Şimdi Ara

dell inspiron n 5110 wireless 32 bit için Driver Çok Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
12.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dell inspiron n 5110 wireless Win 7 32 Bit Driver LAzım Arkadaşlar Çok aradım Ama bulamadım Acil yardımcı olabilirseniz Çok sevinirim

İyi FOrumlar

• ++++++++++++++++++++
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowosman

dell inspiron n 5110 wireless Win 7 32 Bit Driver LAzım Arkadaşlar Çok aradım Ama bulamadım Acil yardımcı olabilirseniz Çok sevinirim

İyi FOrumlar

Burayı incelermisin. Umarım işini görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebza -- 26 Eylül 2012; 17:35:22 >
  • öncelikle dell marka çok tutulurken karşıma çıkan birkaç dell notebook yüzünden bu markadan nefret eder oldum geçenlerde bi arkadaşımın 5110n sine format attım bluetooth la wireless çakışıyor ekran kartı geçiş proglemi yaşadım 4 kez format attım anca düzeldi senin soruna gelince sitesine bir göz at :

http://www.dell.com/support/drivers/tr/en/trpad1/DriversHome/NeedProductSelection?fkey=Drivers_PS

burada bulamazsan 64 bit driverini dene o da olmazsa :

http://www.devid.info/

bu adrese aygıt kimliğini kopyala ara %80 bulacaktır

"aygıt kimliği için bilgisayarıma sağ tık-yönet-aygıt yöneticisi-wireless aygıtına sağ tık-özellikler-ayrıntılar-açılan menüde donanım kimliği" bi dene olmazsa pm at

• arkadaşlar acer aspire 5315 bilgisayarımdan kabloyla nete bağlanamıyorum. etherney denetleyicisinde sarı soru işareti var. etten bulamadım bir türlü. bunun için ne yapmam gerekir. cpuz u kurdum anakartı görmek için ama oradan da ulaşamadım. üye oldum ama yeni konu açamadığımdan mesaj atayım dedim. yardımlarınızı bekliyorum iyi çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemmermrci

arkadaşlar acer aspire 5315 bilgisayarımdan kabloyla nete bağlanamıyorum. etherney denetleyicisinde sarı soru işareti var. etten bulamadım bir türlü. bunun için ne yapmam gerekir. cpuz u kurdum anakartı görmek için ama oradan da ulaşamadım. üye oldum ama yeni konu açamadığımdan mesaj atayım dedim. yardımlarınızı bekliyorum iyi çalışmalar.

İşletim sistemi belirtmemişin. Windows XP sürücüsü için link:
    ftp://ftp.us.dell.com/network/R149798.EXE

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.