Şimdi Ara

DELL Studio 1555 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
28.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: latron

arkaşlar peki

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=119986656&CS_Category=_SBA_63_1662_444_1403&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125030947&CS_Category=_SBA_63_1662_444_2010&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63

bu iki makina arasında nasıl bir seçim yapardınız.

özet olarak

biri dell ve p serisi işlemcisi var

diğeri lenovo t serisi işlemci ancak 9600 ekran kartı ve ddr3 ram i var

Amaç önemli ben çok oyun oynarım diyosan ekran kartı biraz daha iyi olan lenovo'yu tercih edebilirsin.

Hem oyun hemde multimedia olarak kullanmak istiyorsan tabiki DELL.

P işlemci 25Watt TPD

T işlemciler 35Watt TPD sahip

Kalite bakımından servis bakımından DELL

• benim hassas olduğum diğer konuysa teknik servis..acaba dell'in teknik servisi konusunda bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  • İyi bayramlar. Alan arkadaşlardan ricam, şu sıcaklık değerlerini verebilirseniz çok makbule geçer. Alan arkadaşlara hayırlı olsun bu arada.

cresy; Dell, teknik hizmet konusunda gayet iyidir, başın ağrımaz.
  • Arkadaşlar sıcaklık ve servis konusunda son durum nedir? Vatandan alacağız inşallah fakat world kartın çıkmasını bekliyoruz indirim olsun diye.Vergi indirimi ne zaman son buluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^CoNCoN^^

everest ultimate yükledim alet 10 saniyede bir takılıyor bir 5sn. Kapatınca düzeliyor..

işe bak ya.bende bimekste son kalan del xps1640 modelini aldım. teknik serviste incelerken everestte takılma yapıyor diye teknik servisten geri verdim.
    aleti arızalı diye ıskartaya ayıracaklar.
    demekki everestin o sürümü dell laptop ile anlaşamıyormuş.

çok ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: cresy

benim hassas olduğum diğer konuysa teknik servis..acaba dell'in teknik servisi konusunda bilgisi olan var mı arkadaşlar?

evet en iyi servis dell'de. arızalı parçayı telefonda beraber tespit ediyorsunuz. sonra dell'den adam yedek parçayla eve gelip değiştirip gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vese -- 24 Eylül 2009; 10:11:07 >
  • Film ve müzik için ses kalitesi nasıldır.Ekstra hoparlör takmadan film izlediğimizde ve 2+1 ses sistem performansları nasıldır?
  • bugün teknosada cihazı inceledim.
    touchpad üzeri sıcak gibi. bu cihazı alma niyetim vardı ama canımı sıktı.
    sizlerin de touchpad üzeri sıcak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vese

bugün teknosada cihazı inceledim.

Evet bende inceledim (teknosa incirlide) ama incelediğiniz versiyon t işlemcili olan teknosaların teşhirinde o model var onunda ısınması normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomacco

quote:

Orijinalden alıntı: vese

bugün teknosada cihazı inceledim.

Evet bende inceledim (teknosa incirlide) ama incelediğiniz versiyon t işlemcili olan teknosaların teşhirinde o model var onunda ısınması normal.

p8700 lü olan da sıcaktı
  • Arkadaşlar, bu bilgisayarı bir arkadaşıma almayı düşünüyoruz. Autocad, Photoshop vs. uygulamalarda nasıldır? Ekran kartı iyi midir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fernsehn

Arkadaşlar, bu bilgisayarı bir arkadaşıma almayı düşünüyoruz. Autocad, Photoshop vs. uygulamalarda nasıldır? Ekran kartı iyi midir acaba?

İşlemci Ram ve HDD'nin daha çok ön planda olduğu programlar

P8700 işlemcili ürün işinizi görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkozen

quote:

Orijinalden alıntı: fernsehn

Arkadaşlar, bu bilgisayarı bir arkadaşıma almayı düşünüyoruz. Autocad, Photoshop vs. uygulamalarda nasıldır? Ekran kartı iyi midir acaba?

İşlemci Ram ve HDD'nin daha çok ön planda olduğu programlar

P8700 işlemcili ürün işinizi görecektir.

Teşekkürler yanıt için.
  • Arkadaşlar ürünü bulamıyorum çoğu yerde stokta yok vatanda 1550 idi aroda da kalmamış ne yapcağım şimdi yarın vergi indiriminin son günü.
  • hb de de bitti az önce sipariş veremedim fiyatı 150 lira arttı hemen...
    ben de samsung r620yi alayım dedim onu da bulamıyorum
    packard bell tj65 diye bir model varmış şimdi ona bakıyorum ama...
    bu aralar notebooklar peynir ekmek gibi satılıyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomacco

Arkadaşlar ürünü bulamıyorum çoğu yerde stokta yok vatanda 1550 idi aroda da kalmamış ne yapcağım şimdi yarın vergi indiriminin son günü.

Hangi modelini bulamıyorsun

Teknosada

T6500 ve P8700 olanı var.

Vatan'a daha yeni P8700 yeni kasa tasarımlı geldi.
  • beyler T6500 li modelini aldım alet cok saglam bataryası 3 bucuk saate kdr dayanıor guc tasaaruf modunda sıcaklık problemı yok ozellıkle ses kalıtesı cok ıyı hoporlor de subwoofer olması cok hos ... fan man ıyı ... alet valla baya memnun ettı
  • Vatanda hem stok kalmamış hemde fiyatı artmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal73

Vatanda hem stok kalmamış hemde fiyatı artmış

Hangi ürünler?
  • 1555 in hem p8700 hemde t6500 lü mödelleri yok şu an.
    P8700 lü model WorldCard ile 5 Taksit %12 İndirim 1516TL falandı.Ötv nin eski haline gelmesiye 1667TL olması gerekirken 1712TL yapmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.