Şimdi Ara

Dell studio 1558 İNCELEME i7 720QM Ön Bellek 6 MB / 4 GB DDR3 1333 MHz /7200 Rpm 500gb/ 1920 x 1080 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
12.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar harddisk tek bölünmemiş ve 450GB olarak mı geldi acaba? veya bölmeye çalışan oldu mu
  • Burası Studio sayfası. Ben Inspiron'cıyım, o yüzden bir şey yazmayayım dedim ama neticede harddiskler aynı şeyler. :)

Benim 500GB'lık diskte, 60GB sistem bölümü, 10GB Recovery, 100MB Dell Utility ve kalan 300+GB kısımda boş alan olarak bölümlenmişti.
    * Dell Utility kısmını CD'den boot şeklinde saklıyorum.
    * Recovery kısmını da (Acronis True Image ile) yedekledim.
    * Henüz kurulmuş Win7'yi de kalıp olarak yedekledim.
    * Diski 100+400GB olarak böldüm (Tabii tam 400 olmadı, teknik sebeplerden sistem biraz kırpıyor).
    * Yedeklediğim işletim sistemini C'ye recovery yaptım.

Bu şekilde kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reck

http://www.vatanbilgisayar.com/dell-1558-b74p45-studio-1558-core-i7-740qm-1.73ghz-4gb-500gb-15,6-dvdrw-1024mb-hd5470-cam-bt-w7p/productdetails.aspx?I_ID=48107

bunu aldım

quote:

o fiyat aralığında o vardı bu konu başlığındaki ürüne göre benim aldığım daha mı iyi daha mı kötü? 1080p değil sanırım benimki

malasef 1080p deyil 1080 olmasına özzelikle dikkat ediniz inanılmaz bir görüntü kalite farkı var.
    i7 1558dellerin hepsi aynı deyil gidince iyice özzeliklerini incelleyiniz.
    1080pyi ben 1881e almıştım vatandan şimdi 768psi 2038.. 1080pyi 2milyarın altında bulan oyun da işi olmayan arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilirler

quote:

Arkadaşlar harddisk tek bölünmemiş ve 450GB olarak mı geldi acaba? veya bölmeye çalışan oldu mu

harddisk bölme programlarıyla rahatlıkla bölebilirsin
  • Merhaba arkadaşlar, uzun süredir bende bu laptobu kullanıyorum da ilk başlardaki performansı alamıyorum makineden. bir şeyleri yanlış yapıyorum muhtemelen. Sizlerden ricam, performans derecelendirmesini çalıştırıp güncel şekilde bir ss alıp buraya koyabilir misiniz inceleme ve karşılaştırma açısından. Teşekkür ederim.

yapılışı,

bilgisayarıma sağ tıklayıp özellikler > Derecelendirme : Windows Deneyim dizini > Değerlendirmeyi yeniden çalıştırın.

tekrar teşekkür ederim.

Benim aldığım resim (kendi laptopım)

Dell studio 1558 İNCELEME i7 720QM Ön Bellek 6 MB / 4 GB DDR3 1333 MHz /7200 Rpm 500gb/ 1920 x 1080
  • 5.0 çıktı bende
  • tşkler faydalı oluyor düzeltirsen iyi olurr
  • normalde en az kaç olması lazım acaba
  • Bende de 4.9 cıktı bizim ekran kartının ati olmasından kaynaklanıyor ben suana kadar bir problem görmedim indirimden 1.700tl ye aldım her oyunu gayet güsel acıyor ekran kartı bi problem cıkarmadı call of duty black ops bile oynadım yani grafikleri yüksek olan bi oyun gayet de kasmadan güzel oynadım almanızı tavsiye edebilirim..

Dell studio 1558 İNCELEME i7 720QM Ön Bellek 6 MB / 4 GB DDR3 1333 MHz /7200 Rpm 500gb/ 1920 x 1080
  • bende asırı bir ısınma oluyor bu pc de sizde de var mı ?
  • dell servisini aradim ve fani degistirildi bakalim isinma devam edicek mi

birde cihazin 1080p olup olmadigini nasil anliyoruz
  • ısınma sorunu çok fazla tavsiye etmem bi çözümü varmıdır bilmiyorum garantiye yollayacağım bi ara
  • 13lack

Bende aynı üründen aldım fakat recovery bölümünü sildim yanlışlıkla rüca etsem bu bölümü upload edermisin ?
  • 2 dvd nasıl upload edebilirim ?

bence bir delli arayın.
  • Arkadaşlar bende bu laptop var ama 2. El aldık bi kaç parça çalınmış ve 2 gb ram var chipset yandı ne yapabilirim bi öneriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.