Şimdi Ara

Dell Notebook Tavsiye Başlığı (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
1
Favori
38.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet arkadaşlar üstte verdiğim iki laptoptan hangisini almam mantıklı olur sizce?
  • merhaba arkadaşlar 1300 tl son oyunları oynayabilecigim sağlam bi seri var mı önerebilceginiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omar_ank

dell 5010 i5 480m işlemci hd5650 ekran kartı 4 gb ram fiyatı:1200 tl tavsiye edermisiniz? varsa farklı laptop önerilerinizi alabilir miyim bu fiyat aralığında?

aynı bilgisayarı bende düşünüyorum bi yorumda bulunabilir misiniz ? yada bu fiyata en fazla 100 lira oynayabilecek şekilde daha iyi bir bilgisayar var mıdır ?
  • yukarıdaki soruma bi kişi bile cevap veremedi mi, ilgilenen kimse yok mu burda forumla ???
  • bildiğin yalan olmuş bu site, bir kişi bile bakmıyor yazılanlara !!!
  • arkadaslar iyi gunler, oncelikle donanimlar hakkinda cok fazla bilgim olmadigini soylerek soze baslamak istiyorum,
    benim laptop:

dell inspiron 1501
    AMD TURION(TM) 64 MOBILE TECHNOLOGY MK-36
    1.99 GHZ 896 MB OF RAM PHYSCIAL ADDRESS EXTENSION
    ekran karti: 256 mb
    hard disk: 52.4 gb

laptopumun ozelliklerini arttirmak istiyorum, 2007 yilinda almistim iyice yavasladi, cok hizli olmasini istiyorum sizce ne tur bir upgrade yapmaliyim?

bir de son zamanlarda ekran surekli kendi kendine kapaniyo ve tuslar calismamazlik ediyo ornegin oyun oynarken yon tuslari takiliyo calismiyo sorun ne olabilir? simdiden cok tesekkur ederim herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulergu

arkadaslar iyi gunler, oncelikle donanimlar hakkinda cok fazla bilgim olmadigini soylerek soze baslamak istiyorum,
    benim laptop:

dell inspiron 1501
    AMD TURION(TM) 64 MOBILE TECHNOLOGY MK-36
    1.99 GHZ 896 MB OF RAM PHYSCIAL ADDRESS EXTENSION
    ekran karti: 256 mb
    hard disk: 52.4 gb

laptopumun ozelliklerini arttirmak istiyorum, 2007 yilinda almistim iyice yavasladi, cok hizli olmasini istiyorum sizce ne tur bir upgrade yapmaliyim?

bir de son zamanlarda ekran surekli kendi kendine kapaniyo ve tuslar calismamazlik ediyo ornegin oyun oynarken yon tuslari takiliyo calismiyo sorun ne olabilir? simdiden cok tesekkur ederim herkese

kardeş ne kadar bütçen var ona göre yardımcı olayım sana.şimdi ne söylesem boş.
  • arkadaşlar kendime notebook almak istiyorum. önceliğim oyun. fazla ısınmasın istiyorum. max 1700-1800 liraya çıkabilirim. saolun.
  • Arkadaşlar oyun oynamak için bu laptop u almayı düşünüyorum...Sizce ekran kartı yeterlimidir...Saygılar..

5010-N48H43 Inspiron Dell Notebook

Ekran kartı bu : ATI Mobility Radeon HD 5650 Max. 1661 MB Ekran Kartı

Cevabınız için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger22

Arkadaşlar oyun oynamak için bu laptop u almayı düşünüyorum...Sizce ekran kartı yeterlimidir...Saygılar..

5010-N48H43 Inspiron Dell Notebook

Ekran kartı bu : ATI Mobility Radeon HD 5650 Max. 1661 MB Ekran Kartı

Cevabınız için teşekkürler...

directx11 uyumludur.nvidia gts 250m ile hemen hemen aynı seviyededir.ekran kartı kaç bit bilmiyorum.128 bit ise birçok oyunu oynarsın.
  • dell 4050modeli 14'' de i5 2410. mediamarkt da göztepe ve fulyada 1199 tl dir.duyurulur.eksisi 64 bit ekran kartı.bu ekran boyutunda bu özellikler için fena değil bence bi bakın.
  • Öncelikle herkese merhaba kafamı kurcalayan birsey var size danışmak istedim.ben yaklaşık 3 hafta önce Dell notbook aldım ardindanda battelfield 3 ün çıktığını gördüm hatta orjinal cd sini bile sipariş ettim.sistem gereksinimleri çok kafamı karıştırdı aldığım Dell oyunu kaldirirmi yardımcı olursanız sevinirim.notbook için iyi bir bütçe ayirmistim fakat almış bulundum pc yi.battelfield 3 kaldirmazsa uzulurum...aldığım notbookun ozellikleri:

Marka : DELL Consumer Model : INSP-5110/B63P45 Renk : Siyah Arka Kapaklı İşletim Sistemi : Windows 7 Home Premium (64 BIT) Ekran : 15.6" HD (1366X768) WLED İşlemci : Intel Core i7-2630QM (2.00GHz, 6MB cache, Quad Core) Ram : 4096MB (1x4096) 1333MHz DDR3 Dual Channel Bellek Slot Sayısı : 2 Sabit Disk : 500GB Serial ATA (5400RPM) Ekran Kartı : 1 GB nVidia GeForce GT 525M (Quad Core) Optik Sürücü : 8X DVD+/-RW Drive Ses Sistemi : SRS Premium SoundTM 2 spkrs@ 2W Kablosuz Bağlantı : Europe Intel Centrino Wireless-N 1030 (1x2 b/g/n+ Bluetooth Combo Card) Bluetooth : b/g/n+ Bluetooth Combo Card Faks Modem : Yok Dahili Kamera : 1.0 Mp Widescreen HD (1280 x 720) camera , dahili mikrofon Yüz Tanıma Sistemi : Yok Parmak izi okuyucu : Yok Numerik Tuş Takımı : Var USB : 2* USB 3.0, 1* USB 2.0, 1*USB 2.0 ile E-SATA ve Power Share HDMI : Var Kart Okuyucu : 8 in 1 Card reader Ethernet : Integrated 10/100 Ethernet LAN Bağlantı Noktaları : 2* USB 3.0, 1* USB 2.0, 1*USB 2.0 ile E-SATA ve Power Share, HDMI. and VGA, Ses jakları (1 hat çık Pil : Primary 6-cell 48W/HR LI-ION Ağırlık : 2,65 kg Kutu İçeriği : kitapçıklar - pil - şarj aleti Garanti Süresi : 2 Yıl Yerinde Servis

• Aşağıdaki laptop 12700 TL. Ancak Vostro serisi düşük bir profil diye duydum. 64 GB RAM'lı makine düşük olmamalı diye düşünüyorum. Ama fiyatlarda sanki onu gösteriyor. Bu fiyata

Latitude yada G serisi aynı fiyata 16 GB ram oluyor.

Şirket için iyi bir laptop olarak hangi seri alınmalı?

Dell Vostro 5401 Intel Core i7 1065G7 64GB 1TB SSD MX330 Windows 10 Pro 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar N4110PVN5401EMEA12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_kesaf -- 22 Ekim 2020; 8:8:52 >
  • bu vostro serisinin ayrıca hdd girişi var mı

• justrom J kullanıcısına yanıt

2011 yılında 1300 TL'ye sağlam oyun oynamak  

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.