Şimdi Ara

Dell Inspiron 7577 GTX 1060 Max-Q (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
11
Favori
38.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Whatsapp grubunu kurdum arkadaşlar, bağlantıyı aşağıya ekliyorum.

https://chat.whatsapp.com/LplAXgNBM6IFmoSVcXAXMA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gene gitti benim mesaj kutusu :D Yazarsan göremiyorum
  • ***_AsLaN_*** kullanıcısına yanıt
    aynen benim de çalışmıyor, yarım saattir ona uğraşıyorum
  • Arkadaşlar bu laptopta fifa 18 oynayan var mı? Bilgisayarla ilişkili bir soru soracağımda.
  • Bu modeli almayı düşünüyorum. Uyguna alabileceğim bir yer önerisinde bulunabilir misiniz? (Worldcard kullanıyorum)

Alırken dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir?
  • Amazon'dan 1060'lı modeli alan var mı? Garanti kapsamı sadece posta yoluyla sağlanıyormuş. Ancak on-site garantiye yükseltirsek sanırım uluslararası oluyormuş. Sürece hakim birileri var mı?
  • gin! G kullanıcısına yanıt
    ben kadıköydeki exa bilgisayardan aldım. yanlış anlaşılmasın orda çalışmıyorum ve kimseyi tanımam etmem. tesadüfi ordan aldım fiyat da uygundu. ama stoklarında kalmış mıdır sormak lazım.
  • Arkadaşlar ben bu bilgisayara tutuldum en azından 2 aya yakın süredir aklımda benim sormak istediğim vatan dışında elden alınabilecek biryer biliyormusunuz alanınız tecrübe edeniniz var mı. Malum internette var uyguna ama insan güvenemiyor. Bir arkadaş exa bilgisayar demiş orayı bilen var mı yorum yapabilecek olan biri. Görüp inceleyip eksiği ayıbı kusuru olmadığını teyid edip almak istiyorum çok mu şey istiyorum acaba

• titrexius T kullanıcısına yanıt
    Hocam kaça aldın acaba

• brncmtnr B kullanıcısına yanıt
    5250 tl gibi bir rakamdı
  • hickimse link vermemıs nerden aldınız bu modelı ınternette bulamadım@thelordof

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emptybottle -- 2 Mart 2018; 22:9:29 >
  • emptybottle kullanıcısına yanıt
    Henüz alamadım hocam. Stoklarda yok hiç bir yerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

ben 1050 ti olani siparis gectim. sence cok bir fark olur mu ? amazondan i5 olup 1060 mq olani 4300 e getirecektim ama 3800 e i7 1050 ti almak daha mantikli geldi. umarim cok fazla fark olmaz oyunlarda. sadece oyun oynamak icin aldim ve ilerde e gpu takmayi dusundugum icin i7 almak daha mantikli geldi. aslinda i7 macbook prom var ama sirf oyun icin ikinci laptop aliyorum diye i5 almakta sacma olurdu cunku ileriye donuk e gpu dusunuyorum 2 sene sonra falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emptybottle

quote:

ben 1050 ti olani siparis gectim. sence cok bir fark olur mu ? amazondan i5 olup 1060 mq olani 4300 e getirecektim ama 3800 e i7 1050 ti almak daha mantikli geldi. umarim cok fazla fark olmaz oyunlarda. sadece oyun oynamak icin aldim ve ilerde e gpu takmayi dusundugum icin i7 almak daha mantikli geldi. aslinda i7 macbook prom var ama sirf oyun icin ikinci laptop aliyorum diye i5 almakta sacma olurdu cunku ileriye donuk e gpu dusunuyorum 2 sene sonra falan.

Amazondan almadığınız iyi olmuş. Cihazda sorun olsa uğraş dur

Mayıstan önce 1060 lı model gelecek mi belli değil benim de kafamı karıştırıyor

Şimdilik bi sıkıntı olmaz çoğu iyi oyunu rahat oynatır

• quote:

Şimdilik bi sıkıntı olmaz çoğu iyi oyunu rahat oynatır

daha duser mi bunun fiyati ? yani bu kadar gec aldigim icin mi 3800 e alabildim yilbasindan once ne kadardi acaba ? gec kalmis gibi hissediyorum ama ihtiyacim vardi oyun icin o yuzden aldim ilerde e gpu baglarim msi egpu lar 2500 civarinda suan.

1060 li model gelince i7 li olmayacak sanirim olursa da fiyati cok pahali olur gibime geliyor.
    işlemci ve ram nedir hocam aldığınız pc nin
  • Aramizda iPad'i ikinci ekran olarak kullanan var mi? Duet display ya da benzeri uygulamalar üzerinden.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.