Şimdi Ara

DELL N5110 15N KULLANICI KULÜBÜ (ANA KONU) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.147
Cevap
37
Favori
394.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZEPHYR

bu n5110 un üstündeki hoparlörlerden müzik dinlerken ses bazen kendi kendine alçalıp yükseliyor bu bir sorunmu yoksa özel bir efekt vs var da iptal edersek düzelirmi ?

Böyle bir sorun bende yok.Hangi playerdan dinliyorsun.Tüm playerlarda mı aynı sorun oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadmanku
    Böyle bir sorun bende yok.Hangi playerdan dinliyorsun.Tüm playerlarda mı aynı sorun oluyor ?

Kendi hoparlöründen dinlerken oluyor ama sanırım bir bozukluk değil çünki parçaların hep aynı yerinde yapıyor bunu sürekli denedim mesela parça hızlı arada yavaşlıyor ve diğer enstrümanlar durup gitar veya vokalin öne çıktığı anlarda oluyor sanırım ses kartında bir özellik var seviyeyi bir şekilde ayarlıyor yada srs özelliğine ben alışkın değilim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shell32

n5010 kasa sahibiydim. bugun delli aradım daha önce 2 kere klavyeyi değiştirtmiştim. bugun aradım yeni değişen klavyede yine aynı sorun var dedim. isterseniz değişimini yapalım dediler. bu kasadan almayı düşünüyorum i7 2630qm olanını almayı düşünüyorum. 2 3 gün içinde belli olacak.

değişim yaptınızmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar dell data safe local bbackup programı silsek recovery yapamaz mıyız? yani bilgisayarın açılışında bir tuş falan yok mu bunun için?
    bu program bilgisayarın açıldıktan sonra kendine gelme süresini bayağı uzatıyor da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: Shell32

n5010 kasa sahibiydim. bugun delli aradım daha önce 2 kere klavyeyi değiştirtmiştim. bugun aradım yeni değişen klavyede yine aynı sorun var dedim. isterseniz değişimini yapalım dediler. bu kasadan almayı düşünüyorum i7 2630qm olanını almayı düşünüyorum. 2 3 gün içinde belli olacak.

değişim yaptınızmı

faturayı istediler. Fatura yanımda değildi yarın elimde olacak fatura. Taratıp göndereceğim. Bugun aradım dell'i video istemişlerdi göndermiştim sonuc ne oldu diye sormak için faturayı da göndermeniz gerekiyor dediler yarın göndereceğim bakalım ne sonuc cıkacak. Cıkan sonuctan sizi haberdar ederim.

• quote:

quote:

Kendi hoparlöründen dinlerken oluyor ama sanırım bir bozukluk değil çünki parçaların hep aynı yerinde yapıyor bunu sürekli denedim mesela parça hızlı arada yavaşlıyor ve diğer enstrümanlar durup gitar veya vokalin öne çıktığı anlarda oluyor sanırım ses kartında bir özellik var seviyeyi bir şekilde ayarlıyor yada srs özelliğine ben alışkın değilim :)

Playerına dfx kur dene birde bende metal şarkılarda felan herhangi bir kesilme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadmanku -- 15 Aralık 2011; 13:35:03 >

• quote:

quote:

quote:

Playerına dfx kur dene birde bende metal şarkılarda felan herhangi bir kesilme yok.

bende metal dinliyorum kesilme veya takılma gibi bir sorun yok sadece arada ses netliği gidiyor biraz daha boğuk çıkıyor sanırım yazılımdan spider ve aimp kullanıyordum yıllardır masa üstünde laptobada onları kurmuştum şimdi dediğin gibi yaptım winamp ve dfx kurdum deneyelim bakalım
    ses sürücüsünü güncellemiştim keşke güncellemeden deneseydim bu idt high definition audio codec lerde sorun var herhalde baktımda şikayet çok pek güncellemede yapmıyorlar okyanusu geçip derede boğulmakta bi ayrı ilginç olmuş realtek olsaydı keşke en adisi dediğim realtek de böyle bişi yaşamamıştım :(

