Şimdi Ara

DELL S2716DG/S2416DG KULLANICILAR KULÜBÜ (2K/144 HZ/1MS/G-SYNC) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
888
Cevap
14
Favori
45.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maximilitan

Dell s2417dg modeline bakın.

27 inch arıyorum
  • FreeMaNMeliH kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada ya ara ara stok geliyor ama geldiği gibi bitiyor. Malum 2K/144 HZ ve G-SYNC istediğin zaman fazla seçenek yok ve muadillerine göre en uygun fiyatlı monitörde bu ürün. Bana sorarsanız Hepsiburada ile görüşüp ne zaman stok geleceğini öğrenin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Hepsiburada ya ara ara stok geliyor ama geldiği gibi bitiyor. Malum 2K/144 HZ ve G-SYNC istediğin zaman fazla seçenek yok ve muadillerine göre en uygun fiyatlı monitörde bu ürün. Bana sorarsanız Hepsiburada ile görüşüp ne zaman stok geleceğini öğrenin.

Sordum adamlar bir haber, şu an ne zaman geleceğine dair bir bilgi göremiyormuş

İlginiz için teşekkürler, artık 2.el bakıyorum temiz güzel bir ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeMaNMeliH -- 10 Şubat 2017; 16:12:39 >
    Umarım en kısa zamanda temiz uygun fiyata bulursunuz. Aldığınız zaman da herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım, görüşürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Umarım en kısa zamanda temiz uygun fiyata bulursunuz. Aldığınız zaman da herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım, görüşürüz.

Umarım, teşekkürler ilginiz için.
  • Dediğim ürünün ekranındaki keskinliği görünce şaşıracaksınız..

Bu siteyi ilk defa görüyorum aman diyim sipariş vermeden önce iyice araştırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monitörü 10 gündür kullanıyorum. Ayak tasarımını ve masadaki duruşunu beğendim, masa üzerinde ekran sallanmıyor gayet sağlam duruyor.. Tn panel olmasına rağmen görüş açısı olarak bir sorun yaşamadım. Kalibrasyon ayarlarını yaptıktan sonra nvidia kontrol pani üzerinden veya windows da icc profilleri ile masaüstü kullanımında güzel renk ve gamma ayarını tutturabiliyoruz ancak oyunlarda genel olarak bu profilleri kullanma işini halledemedim, otomatik olarak default ayarlara geri dönüyor renk değil ama gamma değeri olarak 1.9 anladiğim kadariyla varsayılan ayar ve çok aydınlık oluyor. Oyun içi ayarlardan ayarlamak gerekiyor tekrardan gammayı, masaüstü performansına yakın ayarları bi nebze bulabiliyoruz ama ugraştırıyor işte. (Sırf bu monitörlük durum değil genel bir durum oyunlar varsayılan ayarları kullanmaya zorluyor pc yi eğer çözüp direk icc profilini kullandıran varsa bi bilgilendirirse sevinirim :D ) Monitörde herhangibir piksel hatası veya arka ışık sızması problemine de denk gelmedim, ghosting ve tepkime olarak önceden kullandığım samsung c27fg70 modelinden daha iyi geldi. Gtx 970 kart ile kullanmama rağmen gsync sağolsun 60fps altı aldıgım oyunlar bile çok akıcı (the division misal). Ürün ile ilgili tek problemim monitörün sol dikey çerçeve çitasından ekran yer yer dışa bombe yapmış gibi. Biraz öne esnemiş. Teknik servise fotoğrafları attım (fotoğraflar ile pek belli olmasada) endüstriyel standartlar içerisinde dendi. Bakalım bu hariç panel sorunu yaşamadıgımdan değişmesini istemiyordum. Şimdilik ürüne dair tecrübe ve yorumlarım bu kadar :) herkese iyi oyunlar.

• iburakteke kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun genel anlamda sorun yaşamamana sevindim oyunda ayarların değişmesi bende olmuyor ya da ben farketmiyorum. Dell in sitesinde bu modelin sürücüsü var birde onu indirip dener misin belki sorununun çözümüne yardımcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 6 Mart 2017; 15:30:20 >
  • Teşekkürler :) Sitesindeki driver ve onla gelen profilide denedim zaten 2015 yılında yayınlamışlar :D tftcentral ve pcmonitors..info sitesinin de icc profillerini kullandım sorun oyunlarla alakalı biraz oyunlar varsayılan defaultları kullanmaya kendilerini zorluyor yoksayıyorlar.. cs go ve divisionda direk denk geldim :) diger oyunlarımı daha açmaya fırsatım olamadı. Başka monitorlerlede yaşanan bi durum OSD üzerinde gamma ayarı olsa çok iyi olurmuş. Panelle ilgili tek durum o bahsettigim ekranin bir bölümünün çerçeveden kurtulup dışa milimetrikte olsa çıkıntı yapması umarım uzun vadede dahada dışarı açılmaz.. geri yerinede oturmuyor çünkü sadece geriye doğru esniyor..

• Dellin bu tn panel ürünlerin color banding problemi var. Alırken iyi araştırıp almak gerekiyor.
  • Arkadaşlar monitörü yukarı doğru kaldırınca görüntü geliyor ama aşağı indirince bir cızırtı sesi gelip görüntü gidiyor. Ne yapmam gerekli? Garantiye vermek istiyorum da.

• rixeos R kullanıcısına yanıt
    Belliki temassizlik var, Dell teknik desteği arayın onlar sizi yönlendirir, geçmiş olsun. ( 02165708754 )

• garantiye ben gidip vereceğim değil mi?

• rixeos R kullanıcısına yanıt
    Yazdığım numarayı ararsan seni yönlendirirler zaten.

• aradım seri no istediler o da kutuda yazıyor kutu da evde :))

• İnternette mouse tekerleğini aşağı yukarı yapınca yazıların altında gölge oluşuyor response time ı hızlıya alınca daha fazla oluyor sizlerde de öylemi 3 cihaz değişti üçünde de aynı problem,dell ile görüştüm bu monitör için normal olduğunu söylediler.
  • Arkadaşlar bundan almak istiyorum. Genel kullanıcıların görüşleri nasıl +/- ?
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Geç dönüş yapabildim ne yaptınız aldınız mı? Stok bitmiş görünüyor şu an.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.