Şimdi Ara

Dell Inspiron 7577 GTX 1060 Max-Q (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
11
Favori
38.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1050ti modeli toplu alım yaparsak daha iyi olur 1060'lı model en az 5500'den piyasaya girer tahminimce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplu alımda ortalama 1050ti 16gb li model ne olur? Yoksa bugün alıcam

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Ne olacak sonumuz böyle, çok iyi bi indirim olmadığı sürece ocağın ilk haftası 7567 yi almayı planlıyorum, 7577(1050ti) da güzel hatta 7567 nin vip versiyonu gibi düzeltmeler felan, ama hem görünüşü daha çok hoşuma gitti hemde 200 lirada olsa fiyat farkı, zaten zar zor 4500 e çıktım 7567 candır

• Beyler 7577 ninde gelmesiyle 7567nin fiyatı düşer mi 4200 felan olsa tadından yenmez(i7 16ram lisi)

Nazar deydirmeyim ama dolarda düşüyo 3.82lere indi, 7567lerin fiyatı düşer mi yakın bi zamanda ???

• Ben sinerjideki modeli düşünüyordum ve 8gb rami var. Adamlardan sadece düz hesap istedim 4000 olsun dedim ona da hayır dediler. Ebrardan bir haber gelmedi, gelince onu da yazarım. Fakat ben 1050ti için konuşuyorum 1060 modelinde ne yaparlar bilmiyorum yine de fiyat isteyeceğim.sinerji
  • Epeydir beklemedeyim bende hocam nasip bakalım bi yılbaşı indirimi yakalarız umarım.

• zwe01 Z kullanıcısına yanıt
    Ebrarda 7577 nin 8gb lisi 4088 lira paraf karta.

• Hep 7567 takip ettim onu alıcam diye niyetlendim ama muallakta kaldım şimdi!! almışken üst modelini alayım diyorum ama belirgin bi fark varmı aralarında artısı nedir beyler.

• dr.civanim kullanıcısına yanıt
    GTX1060 olanı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Amaç eğer oyun oynamaksa kesinlikle 7577 alınmalı. 1050ti ile 1060 arasında bariz fark olduğu söyleniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Amaç eğer oyun oynamaksa kesinlikle 7577 alınmalı. 1050ti ile 1060 arasında bariz fark olduğu söyleniyor.

Yok hocam pc de oyun oynamam ben konsol oyuncusuyum ama almışken sağlam bişey alayım uzunca bi süre idare etsin beni diyorum işte perfonmansta sıkıntı yaşatmadan.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    1060 lığı hiç 4088 e satarlar mı 1050ti ve 8gb ram olanı ebrarda paraf karta 4088 lira. 1060 olan 5400 lira fln

• 1060'lı modeli 5400 liraya aldım Ebrar'dan. Elime ulaşınca izlenimlerimi paylaşırım.
    Reis farkı type c eklenmiş, kasasi full plastik değil, fan çıkışlari daha geniş yapılmış, - yönü pili düşürülmüş

Yeni ürün yazılımsal sıkıntılilari Dell 7567( tn yani ilk gelenler ilk baharda ki) seri kadar sorunlu olmasın yeter 😀

7567 nin görüşünü daha iyi bence, 7577nin trde incelemesi olaydı iyiydi

• Hayırlı olsun bence 1060 li olanı Uygun fiyattan almışsın. Uzun uzun incelemelerini bekliyoz geldiğinde

• quote:

Orijinalden alıntı: WhiteMamba

1060'lı modeli 5400 liraya aldım Ebrar'dan. Elime ulaşınca izlenimlerimi paylaşırım.

Hayırlı olsun hocam Küçük bi inceleme yaparsınız :)

• 999 dolar olan i5 işlemcili modelde gelirmi ? 4.500tl satılsada güzel olur
  • Bende ebrar'dan aldım. 1060'lık olanı. SSD'yi nvm-e olarak ibraz etmiş ebrar. Umarım öyle gelir. Dell US sitesinde de o şekilde. Bakalım ne gelecek.. Bir tek orda süpheye düştüm şu an.

(Dell us sitesinde, bu konfigurasyon 1250 dolar civarında)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doqan0619

Reis farkı type c eklenmiş, kasasi full plastik değil, fan çıkışlari daha geniş yapılmış, - yönü pili düşürülmüş

Yeni ürün yazılımsal sıkıntılilari Dell 7567( tn yani ilk gelenler ilk baharda ki) seri kadar sorunlu olmasın yeter 😀

7567 nin görüşünü daha iyi bence, 7577nin trde incelemesi olaydı iyiydi

İşte 7567 bin o sıkıntıları devam ediyor gibi hocam konusunda yazılanlara bakılınca o yüzden tereddütte kalıyorum, sonuçta bi kere alcaz ve kendi adıma şartları epey zorluycam ekonomik anlamda böyle olunca en ince ayrıntısına kadar düşünüyosun işte.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.