düşürdüm şuan yapmıyor. Tam olarak neyin tetiklediğini bulamadım

Şimdi display porta aldım tek monitör varken bile yaptı. Hdmi da sorun olmuyor bir tek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrazyLeshRaC -- 26 Eylül 2016; 21:54:39 >
    Ekran kartı driverini fln bir güncelleyin. Ayrıca kablo sorunu da olabilir belki. Tek tek herşeyi deneyip en son monitöre bakmak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ekran kartı driverini fln bir güncelleyin. Ayrıca kablo sorunu da olabilir belki. Tek tek herşeyi deneyip en son monitöre bakmak lazım.

Şimdi display porta aldım tek monitör varken bile yaptı. Hdmi da sorun olmuyor bir tek
    Ekran kartında sorun olmadıgından eminseniz dell ile bir görüşün derim. Ben MacBook da DisplayPort ile kullanıyorum sorun yok

• quote:

Ekran kartında sorun olmadıgından eminseniz dell ile bir görüşün derim. Ben MacBook da DisplayPort ile kullanıyorum sorun yok

Ekran kartımda sorun olsa display port ve mini display de de sorun yapardı yada en azından normal kullanımda oyun oynarken felan sorun çıkarırdı diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar ilgilenen olursa U2414H monitörümü (2018'e kadar garantili) çok uygun bir fiyata bırakacağım.
  • quote:

Yatay dalgalanma sorunu olarak geçiyormuş ve sanırım ekran kartından dan alakalı. Nvidia gtx 970
    Güncel driver yuklemelerini yapın hocam birde yapmadıysanız eğer.

• quote:

Güncel driver yuklemelerini yapın hocam birde yapmadıysanız eğer.

Denicem hocam şimdilik Dell monitörü hdmi diğer monitörü ise vga ile bağladım sorun yok gibi ama kullandıkça belli olcak
  • Ekran kartı sürücüsü sorunu. Şu an kullandığım AMD-7860K işlemcinin eski sürücülerinde de hdmi ile aynı sorunu yapıyordu.
  • Merhaba,

Aranızda Dell Ultrasharp UP2716D sahibi olan arkadaş var mıdır? Varsa ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve nereden aldınız kısaca bahsedebilir misiniz?
  • Dell UltraSharp U2515H arkadaşlar bu monitörde pip özelliği varmı varsa nerde bulamadım yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih1009

Dell UltraSharp U2515H arkadaşlar bu monitörde pip özelliği varmı varsa nerde bulamadım yardımcı olurmusunuz

Yok, Asus'un 1-2 IPS panelli modeli vardı PIP özelliğine sahip olan.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.