Şimdi Ara

DELL INSPIRON i7 6700HQ 16GB RAM 4GB GTX960 + SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 DELL INSPIRON i7 6700HQ 16GB RAM 4GB GTX960 + SSD
    Ürün titizlikle kullanılmış olup, sadece ev ortamında oyun ve video render işlemlerinde kullanılmıştır. Macbook Pro aldığımdan kullanmaya fırsatım olmuyor, sadece oyun oynama amaçlı kullanıyorum. Windows 10 lisanslıdır. Fotoğrafları ayrıntılı çekmeye çalıştım. Ağır işlemler ve son oyunlar için ideal PC'dir, bu özellikte sıfırı için ortalama 2 katı parayı gözden çıkarmalısınız.

İşletim Sistemi: Windows 10
    Marka: DELL Inspiron 15 7559 Gaming Serisi
    Ekran: 15.6" Full HD (1920x1080) Çözünürlükte, parlama önceliyici özellikli LED Arkadan Aydınlatmalı IPS Ekran
    İşlemci: Intel® Core i7-6700HQ 2.6GHz İşlemci (6MB Önbellek, TurboBoost 3.50GHz'e kadar, Intel® HD Graphics 530 ile)
    Ekran Kartı: Harici Nvidia GeForce GTX 960M 4GB GDDR5
    Ram: 16GB (8GBx2) DDR3L 1600MHz
    SSD Disk: 128 GB M.2 SSD
    : 802.11ac, Bluetooth 4.0, Ethernet
    Kamera: Çift Dijital Mikrofon Dizisine Sahip Tümleşik Geniş Ekran HD (720p) Web Kamerası
    Ses ve Hoparlörler: (2) adet ayarlanmış hoparlör ve subwoofer (Waves MaxxAudio® Pro ile)
    Portlar: 3x USB 3.0 (1 with PowerShare), 1x HDMI 1.4a (4K destekler), SD Okuyucu, Mikrofon-Kulaklık Girişi, Ethernet
    Batarya: 74WHr 6-Hücreli

SATILMIŞTIR
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Çekmeköy Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• pm attım
  • tam aradığım cihaz ama elimdekileri satamadım daha.. hayırlı satışlar dilerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.