Şimdi Ara

DELL INSPIRON N5010 (15R) - Kullanıcıları Kulübü (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.888
Cevap
33
Favori
623.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet aynen ati ekran kartı devre dışı. İntel uma ekran kartına dönüşüyor pc.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samatros kullanıcısına yanıt
    teşekkürler @samatros hocam. Güle güle kullanın.
  • Dell n5010'da ekran kartında bakır pad ve arctic 1,5 mm thermal pad kullanarak denedim.
    Arctic 1,5 mm Termal Pad kullandığımda tam yükte gpu sıcaklığı 73 C°'yi gördü.
    Bakır thermal pad'de ise tam yükte en fazla 65 C° kadar çıktı.
    Benim sorum 73 C° arctic thermal pad için normal mi ? Thermal pad mi kullanmak daha sağlıklıdır ? Sonuçta orinalde thermal pad kullanılıyor.
  • truecupper T kullanıcısına yanıt
    Termal macun+bakır Levhaları en iyi çözüm termal padle macun pek iyi olmuyor 1.5mm bana biraz kalın geldi

• merhaba herkese

3gb ram-den 6gb ram e çıkardım. ssd taktım. oldukça hızlandı.(ram ve ssd soranlar vardı. çok farkediyor) batarya bitik. önereceğiniz batarya var mı muadil?

iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: samatros

Evett bende sonunda dell n5010 uma işlemini cbrmania arkadasimiza yaptırdım. Daha önce çok defa bu islemi yaptığı için güvenilir geldi bana. Kargoyla anakarti gönderdim 1 gun icinde sorunsuz sekilde hdmi ve vga aktif bir şekilde tarafıma gonderdi. Ve her konuda cok yardımcı oldu. Her problemi en ince ayrintisina kadar düşünmüş. Intel hd grafik driver ini uzaktan yardimla kurdu.

Pc de izlenimlerim eskisinden daha iyi. Isinma yok denecek kadar az. Bazı arkadaslar görüntü de donma 1080p de sorunlar olduğundan bahsetmis. Ama kesinlikle donma kasma ısınma en ufak bir sıkıntı yok. Ben ssd harddisk le kullaniyorum eskisiyle performans farki yok cok hızlı. Cbrmania Beni yeni pc masrafindan kurtardı.

Umarim sorunsuz uzun sure beni idare eder. Laptop unda sıkıntı olan bence makinaya bir şans daha versin her şey için teşekkürler.
    Hocam merhaba. Windows sistem olarak cihazda kaç yüklü. 10 ile mi kullanıyorsun cihazı yoksa 7 mi ?

• 7 ultimate.

• Selamlar. Laptopun power tuşu bozuldu. butondan anakarta giden flex kabloda kopukluk var. Laptopu tornavidayla açıyorum. anakartta power butondan 2 pine dokanına açılıyor. Klavyeden herhangi bir tuşa basarak açma yöntemi var mı bilgisayarı? biostan ayar yapılıyormuş ama ben bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Selamlar. Laptopun power tuşu bozuldu. butondan anakarta giden flex kabloda kopukluk var. Laptopu tornavidayla açıyorum. anakartta power butondan 2 pine dokanına açılıyor. Klavyeden herhangi bir tuşa basarak açma yöntemi var mı bilgisayarı? biostan ayar yapılıyormuş ama ben bulamadım
    çıkma olarak bulabilirisn belki araştır power butonu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketoral

çıkma olarak bulabilirisn belki araştır power butonu..

Alıntıları Göster
    çıkma olarak derken hocam? Sistemsel olarak yapılabilecek bişey yok mudur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

çıkma olarak derken hocam? Sistemsel olarak yapılabilecek bişey yok mudur acaba?

Alıntıları Göster
    çıkma olarak satılıyor o parça power button ve flex kablosu üstünde olarak. sahibinden fln çıkma olarak bulabilirsin onu demek istedim.
  • tworule kullanıcısına yanıt
    Retro marka aldım 2 defa. 2 yıl dayanıyor devamında yavaş bitiyor. Xeo marka aldım, 8 ayda öldü.

• cbrmania C kullanıcısına yanıt
    Siz ne işle meskulsunuz?

Ben de Uma yaptırmak istiyorum. Ayrıca cmos power hatasi veriyor bazen 5 beep ile. Cmos pilini değiştirdim, bir kaç gün açıldı sorunsuz, şimdi bazen 5 beep bazen 8 beep bazen de sorunsuz açılıyor.

• tworule kullanıcısına yanıt
    Bende ni-on marka almıştım 3yılı geçti kapasite yüzde 75 olarak gözüküyor bulabilirseniz tavsiye ederim.

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    kart tamiri yapıyorum hocam. pili ters takmış olabilir misin? onarım için PMden ulaşınız.
    Pili ters takmadım kesinlikle, ancak pil yuvasının kenarı biraz kırılmıştı. Belki temas problemi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Levcho

Siz ne işle meskulsunuz?

Ben de Uma yaptırmak istiyorum. Ayrıca cmos power hatasi veriyor bazen 5 beep ile. Cmos pilini değiştirdim, bir kaç gün açıldı sorunsuz, şimdi bazen 5 beep bazen 8 beep bazen de sorunsuz açılıyor.
    Ben arkadaşa yaptırdım eline sağlık çok temiz çalışmış. Gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

• kartalado kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam referans olduğunuz için. sizden sonra @Levcho nickli üyemizin de anakartını onboard grafiğe çevirdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbrmania -- 8 Şubat 2019; 18:36:16 >
    kartalado kullanıcısına yanıt
    @cbrmania, eline sağlık. UMA işlemi başarılı olmuş, 1 haftadır makina güzel çalışıyor.
    Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbrmania

teşekkürler hocam referans olduğunuz için. sizden sonra @Levcho nickli üyemizin de anakartını onboard grafiğe çevirdik.
    Hayırlısı olsun. Herkesin işi görülmüş oldu. Çok sevindim.

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.