• Benim N5010'umda değişim durumunda sanırım. 3 kez aynı sorundan servise başvurdum.2 kez parça değişimi yapıldı..3.de değişim talep ettiğimi söyledim.. Faturayı maille istediler.Sizce değişim gelir mi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: elementry

Benim N5010'umda değişim durumunda sanırım. 3 kez aynı sorundan servise başvurdum.2 kez parça değişimi yapıldı..3.de değişim talep ettiğimi söyledim.. Faturayı maille istediler.Sizce değişim gelir mi???

sorun neydi ?
  • 3 kez tekrarlayan ram hatası,2 kez tekrarlayan ısınma ve 1 kezde klavye.Ama bunlar toplamda 3 servis..Ne düşüünyorsunuz
  • quote:

3 kez tekrarlayan ram hatası,2 kez tekrarlayan ısınma ve 1 kezde klavye.Ama bunlar toplamda 3 servis..Ne düşüünyorsunuz

Tamamen şansızlık
  • Arkadaşlar N5110 i5'li modelden düşünüyorum.Şimdi Sorularım Şunlar..

1-)Klavye çok mu kötü?
    2-)Ekran kartı performansı nasıl?
    3-)Aero performansı neden 5'lerde?
    4-)sağ üst kısımdaki 3 tuş ne işe yarıyor?
    5-)5010'dan farkı nedir?
  • quote:

Arkadaşlar N5110 i5'li modelden düşünüyorum.Şimdi Sorularım Şunlar..

1-)Klavye çok mu kötü?
    2-)Ekran kartı performansı nasıl?
    3-)Aero performansı neden 5'lerde?
    4-)sağ üst kısımdaki 3 tuş ne işe yarıyor?
    5-)5010'dan farkı nedir?

+ kasa kalitesi nasıl özellikle diğer markaların muadili modellerine göre?
  • N5010'u olup N5110'u inceleyip almak üzere olan birine göre cevap vereyim öyle taş gibi sağlam kutu gibi kasa beklemeyin.. DeLL bu konuda rakiplerinin gerisinde.Ama DeLL almak için tek bi sebep bile yeter.Oda yerinde servis garantisi

Arıyorsun 2 gün sonra senin evinde senin masanda anakart'ın değişiyor..Beklemek yok kargo yok gecikti yok vıdı vıdı yok.. Süper hizmet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elementry -- 16 Aralık 2011; 16:22:52 >
  • quote:

dfx + winamp ses inanılmaz güzelleşti
  • quote:

quote:

dfx + winamp ses inanılmaz güzelleşti

Hadi hayırlı olsun.
  • merhaba. ben bilgisayarıma format attım verilen cd ile ama ilk halindeki uygulamalar ve prgramları bulamıyorum. lütfen bir yardım :)
  • bilgisayar dün elime geçti ve şimdilik memnunum fakat touch pad ile alakalı bir sorunum var.fonksiyonları yerine getiremiyorum.yani touch pad ile sayfayı aşağı ya da yukarı kaydıramıyorum.ne yapmam gerek? yardım edebilecek var mı acaba ?

bir de touch pad'in üstündeki ışık ne işe yarıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adammısınsimit -- 16 Aralık 2011; 22:31:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: upperlımb

bilgisayar dün elime geçti ve şimdilik memnunum fakat touch pad ile alakalı bir sorunum var.fonksiyonları yerine getiremiyorum.yani touch pad ile sayfayı aşağı ya da yukarı kaydıramıyorum.ne yapmam gerek? yardım edebilecek var mı acaba ?

bir de touch pad'in üstündeki ışık ne işe yarıyor?

öncelikle touch padin üstündeki ışık turuncu yanarsa(başka renginigörmedim zaten ) touhc pad pasiftir (fn+F3 ile)

ilk sorunuz, driverları yada programı kurulmamıstır bir diğer olasılıkda sistem başlangıcından kapatmış olabilirsiniz
  • aero 3d performansı bende 4.7 derecelendirilmiş 525m 1gb kartım normalmi...
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.