Şimdi Ara

Dell Inspiron 7577 - Ana Konu (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.270
Cevap
62
Favori
221.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Bu cihaza yaklaşık 15 gündür sahibim. 2. el olarak satın aldım. Fakat cihaza harici 2+1 ses sistemi bağladığımda müzik dinlemediğim zamanlarda cızırtı ve patırtı sesleri geliyor. Fakat müzik dinlemeye başladığımda sesler kesiliyor bir patlama sesiyle. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • EniqmaticTr kullanıcısına yanıt
    ses sürücüsünü aygıt yöneticisinden tamamen kaldırıp windows update ile yeniden yüklemeyi deneyin
  • incubus İ kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim fakat fayda etmedi maalesef. Daha eski bir sürümü var mı ses driverlarının? Ben bulamadım DELL' in sayfasında.
  • EniqmaticTr kullanıcısına yanıt
    Çok alengirli bir yöntem daha var ama bende sonunda pes etmiştim. Bu şekilde idare ediyorum. İçinde ses kartı olan bir kulaklık alırsanız sorun çözülebilir.
    Sorun yazılımsal büyük ihtimal. Çünkü kulaklık kullandığımda bir sıkıntı olmuyor. Harici hoparlör kullandığımda müzik çalmadığında cızırtı ve pat pat sesler çıkarıyor cihaz.
    Çok üzücü böyle üst segment bir cihazda bu sorunun olması. Arkadaşımda da aynı cihaz var ve onda da aynı sorun var. Kronik sorunlu bir cihaz sanırım.

Çok geçmeden sorunu yabancı kaynaklı bir sayfadakileri uygulayarak çözdüm. Şuan için patlama cızırtı sesleri kayboldu. Sizlerle de paylaşmak istiyorum. Hatta anasayfaya eklese konu sahibi arkadaş çok iyi olur.

ÇÖZÜM:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EniqmaticTr -- 11 Mart 2019; 15:57:26 >

• HerGiyotineBurnunuSokma kullanıcısına yanıt
    Hocam hala sorunsuz oynabiliyor musunuz? Eğer hala sorun yoksa size zahmet apex te cpu derecelerini bi yazabilirseniz iyi olur. Benim sorunum hala devam ediyo ama daha herhangi bir şey yapmadım bios tan falan ama benim cpu 95 100 derecelere falan da çıkıyo .
  • Merhaba arkadaşlar, resimlerde görünen durumu bu model için yaşan var mı?

M
  • quote:

Orijinalden alıntı: Videogolgol

Merhaba arkadaşlar, resimlerde görünen durumu bu model için yaşan var mı?

M
    Hayır. Ben yaşamıyorum.
  • https://youtu.be/WT9LHvtGOlU

1 Haftadır garip bir sorunla karşı karşıyayım. Görev çubuğuna sabitlediğim simgeler birkaç dakika arayla titriyor, bir şey silerken de videoda olduğu gibi bir durum söz konusu. Birçok yazı okudum bir türlü çözüm bulamadım. Daha önce hiç başınıza geldi mi?
  • Selamın aleyküm arkadaşlar. Ben de bazı arkadaşlar gibi adaptörde voltaj sorunu yaşamaktayım. Adaptörü değiştirmek için tam olarak ne yapmak gerekiyor. Değiştiren arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar 1060 modelinde 16gb tek slot ram var takviye yapmak istiyorum

G.Skill F4-2400C16S-16GRS 'in cl si 16 gözüküyor

benim belleği AIDA ile kontrol ettiğimde @1200 CL17 gözüküyor

benim pcdeki belleği @1163 Mhz CL16 da çalıştırsam diğeri uyum sağlar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savitar77 -- 22 Mart 2019; 21:46:40 >

• Pildeyken mi sarjdayken mi?

• Intel dual band wireless ac 8265 wifi kartı, bununla ilgili bi sıkıntı yaşayan oldu mu şimdiye kadar? Sürücüleri güncelledim wifi hızı yarı yarıya düştü, daha sonra komple sürücüyü sildim, daha sonra hiç bi şekilde driver yükleyemedim, hata veriyordu devamlı, bunun üzerine sistem geri yükleme yaptım, eski sürücülerle problemsiz çalışmaya başladı, şimdi tekrar en son sürücüleri yükledim daha bi problem yok, hadi bakalım, yalnız bu wifi kartında bi sakatlık var anlayamadım, sinyal çekim seviyesi de düşük gibi, durmadan bi de bluetooth ile interferans yapıyor, 5ghz kullanmaya başladım o yüzden...
  • treko kullanıcısına yanıt
    1) intel hd grafik ayarlarından sarjda iken maksimum performans tercih et.
    2) bios'tan speed stepi kapat
    3) hwmonitör açıp oyunlarını oyna, daha sonra hwmonitöre dönüp maksimum sıcaklığa bak
  • treko kullanıcısına yanıt
    Sorunun intel hd graphics yüzünden yaşandığına neredeyse eminim. Hdmi ile. Bir monitör yada tvye bağlayıp denermisiniz?

• Videogolgol V kullanıcısına yanıt
    Bu yaşadığınızın birebir aynısı bende de oldu. Siz herhangi bir aksiyon aldınız mı bu durumla ilgili? ürünü servise vermeyi düşünüyorum ama laptop da şu aralar çok lazım ne yapayım arkadaşlar bir öneriniz var mı
    Merhaba bilgisayarı ekstra bir monitör ile birlikte kullanmaktayım. Sorun aynı şekilde devam etmekte.
  • desmodus84 D kullanıcısına yanıt
    Bugün pc yi bugün garantiye verebilirsem vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Videogolgol

Merhaba bilgisayarı ekstra bir monitör ile birlikte kullanmaktayım. Sorun aynı şekilde devam etmekte.
    O zaman bilemiyorum belki sıfır kurulum deneyebilirsiniz. Ben en stabil sistemi sıfır windows 10 1809 kurduktan sonra hiç bir driver'ı yüklemeyerek sadece windows update yaparak elde etmiştim.

Birde sizin cpu yinede fazla ısnıyor gibi. Undervolt yapabilirsiniz bence. Sıcaklığı 5 derece felan aşağı çekecektir.
  • Videogolgol V kullanıcısına yanıt
    Servise verirseniz süreç hakkında bilgilendirir misiniz? Saygılar

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.